بازدید 4181

سنس تایم در فهرست سیاه ایالات‌متحده

استارت‌آپ هوش مصنوعی چینی سنس تایم (SenseTime)، پس از اینکه در فهرست سیاه سرمایه‌گذاری ایالات‌متحده قرار گرفت، عرضه اولیه سهام ۷۶۷ میلیون دلاری هنگ‌کنگ (IPO) خود را پس می‌گیرد و اگهی عرضه سهام را به‌روزرسانی می‌کند.
کد خبر: ۱۰۹۳۱۵۶
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۰ 14 December 2021

سنس تایم در فهرست سیاه ایالات‌متحده

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، منابعی که اطلاعات مستقیمی از این وضعیت دارند از ارائه نام خود اجتناب می‌کنند زیرا این اطلاعات هنوز عمومی نشده است و به زودی اطلاعیه رسمی به بورس اوراق بهادار هنگ‌کنگ ارائه خواهد شد.

سنس تایم، روز جمعه توسط دولت بایدن در فهرست سیاه سرمایه‌گذاری ایالات‌متحده قرار گرفت. سه منبع تصمیم سنس تایم را برای اجرای IPO به شکل فعلی تایید کردند، در حالی که ۲ نفر از این افراد اضافه کردند که شرکت عوامل خطر را در پذیره‌نویسی خود با هدف راه‌اندازی مجدد فرآیند IPO به روز خواهد کرد.

سنس تایم برنامه‌ریزی کرده بود تا ۱.۵ میلیارد سهم را در محدوده قیمتی ۳.۸۵ تا ۳.۹۹ هنگ‌کنگ بفروشد تا به ۷۶۷ میلیون دلار و رقمی که قبلا در اوایل سال جاری از هدف ۲ میلیارد دلار کاهش یافته بود، برسد.

با این حال، طبق برنامه به جای تعیین قیمت فهرست‌ بهای خود در روز جمعه، خود را در مذاکرات فوری با بورس اوراق بهادار هنگ‌کنگ و وکلای آن بر سر معامله آتی دید.

وزارت خزانه‌داری ایالات‌متحده سنس تایم را به فهرست «شرکت‌های مجتمع نظامی وصنعتی چینی» اضافه کرد و این شرکت را به توسعه برنامه‌های تشخیص چهره متهم کرد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم
آخرین اخبار