بازدید 6499
۱

انتشار بوی نامطبوع گاز در عسلویه

مدیرکل حفاظت محیط زیست بوشهر در پی انتشار بوی نامطبوع گاز در عسلویه امروز از مخازن میعانات گازی در این منطقه بازدید کرد.
کد خبر: ۱۰۹۸۰۱۶
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۹ 09 January 2022

 

به گزارش تابناک از خبرگزاری صداوسیما ، انتشار بوی شدید گاز در عسلویه و در نزدیکی خانه‌های مردم در روز‌های اخیر مشکلات زیادی را برای مردم این شهر ایجاد کرده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر به همراه کارشناسان این اداره به عسلویه رفتند و ضمن بازدید از مخازن میعانات گازی در جمع شهروندان حاضر شدند و درباره اقدامات برای مدیریت آلودگی مخازن صحبت کردند.

فرهاد قلی‌نژاد پس از بازدید از وضعیت این مخازن، گفت: مردم از این وضعیت بسیار آزار دیده‌اند و بوی نامطبوعی در منطقه وجود داشت که به نوعی سلامتی مردم را تحت شعاع خود قرار داده است.

وی ادامه داد: به همین دلیل درخواست دادیم که ستاد بحران شهرستان عسلویه در فرمانداری تشکیل شود که در این جلسه با حضور مسئولان شرکت‌های نفتی و ادارات کل استانی و شهرستانی این موضوع بررسی و پس از شناسایی منبع آلودگی، تصمیم‌های لازم اتخاذ خواهد شد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
باید مدیر عاملهای این شرکتها به همراه خانواده در منطقه و در کنار مردم زندگی کنند تا عدالت تنفسی برقرار شود . وقتی فرزندان مدیر عامل یک شرکت جنوب اروپا زندگی میکند دیگر ابوی گرامیش توان درک مشکلات مردم منطقه را نخواهد داشت .
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم