بازدید 4576

واکنش رودی فولر به خرید سردار توسط لورکوزن

کد خبر: ۱۱۰۰۵۷۷
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۰ 23 January 2022

سردار آزمون سرانجام راهی یکی از 5 لیگ برتر فوتبال اروپا شد. مقصد بعدی ستاره خط حمله تیم ملی فوتبال ایران یکی از تیم‌های باقدمت بوندس‌لیگا، بایرلورکوزن است، جایی که قرار است از انتهای فصل جاری به مدت 4 فصل بازی کند. آزمون با پایان قرارداد فعلی‌اش با تیم زنیت سن‌پترزبورگ به عنوان بازیکن آزاد راهی لورکوزن می‌شود و تا سال 2027 هم با این تیم قرارداد خواهد داشت.

سیمون رولفس، مدیر ورزشی باشگاه بایرلورکوزن پس از امضای قرارداد با آزمون، به سایت این باشگاه گفت: ما خوشحالیم که این جابجایی کامل شد. سرداز آزمون یکی از برترین گلزنان برتر فوتبال روسیه برای چندین سال متوالی بوده است. او سه سال متوالی با زنیت قهرمان لیگ شد و به طور منظم در لیگ قهرمانان بازی کرده و توانایی‌های خودش به عنوان یک بازیکن کلاس جهانی در بالاترین سطح نشان داده است.

رولفس افزود: خط حمله تیم ما با ورود او قدرتی مضاعف خواهد گرفت. سردار خط حمله تیم ما را غیرقابل‌پیش‌بینی‌تر و قدرتمندتر از قبل خواهد کرد.»

در همین حال رودی فولر اسطوره فوتبال آلمان و مدیرورزشی باشگاه بایرلورکوزن هم نسبت به به جذب سردار آزمون ابراز خرسندی کرد و او را بازیکنی دارای قابلیت‌های متعدد دانست.

فولر گفت: آزمون بازیکنی چند پستی است که می‌تواند در بخش‌های مختلف میدان بازی کند. او بسیار سرعتی، در نبردهای هوایی قوی است و شم بالایی برای پیدا کردن فضاهای خالی دارد. او اما فقط یک گلزن نیست. سرداز آزمون توانایی ساختن موقعیت‌های فراوان گلزنی را هم دارد. به همین دلیل جذب بازیکنی که بتواند با دیگر اعضای تیم به خوبی ارتباط برقرار کند برای بایرلورکوزن یک اقدام فوق‌العاده است.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # امامی کاشانی # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی