بازدید 11215

قیمت دلار در بازار امروز یکشنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۰/ نرخ رسمی انواع ارز

فعالان بازار ارز در دومین روز هفته شاهد نوسان نسبی دلار در کانال بیست و پنج هزار تومانی بودند. این در حالی است که بهای ارز در هفته های اخیر با افت همراه بوده است.
کد خبر: ۱۱۰۴۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۶ 13 February 2022

فعالان بازار ارز در دومین روز هفته شاهد نوسان نسبی دلار در کانال بیست و پنج هزار تومانی بودند. این در حالی است که بهای ارز در هفته های اخیر با افت همراه بوده است.

به گزارش تابناک اقتصادی؛ بر این اساس در معاملات امروز (یکشنبه 24 بهمن ماه 1400) بازار ارز، هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی و مجاز سطح کشور به نرخ 25023 تومان از مردم خریداری و در مقابل به قیمت 25275 تومان به متقاضی دریافت دلار فروخته می شود که نسبت به روز شنبه، 17 تومان گران تر شده است.

همچنین امروز هر اسکناس یورو در این صرافی‌ها به قیمت 28705 تومان از مردم خریداری و در مقابل، با 100 تومان افزایش نسبت به روز کاری قبل، به نرخ 28994 تومان به متقاضی دریافت یورو فروخته می شود.

نرخ رسمی انواع ارز در بانک مرکزی

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز (‌ یکشنبه، ۲۴ بهمن ماه) اعلام کرد که بر اساس آن، بهای ۷ واحد پولی افزایش و قیمت ۳۲ ارز کاهش یافت، نرخ ۷ واحد پولی دیگر نیز ثابت ماند. هر دلار آمریکا ۴۲ هزار ریال، پوند انگلیس ۵۶ هزار و ۹۷۰ریال و یورو ۴۷ هزار و ۶۶۹ریال ارزش‌گذاری شد.

برپایه این گزارش، هر فرانک سوئیس امروز ۴۵ هزار و ۳۸۵ریال، کرون سوئد چهار هزار و ۴۹۸ریال، کرون نروژ چهار هزار و ۷۳۲ریال، کرون دانمارک ۶ هزار و ۴۰۸ریال، روپیه هند ۵۵۷ریال، درهم امارات متحده عربی ۱۱ هزار و ۴۳۷ ریال، دینار کویت ۱۳۸ هزار و ۹۳۳ریال، یکصد روپیه پاکستان ۲۴ هزار و ۴۲ریال، یکصد ین ژاپن ۳۶ هزار و ۳۵۳ریال، دلار هنگ‌کنگ ۵‌ هزار و ۳۸۵ ریال و ریال عمان ۱۰۹ هزار و ۲۳۳ریال ارزش‌گذاری شد.

همچنین هر دلار کانادا ۳۳ هزار و ۴ریال، دلار نیوزیلند ۲۷ هزار و ۹۳۱ریال، راند آفریقای‌جنوبی ۲ هزار و ۷۵۹ریال، لیر ترکیه سه‌هزار و ۱۰۸ریال، روبل روسیه ۵۴۵ ریال، ریال قطر ۱۱ هزار و ۵۳۹ ریال، یکصد دینار عراق ۲ هزار و ۸۷۸ریال و لیر سوریه ۱۷ ریال تعیین قیمت شد.

دلار استرالیا هم امروز ۲۹ هزار و ۹۵۵ریال، ریال سعودی ۱۱ هزار و ۲۰۰ ریال، دینار بحرین ۱۱۱ هزار و ۷۰۰ریال، دلار سنگاپور ۳۱ هزار و ۱۷۴ریال، یکصد تاکای بنگلادش ۴۹ هزار ۴۵۴ ریال، ده روپیه سریلانکا ۲‌ هزار و ۷۰ریال، کیات میانمار ۲۴ ریال، یکصد روپیه نپال ۳۴ هزار و ۷۷۶ریال، یکصد درام ارمنستان ۸ هزار و ۷۹۷ ریال و دینار لیبی ۹ هزار و ۱۷۶ریال ارزش‌گذاری شد.

امروز در تابلوی بانک مرکزی هر یوان چین ۶ هزار و ۶۱۰ریال، یکصد بات تایلند ۱۲۸ هزار و ۳۸۵ ریال، رینگیت مالزی ۱۰ هزارو ۲۳ریال، یک هزار وون کره جنوبی ۳۴هزار و ۹۹۷ریال، دینار اردن ۵۹ هزار و ۲۳۸ریال، یکصد تنگه قزاقستان ۹ هزار و ۷۷۴ریال، هر لاری گرجستان ۱۴هزار و ۲۱۶ریال، یک‌هزار روپیه اندونزی ۲‌ هزار و ۹۲۸ریال، افغانی افغانستان ۴۵۷ریال، روبل جدید بلاروس ۱۶ هزار و ۴۳۶ ریال، منات جمهوری آذربایجان ۲۴ هزار ۷۰۶ریال، یکصد پزوی فیلیپین ۸۱هزار و ۹۰۵ریال، سومونی تاجیکستان ۳ هزار و ۷۰۶ریال و منات جدید ترکمنستان ۱۲ هزار و ۲ریال قیمت خورد.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی