بازدید 4751
وزیر کشور:

کسانی که واکسن کرونا نزنند دچار مشکل می‌شوند

وحیدی گفت: کسانی که دو دز واکسن نداشته باشند دچار مشکل می‌شوند و باید تست های PCR منفی بدهند که برایشان هزینه ساز هست.
کد خبر: ۱۰۸۸۰۵۳
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۴ 16 November 2021


به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، احمد وحیدی وزیر کشور ظهر امروز سه‌شنبه در حاشیه جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: موضوع ما در جلسه ملی کرونا مروری بر میزان دقت دستورالعمل‌های پس‌از اعمال مدیریت هوشمند بود.

وی افزود: راجع به تلاش‌هایی که در مقابل طرح واکسیناسیون ملی صورت می‌گیرد مقرر شد نسبت به این موضوع و اهمیت واکسیناسیون در فضای مجازی تبیین انجام شود، چون بعد از مدیریت هوشمند کرونا کسانی که دو دز واکسن نداشته باشند دچار مشکل می‌شوند و باید تست‌های PCR منفی بدهند که برایشان هزینه ساز هست.

وی با اشاره به جزئیاتی از جلسه ستاد ملی بحران که صبح سه شنبه برگزار شده بود، گفت: در بحث ستاد ملی بحران یک قانون داریم که باید چند سند براساس آن طراحی می‌شد. اسناد کاهش خطر و افزایش آمادگی‌های ملی و... باید تهیه شود و در شورای عالی بحران به تصویب برسد و امید داریم تا یک ماه آینده این سند‌ها آماده و در شورای ملی به تصویب برسند.

وزیر کشور با اشاره به تمهیدات جبران خسارات زلزله در استان هرمزگان اظهار کرد: خوشبختانه به رغم شدت زمین لرزه در این استان، خسارت انسانی غیر از یک مورد نداشتیم و خسارت‌های دیگر ترک خوردگی‌هایی بود که در بعضی روستا‌ها بود و پیش بینی‌های لازم برای رفع بحران و مشکلات مردم انجام شده است و این جلسه فرصت مناسبی بود که راجع به اقدامات لازم درخصوص زمین‌لرزه بحث و گفتگو کنیم و دستورالعمل‌های لازم در این مورد صادر و مقرر شد کار‌هایی در این حوزه انجام شود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی