بازدید 5293
پایان یک دهه مدیریت خنثی و بله‌قربان‌گو

محصص بالاخره از ریاست کمیته فنی فوتبال برکنار شد

کد خبر: ۱۰۹۹۵۹۱
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۵ 17 January 2022

مرتضی محصص، رئیس سابق کمیته فنی فدراسیون فوتبال می‌گوید با خواندن خبر در رسانه‌ها متوجه برکناری خود و انتصاب‌های جدید در این کمیته شده است.

به گزارش تابناک ورزشی، مرتضی محصص درباره انتصاب بیژن ذوالفقارنسب به عنوان رئیس جدید کمیته فنی فدراسیون فوتبال و پایان مسئولیت او در این کمیته گفت: من هم از طریق ایسنا متوجه این انتصاب شدم! طبیعا حق رئیس و فدراسیون جدید است که نفرات خود را انتخاب کند. هشت ماه از آغاز فعالیت آقای عزیزی خادم گذشته و حق مسلم رئیس فدراسیون و هیات رئیسه است که کمیته فنی خود را انتخاب کند. برای کمیته فنی آرزوی موفقیت دارم.

رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال که به مدت حدود یک دهه در این مسئولیت حضور داشت، گفت: باید مساله مهمی را باید بگویم. کمیته فنی یک کمیته مشورتی است و بیشتر تمرکز این کمیته روی تیم های امید، جوانان، نوجوانان و نونهالان است. تیم بزرگسال نه تنها در ایران بلکه در همه جای دنیا زیر نظر رئیس و هیات رئیسه فدراسیون اداره می‌شود.

برای انتخاب اسکوچیچ با کمیته فنی مشورت شد

محصص با بیان اینکه هیچ گاه برای اخذ قرارداد با کی‌روش و ویلموتس با وی و این کمیته مشورتی نشده بود، افزود: در جریان انتخاب اسکوچیچ، با کمیته فنی مشورت شد. همانطور که می‌دانید، بعد از ویلموتس، با مربیان ایرانی زیادی صحبت کردند و به این نتیجه رسیدند که اسکوچیچ گزینه بهتری است. من در جلسه انتخاب اسکوچیچ حضور داشتم. در واقع فقط در انتخاب اسکوچیچ حضور داشتم و در سایر موارد هیچ گاه از ما استفاده نشد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم