بازدید 8502

طارمی بالاتر از امباپه و پشت سر کریم بنزما

ملی پوش ایرانی با درخشش در بازی ابتدای هفته مقابل پاکوش دی فریرا، آمار ۱۳ گل و ۱۲ پاس گل را به ثبت رساند تا بتواند با ۲۵ تاثیرگذاری روی گل به یکی از بهترین مهاجمان دنیا نام گیرد.
کد خبر: ۱۱۰۸۷۲۰
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰ 09 March 2022

امشب از ساعت ۲۱ و ۴۵ دقیقه در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ اروپا، پورتو میزبان لیون است. پرتغالی‌ها امیدوار هستند با درخشش طارمی و ستاره‌های دیگر خود در این بازی به پیروزی برسند و قدمی بلند برای صعود بردارند.

به گزارش تابناک ورزشی، در پی درخشش اخیر ستاره ایرانی، نشریه آبولا گزارشی در خصوص مهدی طارمی منتشر کرد و از آمار فوق العاده او در لیگ پرتغال گفت.

ملی پوش ایرانی با درخشش در بازی ابتدای هفته مقابل پاکوش دی فریرا، آمار ۱۳ گل و ۱۲ پاس گل را به ثبت رساند تا بتواند با ۲۵ تاثیرگذاری روی گل به یکی از بهترین مهاجمان دنیا نام گیرد. جالب است طارمی با این آمار از بسیاری از مهاجمان دنیا پیشی خواهد گرفت. او تنها از بنزما (۲۰ گل و ۱۰ پاس گل) و محمد صلاح (۱۹ گل و ۱۰ پاس گل) عقب‌تر است.

طارمی از بازیکنانی مثل امباپه (۱۴ گل و ۱۰ پاس گل) و دومنیکو براردی (۱۲ گل و ۱۱ پاس گل) جلوتر است. البته در این گزارش آبولا بازیکنانی را انتخاب کرده که در زمینه پاس گل نیز موفق ظاهر شده‌اند. لواندوفسکی در این فصل در بوندس لیگا ۲۸ گل زده، ولی تنها یک پاس گل داده است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو