بازدید 13294

آغاز بکار سایت خبری تحلیلی «مدرسه آنلاین»

حضور پر رنگ و روز افزون دانش آموزان و گروه‌های سنی کودک و نوجوان در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی سبب شد تا گروهی از فعالان رسانه پایگاه خبری تحلیلی را با عنوان «مدرسه آنلاین» و با شعار «اینجا مدرسه آنلاین است»، راه اندازی کنند.
کد خبر: ۱۰۹۷۲۸۳
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳ 05 January 2022

حضور پر رنگ و روز افزون دانش آموزان و گروه های سنی کودک و نوجوان در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی سبب شد تا گروهی از فعالان رسانه پایگاه خبری تحلیلی را با عنوان «مدرسه آنلاین» و با شعار اینجا مدرسه آنلاین است، راه اندازی کنند.

به گزارش «تابناک»، تولید محتوای فاخر، ارزشمند و شایسته برای گروه سنی کودک و نوجوان به ویژه از آن جهت که همسو با ارزش های فرهنگی و تاریخی ایران اسلامی باشد، موضوع مهمی است که نباید نسبت به آن بی توجه بود.

در همین راستا سایت خبری تحلیلی «مدرسه آنلاین» با شعار اختصاصی «اینجا مدرسه آنلاین است» و با هدف پاسخ به بخشی از نیاز دانش آموزان، والدین ایشان و نیز دبیران محترم آموزش و پرورش کشورمان با تأکید بر خبر و تحلیل فعالیت خود را آغاز کرده است.

این سایت خبری تحلیلی که همچنین نگاهی بر موضوعات درسی، مدارس کشور، حال و هوای دانش آموزی، موضوعات و مسائل مهم و علمی و… روز دارد، با کمک گروهی از دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی و نیز جامعه خبرنگاری کشورمان راه اندازی شده و امیدوار است در ادامه مسیر  بتواند نقش موثری در پاسخگویی به بخش مهمی از نیازهای جامعه هدف در حوزه تولید محتوای آنلاین ایفا کند.

آغاز بکار سایت خبری تحلیلی «مدرسه آنلاین»

بدون شک حمایت دانش آموزان عزیز، والدین محترم و فرهنگیان گرامی می تواند این مجموعه را در استمرار این رسالت مهم یاری کند.

تیم مدیریتی و اعضای تحریریه سایت خبری تحلیلی مدرسه آنلاین امیدوارند این فعالیت و حضور در بستر اینترنت و دیگر شبکه های اجتماعی در ادامه به افزایش آگاهی جامعه مخاطب منجر شود و هر چند ناچیز جامعه هدف را از سیل محتواهای ناپسند و مخرب که در فضای مجازی در دسترس کودکان و نوجوانان قرار دارد در امان بدارد.

مجموعه خبری تحلیلی مدرسه آنلاین در ادامه این مسیر دشوار بر خدای بزرگ توکل می کنند و از همه دلسوزان و دغدغه مندان هم نظر یاری می طلبند.

گفتنی است این سایت خبری تحلیلی از بخش های مختلفی همانند مامان بابا، چندرسانه ای، کلاس درس، زنگ تفریح، چیستان، معلم خصوصی، کتابخانه، مدرسه ها، با خوانندگان و... تشکیل شده است که در هر کدام از این بخش ها به فراخور موضوع محتوای مناسب اعم از مکتوب، تصویری و شنیداری تولید و منتشر می شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم