بازدید 4958
۲

قیمت طرح ترافیک ۱۴۰۱ چند؟

سرپرست معاونت بهره برداری از سیستم های حمل و نقل سازمان حمل و نقل و ترافیک، جزئیات قیمت طرح ترافیک در سال آینده را تشریح کرد.
کد خبر: ۱۱۰۹۵۶۳
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱ 14 March 2022

به گزارش «تابناک»، عمار سعیدیانفر در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد نرخ طرح ترافیک با رد خبر طرح ترافیک ۱۰۰ هزار تومانی، بیان کرد: بر اساس مصوبه شورای شهر تهران شاهد افزایش ۲۵ درصدی پایه قیمت طرح ترافیک درسال ۱۴۰۱ خواهیم بود، بر این اساس قیمت پایه ۴۳ هزار و ۸۰۰ تومان خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه قیمت طرح ترافیک به نوع معاینه فنی و ساعت تردد بستگی دارد، افزود: زمان اجرای طرح نیز از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۷ خواهد بود که در شرایط کرونایی یک خروج رایگان بعد از ساعت ۱۴:۳۰ برای رانندگان در نظر گرفته شده است.

سعیدیانفر با بیان اینکه برای خودروهای دارای معاینه فنی برتر تخفیف ۳۰ درصدی در نظر گرفته شده است، گفت: قیمت طرح ترافیک از ۳۲ هزار تومان تا ۹۸ هزار تومان متفاوت خواهد بود، به گونه ای که قیمت ۳۲ هزار تومان شامل افرادی می شود که در ساعت غیر پیک با معاینه فنی برتر تردد می‌کنند، اما قیمت ۹۸ هزار تومان برای خودروهایی است که در اوج ترافیک تردد کرده و معاینه فنی برتر هم ندارند، لحاظ می‌شود.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
معاینه فنی برتر ؟؟؟؟؟ یعنی چه باید ماشین هیبریدی (برقی) باشه ؟؟ اخه کشور ما خیلی خودروساز برتر و سوخت برتر و شهرداران برتر و جاده های برتر داره
هرکسی تو این مملکت پر از هرج و مرج دنبال کاسبی خودشه و سرکیسه کردن مردم
علی برکت الله
هر روز که می گذرد بیشتر آبروی اسلام و دین و خدا و پیغمبر رو می برید
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی
آخرین اخبار