بازدید 9922
سوژه

اختلاف تیم ملی با روس‌ها: آیا کرونای آزمون دروغ است؟

اعلام عجیب خبر ابتلای سردار آزمون به ویروس کرونا، آن هم درست در موعد سفر او به تهران برای حضور در اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان بحث برانگیز شده است.
کد خبر: ۱۱۰۰۹۲۱
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶ 24 January 2022

صحبت های مجتبی خورشیدی گویای بروز اختلاف بین مقامات فدراسیون فوتبال و تیم ملی فوتبال ایران با باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ روسیه است.

به گزارش تابناک ورزشی، اعلام عجیب خبر ابتلای سردار آزمون به ویروس کرونا، آن هم درست در موعد سفر او به تهران برای حضور در اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان بحث برانگیز شده است.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: مدیران باشگاه زنیت اعلام کردند تست کرونای سردار آزمون دو روز پیش مثبت بوده است و باید منتظر جواب تست امروز او باشیم.

اختلاف تیم ملی با روس‌ها: آیا کرونای آزمون دروغ است؟

خورشیدی درباره اینکه چه کسی جانشین سردار آزمون می‌شود به شبکه خبر گفت: منتظر نظر اسکوچیچ هستیم.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به رایزنی‌های فدراسیون با باشگاه زنیت بر سر سردار آزمون افزود: سرپرست تیم زنیت یک فایل صوتی گذاشت و سردار برایمان این فایل را فرستاد. او متذکر شده بود "دو روز پیش تست کرونا دادی که مثبت شدی و باید منتظر جواب تست امروزت باشیم و ببینیم چه می‌شود". اگر جواب تست امروز منفی باشد، سردار باید در اختیار تیم باشد.

خورشیدی ادامه داد: باشگاه زنیت در مورد مصدومیت آزمون هم نگران بود که اگر به ایران بیاید، مصدومیتش تشدید نشود. سردار گفته زیر گروه پزشکی فدراسیون هستم و کار درمانی را انجام می‌دهم. منتظر جواب تست کرونا هستیم.

او در خصوص اینکه آیا اظهارات مسئولان تیم زنیت شیطنتی برای رها نکردن مهاجم تیم ملی ایران نیست؟ به مهر گفت: ما به خود زنیت نامه زدیم. از دیشب دو، سه ایمیل زدیم. امروز هم برای فیفا نامه زدیم. نسبت به اینکه در فیفادی بازیکنی در اختیار تیم ملی نباشد، کوتاه نمی آییم. فایل صوتی که سرپرست زنیت ارسال کرده بود حاکی است که باید جواب تست پی. سی. آر بیاید و بعد سردار کارش را انجام بدهد.

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران یادآور شد: برای سفر آزمون به ایران از امارات بلیت گرفته بودیم که این بلیت سوخت. اگر تست او منفی شد دوباره بلیت می‌گیریم که بیاید. اگر امروز تست بدهد و جواب نگیریم در روزهای بعد به محض اینکه منفی شود در خدمت سردار خواهیم بود.

خورشیدی در پایان با بیان اینکه لژیونرهای شاغل در لیگ قطر به اردوی تیم ملی اضافه شده‌اند، گفت: سایر بازیکنان هم امشب می آیند و بعد از آنکه جواب تستشان منفی شد، به تیم اضافه می‌شوند.

تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر روزهای هفتم و دوازدهم بهمن به ترتیب در ورزشگاه آزادی میزبان تیم‌های عراق و امارات است.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی