بازدید 5718

حمله ناگهانی ماموران ضددوپینگ روسی به خانه وزنه‌برداران ایرانی!

حضور این مأموران جلوی در خانه برخی از وزنه‌بردارها  برای‌شان بسیار تعجب برانگیز بوده چرا که پیش از این همیشه از آن‌ها خواسته شده بود که به مجموعه آزادی بیایند و تست دوپینگ بدهند
کد خبر: ۱۱۰۷۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۳ 06 March 2022

ماموران روسی ضد دوپینگ برای بار دوم به سراغ وزنه‌برداران تیم ملی ایران رفته و از برخی در خانه تست دوپینگ گرفتند.

به گزارش تابناک ورزشی، ماموران وادا که از روسیه هستند جمعه گذشته به سراغ وزنه‌برداران تیم ملی ایران رفتند تا از آن‌ها تست دوپینگ بگیرند. 

حضور این مأموران جلوی در خانه برخی از وزنه‌بردارها  برای‌شان بسیار تعجب برانگیز بوده چرا که پیش از این همیشه از آن‌ها خواسته شده بود که به مجموعه آزادی بیایند و تست دوپینگ بدهند و اگر ورزشکار نمی‌توانست به محل نمونه‌گیری برود، ماموران به محل سکونتش مراجعه می‌کردند. اما این بار ماموران وادا به‌طور مستقیم به در خانه وزنه‌برداران رفته‌اند. 

هم‌چنین از برخی از وزنه‌برداران دیگر خواسته شده که به محل نمونه‌گیری مراجعه کنند و تست دوپینگ  بدهند و دیگر به خانه ‌آن‌ها مراجعه نشده‌ است. 

از آن‌جا که ماموران وادا به تازگی ایران بودند و در این مدت زمان بسیار کوتاه دوباره به ایران آمده‌اند و سراغ وزنه‌برداران رفته‌اند، برای وزنه‌برداران ایرانی  بسیار تعجب برانگیز بوده و به این مساله خوشبین نیستند. 

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
وب گردی