بازدید 4741
۱

حذف ارز ترجیحی دارو منطقی نیست

نماینده مردم نطنز، قمصر و بادرود در مجلس شورای اسلامی گفت: حذف ارز ترجیحی از دارو منطقی نیست و با حذف این ارز از دارو موافق نیستم.
کد خبر: ۱۱۰۹۲۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲ 12 March 2022

به گزارش تابناک، رحمت‌الله فیروزی در گفت‌وگو با ایسنا درباره احتمال حذف ارز ترجیحی از دارو، اظهار کرد: دولت باید این تدبیر را داشته باشد که در حوزه دارویی مردم دچار مشکل نباشند و این تدبیر را باید دولت داشته باشد.

وی افزود: مجلس کلیات حذف ارز ترجیحی و پیشنهاد دولت و سازمان برنامه بودجه را تصویب کرده است و درباره کم و کیف آن باید تدبیری اندیشیده شود تا باری بر روی دوش مردم گذاشته نشود. معتقدم به قشر آسیب‌پذیر جامعه نباید هیچ فشاری وارد شود، چراکه معتقدم باید رعایت حال عموم مردم را کرد و تدبیری اندیشیده شود که آنان هیچ مشکلی نداشته باشند.

نماینده مردم نطنز، قمصر و بادرود در مجلس، گفت: حذف ارز ترجیحی از دارو منطقی نیست و با حذف این ارز از دارو موافق نیستم. مشکلات دارویی به شکل نسبی در حال حاضر هم وجود دارد و با حذف ارز ترجیحی نباید به مشکلات دارویی مردم افزوده شود.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۱
همین شما نمایندها رای به حذف ارز 4200 و صیانت اینرنت دادید پس دیگر حرفی نمانده دو سال بعد باز دوبار ه انتخابات مجلس داریم باید دید
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022