بازدید 9568
در حاشیه رویداد تبادل فناوری در صنعت بیمه صورت گرفت

تفاهم نامه بیمه معلم با شرکت‌های دانش بنیان به امضا رسید

کد خبر: ۱۰۹۹۰۲۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۴ 14 January 2022
در حاشیه رویداد تبادل فناوری در صنعت بیمه صورت گرفت
 
به گزارش «تابناک» به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، رویداد تبادل فناوری صنعت بیمه با همکاری بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی، در سالن آمفی تئاتر  این صندوق برگزار شد.
 
حضور کاوه قاضی معاونت توسعه بازار بیمه معلم در این رویداد فرصتی برای بیمه معلم فراهم آورد تا با شرکتهای نوآور بیش از گذشته وارد تعامل شود به طوریکه از غرفه های این شرکتها بازدید بعمل آمد و خدمات آنها مورد بررسی قرار گرفت.
 
در همین راستا شرکت بیمه معلم در جریان این رویداد، قراردادی با یکی از شرکتهای نوآور در حوزه بازدید آنلاین خودرو به امضاء رساند.
 
مزیت قابل ملاحظه این طرح : بازدید خودرو کاملا بصورت مجازی می باشد و به حضور فیزیکی نماینده بیمه و یا کارشناس نیازی نمیباشد .
 
و در واقع بیمه گذارانی که قصد خرید بیمه بدنه را دارند، می توانند صرفا با یک تماس با نماینده و دریافت پیامک و لینک، به فرآیند بازدید مجازی هدایت شوند..
 
که پس از بررسی و کارشناسی ، نسبت به صدور بیمه نامه اقدام می شود.
 
دکتر غلامرضا سلیمانی در این مراسم اذعان داشت: استقبال چشمگیر و اعلام آمادگی شرکت های دانش بنیان برای ورود به فعالیت های بیمه ای از ظرفیت بالای رشد این صنعت در کشور حکایت دارد.
 
وی با اعلام این خبر که فرایند صدور مجوز برای شرکت های دیجیتالی بیمه، مراحل  نهایی خود را می گذراند، خاطرنشان کرد:
 
استقبال این شرکت ها در صنعت بیمه علاوه بر گسترش بازار در تسهیل فرایند ارزیابی ها و پرداخت خسارات نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
 
و اظهار داشت: کمبود درآمد و ناپایداری منابع بیمه های پایه در کشور، لزوم استقرار نظام جامعه بیمه های مکمل نظیر تامین آتیه و زندگی و مکمل بازنشستگی را یادآور می سازد که از جمله طرح های ملی محسوب می شوند.
 
این رویداد فرصتی برای بیمه معلم فراهم آورد تا با شرکتهای نوآور بیش از گذشته وارد تعامل شود.
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم