بازدید 2982
کد خبر: ۱۰۸۴۳۰۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۸ 26 October 2021

دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه ج از صبح امروز در شهر کرج برگزار شد و در پایان تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ۳ پیروزی صدرنشین این گروه شد.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدارسیون کشتی، در دور رفت گروه ج 6 دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی 7- شهید صدرزاده 3
شهید صدرزاده 7- فرم دمای اراک 3
دانشگاه آزاد اسلامی 9- جوانان البرز 1
جوانان البرز 8- فرم دمای اراک 2
دانشگاه آزاد اسلامی 9 – فرم دمای اراک 1
شهید صدرزاده 7- جوانان البرز 3

همچنین رده بندی تیمی این مسابقات در پایان دور رفت به شرح زیر است:

1- دانشگاه آزاد اسلامی 2- شهید صدرزاده 3- جوانان البرز 4- فرم دمای اراک

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

شهید صدرزاده 3- دانشگاه آزاد اسلامی 7 (اسامی تیم صدرزاده در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: امیرحسین شامی، برنده 3- رضا مومنی 2
61 کیلوگرم: سید معین حسینی صفر- مهدی شیرازی، برنده 9-
65 کیلوگرم: افشین خوشبخت صفر- حسن مراقلی، برنده 4
70 کیلوگرم: رضا شیرازی صفر- فرهاد نوری، برنده 11
74 کیلوگرم: وحید اسماعیل زاده 2- حامد رشیدی، برنده 7
79 کیلوگرم: محسن عباسی 2- بهمن تیموری، برنده 6
86 کیلوگرم: امیدرضا سهیلی 2- علیرضا صابریان، برنده 4
92 کیلوگرم: محمدمبین عظیمی، برنده 4- سینا غلامی صفر
97 کیلوگرم: میثم عبدی، برنده 8 (ضربه فنی) – علیرضا عبدالهی 6
125 کیلوگرم: جواد نظری 1- علی اکبرپور، برنده 7


فرم دمای اراک 2- جوانان البرز 8 (اسامی تیم اراک در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: پوریا ترکمان 1- محمد کابلی 3
61 کیلوگرم: سعید انوری 8- دارویش ولی زاده، برنده 4 (ضربه فنی)
65 کیلوگرم: اصغر قنبری 4- حامد رحیمی، برنده 6
70 کیلوگرم: حافظ دشتیان 3- حسین محمدآقائی، برنده 5
74 کیلوگرم: سجاد چهاردولی، برنده 3- سعید رسولی 2
79 کیلوگرم: محمدجواد حمیدی 2- علیرضا کریمی، برنده 7
86 کیلوگرم: حامد عاشق حسینی 6- عارف رنجبری، برنده 6
92 کیلوگرم: محمدجواد پرنوری 3- علیرضا صادقی، برنده 6
97 کیلوگرم: امیررضا فتاحی، برنده 11- مجید کرمی صفر
125 کیلوگرم: حسین اسماعیلی 1- امیررضا معصومی، برنده 6

جوانان البرز 1 – دانشگاه آزاد اسلامی 9 (اسامی تیم البرز در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: شهداد خسروی، برنده 7- عرفان آئینی صفر
61 کیلوگرم: علیرضا اصلانی صفر- مهدی شیرازی، برنده 10
65 کیلوگرم: محمد رسولی صفر- حسن مرادقلی، برنده 5
70 کیلوگرم: میلاد احمدی 1- فرهاد نوری، برنده 11
74 کیلوگرم: سبحان رحمانی 3- سبحان یاری، برنده 11
79 کیلوگرم: علیرضا رستمی صفر- بهمن تیموری، برنده 10
86 کیلوگرم: عارف رنجبری صفر- علیرضا صابریان، برنده 5
92 کیلوگرم: حسین قلی زاده صفر- سینا غلامی، برنده 9 (ضربه فنی)
97 کیلوگرم: علی جعفری صفر- امیر محمدی 11
125 کیلوگرم: امیررضا معصومی 5- علی اکبرپور، برنده 15

فرم دمای اراک  3- شهید صدرزاده 7 (اسامی تیم اراک در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: علیرضا محمدحسنی 4- امیرحسین شامی، برنده 5
61 کیلوگرم: سعید انوری زیجود صفر- میرعلی باوفاسادات، برنده 4
65 کیلوگرم: یوسف جابری 2- حسین نظری، برنده 3
70 کیلوگرم: حافظ دشتیان، برنده 11- افشین خوشبخت 1
74 کیلوگرم: یزدان سنایی نیا صفر – وحید اسماعیل زاده، برنده 2
79 کیلوگرم: آرمین بابایی، برنده 3- حمزه کرد 2
86 کیلوگرم: علی اصغر محمدی 6- امیدرضا سهیلی، برنده 7
92 کیلوگرم: میلاد صرمی 1- حامد گرامی، برنده 2
97 کیلوگرم: محراب کریمی 1- میثم عبدی، برنده 10 (ضربه فنی)
125 کیلوگرم: امیررضا فتاحی، برنده 3- امیرحسین شعاعی 1

فرم دمای اراک 1- دانشگاه آزاد اسلامی 9 (اسامی تیم اراک در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: پوریا ترکمان صفر- رضا مومنی، برنده 4
61 کیلوگرم: مهدی جعفری صفر – مهدی شیرازی برنده 7
65 کیلوگرم: اصغر قنبری 5- علیرضا اشکیور، برنده 5
70 کیلوگرم: حافظ دشتیان، برنده 4- فرهاد نوری 1
74 کیلوگرم: سجاد چهاردولی صفر- حامد رشیدی، برنده 7
79 کیلوگرم: آرمین بابایی 2- علی شکوری، برنده 2
86 کیلوگرم: علی اصغر محمدی 3- علیرضا صابریان، برنده 7
92 کیلوگرم: امیرمحمد خانکی صفر- سینا غلامی، برنده 12
97 کیلوگرم: امیررضا فتاحی 2- علیرضا عبدالهی، برنده 3
125 کیلوگرم: محراب کریمی صفر- امیر محمدی برنده 2 (ضربه فنی)

جوانان البرز 3- شهید صدرزاده 7 (اسامی تیم البرز در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: محمد کابلی 4- امیرحسین شامی، برنده 9
61 کیلوگرم: داریوش ولی زاده 5- میرعلی باوفا سادات، برنده 6
65 کیلوگرم: حامد رحیمی 5- حسین نظری، برنده 8
70 کیلوگرم: حسین محمدآقایی، برنده 7 – رضا شیری صفر
74 کیلوگرم: سعید رسولی خطیر 1- وحید اسماعیل زاده، برنده 7
79 کیلوگرم: علیرضا کریمی 1- محسن عباسی، برنده 2 (ضربه فنی)
86 کیلوگرم: عارف رنجبری، برنده 3- امیدرضا سهیلی 2
92 کیلوگرم: علیرضا صادقی صفر- محمدمبین عظیمی، برنده 11
97 کیلوگرم: علی جعفری 3- میثم عبدی، برنده 6
125 کیلوگرم: امیررضا معصومی، برنده 10- جواد نظری 3

 
 
اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
آلودگی هوا اومیکرون مذاکرات وین مازوت کوهرنگ روز دانشجو سایت غنی سازی نطنز