بازدید 4092

لیگ والیبال: شکست پیکان در ورامین و باخت مجدد قهرمان به گنبد

کد خبر: ۱۱۰۰۷۲۶
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۴ 23 January 2022

هفته بیستم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر کشور جام «سردار دل‌ها» امروز (یکشنبه - سوم بهمن ماه 1400) با هفت دیدار در شهرهای سیرجان، یزد، ورامین، تهران، آمل، اصفهان و ارومیه پیگیری شد.

در سومین دیدار این هفته تیم‌های فولاد سیرجان ایرانیان و شهرداری گنبد در سالن امام علی (ع) شهر سیرجان به مصاف یکدیگر رفتند. شاگردان عظیم جزیده سرمربی تیم گنبد در این مسابقه همانند دور رفت، 3 بر یک حریف خود را شکست دادند. فولاد سیرجان در ست سوم 25 بر 23 به پیروزی رسید، اما به رغم میزبانی در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 26 بر 24، 25 بر 23 و 25 بر 19 نتیجه را به حریف واگذار کرد و تعداد شکست‌های این تیم با بردهایش در عدد 10 برابر شد. شهرداری گنبد هم با کسب این برد، هشتمین پیروزی خود را به دست آورد و 27 امتیازی شد.

تیم والیبال سایپا در نخستین مسابقه با سرمربی جدید خود (سهراب به‌نژاد) موفق به شکست پاس گرگان شد تا علاوه بر جبران شکست دور رفت، بازیکنان این تیم بعد از چهار شکست متوالی، طعم پیروزی را هم چشیده باشند. پاس گرگان در ست نخست این مسابقه که در خانه والیبال تهران برگزار شد، 25 بر 21 میزبان خود را شکست داد، اما در ست‌های دوم تا چهارم با امتیازهای 25 بر 15، 25 بر 23 و 25 بر 20 نتیجه را واگذار کرد تا یازدهمین شکست خود را تجربه کند. نارنجی‌پوشان نیز هفت برده شدند و با 22 امتیاز یک پله صعود در جدول مسابقات را تجربه کردند.

در پنجمین دیدار این هفته تیم‌های شهرداری ورامین و پیکان تهران در سالن شهید گل‌عباسی ورامین به مصاف یکدیگر رفتند که تیم ورامینی موفق به شکست 3 بر یک پیکان شد. تیم پیکان در ست نخست 25 بر 23 میزبان خود را شکست داد، اما در ست‌های دوم تا چهارم با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 22 و 25 بر 21 نتیجه را به شاگردان ساسان خداپرست در تیم شهرداری واگذار کرد تا هشتمین باخت خود را تجربه کند. ورامین که در رتبه دهم جدول بود با این برد، 27 امتیازی شد، اما در همان رده باقی ماند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی