بازدید 11193

پاسخِ رامبد جوان به منتقدانِ داوریِ «خنداننده شو»

رامبد جوان، مجری و تهیه‌کننده «خنداونه» که فصل سوم مسابقه استندآپ کمدی این برنامه را روی آنتن فرستاده است، با اشاره به دلخوری کسانی که از رقابت حذف شده‌اند، توضیح داد با توجه به این‌که رای داوران و مردم در انتخاب شرکت‌کنندگان برتر، همراه باهم تاثیر دارد، نمی‌توان از سلیقه‌ای یا ناعادلانه بودن داوری سخن گفت.
کد خبر: ۱۰۹۶۲۷۷
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۴ 01 January 2022

 

به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین، پخش فصل سوم «خنداننده شو»، از دوشنبه ۶ دی از شبکه نسیم آغاز شده است که در مرحله مقدماتی آن، ۲۰ شرکت کننده در چهار گروه رقابت خواهند کرد. از میان این شرکت‌کنندگان، یک نفر با رای داوران و سه نفر با رای مردم، به مرحله بعد می‌روند.

حسن معجونی، امیرمهدی ژوله و رامبد جوان، «خنداننده‌شو۳» را داوری می‌کنند.

رامبد جوان و حسن معجونی، درباره روند این مسابقه، یک گفت‌وگوی مجازی داشتند که در آن، مجری و تهیه‌کننده «خندوانه»، درباره حذف شدن برخی شرکت‌کنندگان توضیح داد: «می‌دانم که آن‌هایی که حذف شده‌اند، دلخور شدند، اما چاره‌ای نیست و ما رای می‌دهیم. بعضی‌ها می‌گویند ناعادلانه داوری کردید. به نظرم ناعادلانه وقتی معنی می‌شود که ما فقط خودمان رای بدهیم. وقتی مردم هم رای می‌دهند، این عدالت از جانب مردم تامین می‌شود.»

معجونی هم در این راستا گفت: «واقعیت این است که ما در این برنامه، یک رقیبی داریم به اسم مردم که آن‌ها هم رای می‌دهند. مثلا در تمام برنامه‌های «خنداننده شو»، نفر اولی که مردم انتخاب کردند، سلیقه من نبود، ولی هیچ وقت اعلام نکردم. معمولا در همه دوره‌های مسابقه چه من داور بودم یا نبودم، نفرد دوم، بیشتر سلیقه‌ من بوده است تا نفر اول. اما می‌گویم سلیقه مردم است و نمی‌توانم ناراضی باشم که چرا مردم دارند این انتخاب را می‌کنند و باید به انتخاب مردم احترام گذاشت. به نظرم ما در یک ترازو هستیم که کفه‌ ما و مردم برابر است. جذابیت این مسابقه‌ها این است که بین داورها و مردم هم، یک رقابتی است.»

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
وب گردی