بازدید 6637
۲

فقر در هرمزگان با وجود ظرفیت‌های ارزشمند معنا ندارد

رییس جمهور گفت: هرمزگان استانی تجاری، صنعتی، کشاورزی و گردشگری است و زمینه ها و ظرفیت های بسیار خوبی در این استان و شهر بندرعباس داریم که با وجود این ظرفیت های ارزشمند امروز برخی از نارسایی ها مثل فقر و بیکاری در این منطقه معنا ندارد.
کد خبر: ۱۰۹۸۸۰۰
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۹ 13 January 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، حجت السلام سید ابراهیم رییسی روز پنجشنبه در بدو ورود به هرمزگان در فرودگاه بین المللی شهدای پرواز ۶۵۵ در گفت وگوی کوتاه با خبرنگاران افزود: این ظرفیت ها می تواند در حوزه های مختلف اقتصادی استان از جمله گردشگری، صنعت و معدن فعال شود تا در هرمزگان شاهد فقر و بیکاری نباشیم.

وی بیان داشت: امروز توفیقی است برای بنده و همکارانم که در استان هرمزگان و شهر بندرعباس هستیم . این منطقه همراه با مقاومت و ایستادگی مردم آن در مقابل متجاوزان بوده و تاریخ، این استان را همراه با ایستادگی، مقاومت، شجاعت و شهامت این مردم، ثبت کرده است.

رییس جمهور اظهارداشت: بنده برای استان هرمزگان گفته بودم که یک بررسی های مقدماتی انجام شود که در این راستا هیات هایی اعزام شدند و وضعیت این منطقه مرزی را بررسی کردند و با مشورت نماینده ولی فقیه در هرمزگان، استاندار هرمزگان و مدیران استان و همچنین فعالان اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در استان نیازهای استان شناسایی شد.

رییسی ادامه داد: امنیت بسیار خوبی که در هرمزگان وجود دارد و این امنیت خلیج فارس را هم امن کرده است که باید از نیروهای مسلح این استان صمیمانه تشکر کرد که حفظ امنیت دریا و زمین و هوا را همواره تضمین کردند و حضور آگاهانه و با بصیرت شان در عرصه های مختلف توانسته است این استان و منطقه را و خلیج فارس را امن کند.

وی ابرازداشت: در پرتو این امنیت می شود هر نوع سرمایه گذاری در این استان را برای همه سرمایه گذاران تضمین کرد و با سرمایه گذاری ارزشمندی که ان شاالله در این استان شکل بگیرد خیلی از توسعه یافتگی ها اتفاق می افتد، برنامه ریزی هایی که شده و طرح هایی که وجود دارد در استان هرمزگان در جهت توسعه یافتن این استان در حوزه های مختلف ان شاالله بتواند گام های موثری را نسبت به پیشرفت این استان همراه داشته باشد و مردم عزیزمان به‌ویژه فعالان اقتصادی و اجتماعی احساس کنند که تفاوتی در این رابطه صورت گرفته است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۲
خب که چی؟ تو رییس جمهوری، برای کی توضیح واضحات میدی؟ انتظار داری کی اوضاع رو درست کنه؟
حرف فایده نداره. راهکار عملی می دم ببینم عرضه دارید. ایران به یک پایتخت تجاری نیاز داره بهترینشم اینه که بندر باشه . بندر عباس یا هر بندر دیگه ای تو جنوب می تونه تمرکز ثروت و قدرت را از تهران به بقیه جاها ببره و ایران رو از دست تهران و تهرانی ها نجات بده. البته اگه تهرانی ها اجازه بفرمایند.
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم