بازدید 3919

مهره ای که پرسپولیس و یحیی را مقابل نساجی نجات داد

کد خبر: ۱۰۸۴۶۱۳
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰ 29 October 2021

سیامک نعمتی در بازی با نساجی،  ناجی پرسپولیس و گل محمدی شد.

به گزارش تابناک ورزشی، این بازیکن چندکاره بعداز پرخاش به حامد لک در بازی با الهلال عربستان توسط یحیی بیرون کشیده شد و در بازی با فولاد هم از ترکیب کنار ماند.

او بعداز گره خوردن بازی با نساجی در آزادی، تنها پنج دقیقه پس از ورود به زمین توانست با فراری دیدنی در نقش گلساز ظاهر بشود و با استارت سریع و پاس خوب، کاری کند که حرکت زیبای قبل از او به هدر نرود.

پیش از فرار نعمتی، سیدجلال حسینی با پاسی تماشایی توپ را به سمت راست زمین ارسال کرده بود و در میانه راه میلاد سرلک با آگاهی محیطی فوق العاده، از این توپ رد شده بود تا سیامک نعمتی تازه نفس و قبراق در موقعیت مطلوب صاحب آن شود.

وقتی نعمتی به توپ رسید، سه بازیکن پرسپولیس هم در محوطه جریمه حضور داشتند که آل‌کثیر و عبدی در مقابل دروازه بودند اما نعمتی ترجیح داد با ریسک کمتر توپ را به صورت کات بک بفرستد و رضا اسدی را صاحب توپ کند؛ بازیکنی که به سختی فقط توانست به هر شکلی که بود به عبدی پاس بدهد تا مهاجم قرمزها گل دوم را هم بزند‌.

نکته جالب اینکه با درخشش سیامک نعمتی، هر دو مدافع کناری پرسپولیس که اتفاقا در پست غیر تخصصی بازی کردند، نامشان به عنوان گلساز ثبت شد تا چهره درخشان تیمشان لقب بگیرند.

 

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی