بازدید 6172

نساجی یک پرسپولیس ۳: شکست طلسم در مشهد

کد خبر: ۱۱۰۴۵۵۰
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۲ 13 February 2022

پرسپولیس با برد پرگل از سد نساجی قائمشهر در مشهد گذشت!

به گزارش تابناک ورزشی، تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و پرسپولیس در چارچوب دیداری از هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت 17:10 امروز (یکشنبه) با 10 دقیقه تأخیر در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد مقدس به مصاف یکدیگر رفتند ک این مسابقه با پیروزی 3 بر یک شاگردان گل‌محمدی به پایان رسید.

کمال کامیابی‌نیا در دقیقه 2، وحید امیری در دقیقه 7 و حامد پاکدل در دقیقه 1+90 برای پرسپولیس و کریم اسلامی در دقیقه 16 برای نساجی در نیمه اول گلزنی کردند.

نساجی یک پرسپولیس ۳: شکست طلسم در مشهد

تیم پرسپولیس با پیروزی در این مسابقه 38 امتیازی شد و دوباره اختلاف خود با سپاهان را به شش امتیاز افزایش داد. سرخپوشان با این نتیجه هم‌امتیاز با استقلال و فقط به دلیل تفاضل گل در رده دوم جدول قرار دارند و باید چشم به دیدار امروز استقلال مقابل ذوب‌آهن داشته باشند.

تیم نساجی نیز پس از 9 هفته شکست ناپذیری، در این بازی طعم شکست را چشید و با 21 امتیاز در جایگاه  دهم جدول باقی ماند.

ترکیب نساجی: علیرضا حقیقی، سعید غلامعلی‌بیگی، امیرمهدی جانملکی، رضا جعفری (73 - متین کریم‌زاده)، ایوب کلانتری، کریم اسلامی، حامد شیری، مرتضی منصوری، مهرداد عبدی (18 - حسن نجفی)، مسعود شجاعی (73 - علیرضا منظمی) و اکبر صادقی.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، فرشاد فرجی، علی نعمتی، وحدت هنانوف، سعید آقایی، منوچهر صفروف، کمال کامیابی‌نیا (5+90 - رضا اسدی)، میلاد سرلک (86 - محمد شریفی)، احسان پهلوان (86 - علی شجاعی)، وحید امیری (5+90 - مهدی مهدی‌خانی) و مهدی عبدی (75 - حامد پاکدل).

داور: سیدرضا مهدوی

نیمه اول

دقیقه 2: پرسپولیس در دقایق ابتدایی بازی به گل رسید. ارسال دقیق وحید امیری در این صحنه و در نقطه کور مدافعان نساجی را کمال کامیا‌بی‌نیا با یک ضربه سر خوب به گل اول پرسپولیس تبدیل کرد تا شاگردان گل‌محمدی از اولین موقعیت خود در این بازی، یک گل بسازند.

دقیقه 7: شروع طوفانی پرسپولیس دومین گل را هم برای این تیم به همراه داشت. در این صحنه پاس در عمق پهلوان به امیری این بازیکن را در موقعیت تک به تک با علیرضا حقیقی قرار داد که ضربه دقیق امیری از بین پاهای دروازه‌بان نساجی گل دوم پرسپولیس را هم وارد دروازه نساجی کرد.

دقیقه 16: نفوذ رضا جعفری از جناح راست پرسپولیس و پاس در عرض این بازیکن را کریم اسلامی به راحتی با یک بغل پا تبدیل به گل اول نساجی کرد تا اختلاف برای شاگردان الهامی به حداقل برسد.

دقیقه 21: ارسال مسعود شجاعی روی تعلل مدافعان پرسپولیس به یک موقعیت خطرناک تبدیل شد که توپ ارسالی از زیر پای کریم اسلامی عبور کرد و این فرصت برای تیم نساجی هدر رفت.

دقیقه 26: شوت از راه دور اکبر صادقی به راحتی در دستان حامد لک آرام گرفت.

دقیقه 28: ایوب کلانتری اولین کارت زرد بازی را دریافت کرد.

دقیقه 30: ضربه خطرناک جعفری از داخل محوطه جریمه پس از برخورد به پای علی نعمتی راهی کرنر شد.

دقیقه 32: داور به یکی از اعضای کادر فنی پرسپولیس به دلیل اعتراض کارت زرد نشان داد.

دقیقه 45: پاس پشت پای امیری و فرار خوب مهدی عبدی پشت مدافعان نساجی این بازیکن را با حقیقی تک به تک کرد، اما شوت محکم این بازیکن به تیر دروازه نساجی برخورد کرد و برگشت داده شد.

نیمه دوم

دقیقه 45: ساکت الهامی پیش از به صدا درآمدن سوت بازی آغاز بازی در نیمه دوم از داور کارت زرد گرفت که دلیل این اتفاق مشخص نبود.

دقیقه 49: مسعود شجاعی به دلیل خطای روی بازیکنان پرسپولیس از سیدرضا مهدوی کارت زرد گرفت.

دقیقه 51: احسان پهلوان هم دیگر اخطاری این بازی لقب گرفت.

دقیقه 62: کریم اسلامی باز هم با فرار پشت مدافعان پرسپولیس برای نساجی موفق به گلزنی شد، اما این گل توسط کمک داور مردود و آفساید اعلام شد.

دقیقه 71:  ضربه سر مهدی عبدی روی ضربه ایستگاهی صفروف با اختلاف کم از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت.

دقیقه 73: اشتباه عجیب حامد لک در خروج از دروازه و ناهماهنگی با مدافعان پرسپولیس یک فرصت خطرناک را در اختیار کریم اسلامی قرار داد که ضربه سرکش این بازیکن به شکلی خطرناک از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 78: ایوب کلانتری با بی احتیاطی روی پای حامد پاکدل تکل زد و با دریافت کارد زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

دقیقه 88: وحید امیری نیز به دلیل اعتراض به داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 90: شوت منظمی از پشت دروازه با اختلاف کم از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 1+90: حامد پاکدل با فرصت‌طلبی از تعلل حامد شیری و ناهماهنگی او با حقیقی در خط دفاعی نساجی استفاده کرد و با یک توپ‌ربایی گل سوم پرسپولیس و تیر خلاص به تیم نساجی را وارد دروازه حریف کرد.

دقیقه 7+90: کریم اسلامی هم به دلیل خطای شدید روی بازیکنان پرسپولیس از داور کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 8+90: وحدت هنانوف دیگر اخطاری این بازی بود.

نساجی یک پرسپولیس ۳: شکست طلسم در مشهد

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی
آخرین اخبار