بازدید 7910

بار خیار در هرمزگان محموله مواد مخدر از آب درآمد

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش و هوشیاری ماموران انتظامی استان در شهرستان میناب، یک محموله مواد مخدر به وزن ۴۰۵ کیلوگرم از یک دستگاه کامیون حامل بار خیار کشف شد.
کد خبر: ۱۰۹۵۶۲۸
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۷ 28 December 2021

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، سردار غلامرضا جعفری دوشنبه شب در تشریح این خبر به رسانه ها اظهار داشت: ماموران انتظامی میناب از فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در این شهرستان و برنامه آنها جهت انتقال یک محموله قاچاق مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: مأموران با شناسایی و رصد کامیون حامل مواد مخدر، ضمن هماهنگی قضایی با تشکیل اکیپی به محور مورد نظر اعزام و با تعقیب و مراقبت آن را در ایست و بازرسی شهید میرزایی متوقف کردند.

سردار جعفری بیان داشت: مأموران در بازرسی از کامیون مورد نظر ۴۰۵ کیوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را که به طرز ماهرانه ای در زیر بار خیار جاساز شده بود را کشف و ضبط و در این رابطه یک قاچاقچی موَاد مخدر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و تلاش ماموران برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند ادامه دارد.

سردار جعفری ضمن تشکر از همکاری خوب مردم با نیروی انتظامی ، از آنها خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک ، مراتب را برای پیگیری در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

وی با تاکید بر ضرورت برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر اظهار داشت: نیروی انتظامی هرمزگان تاکنون ۱۴۵شهید و ۲۵۳جانباز در این حوزه داشته که نشان دهنده عزم قاطع و جدیت در مبارزه با قاچاق مواد مخدر است.

استان هرمزگان بواسطه همجواری با استانهای کرمان و سیستان وبلوچستان و مرز طولانی از جاسک تا پارسیان ، به عنوان بار انداز و عبور کاروانهای قاچاق مواد مخدر از طریق دریا وخشکی به استانهای دیگر استفاده می شود.

شهرستان میناب در ۹۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

پارسال ۱۱۰ تن انواع مواد مخدر در استان هرمزگان کشف شد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
آخرین اخبار
وب گردی