بازدید 5442
با شکست قرقیزستان در گام نخست ثبت شد؛

پیروزی قاطع تیم ملی تنیس ایران در دیوس کاپ

سینا مقیمی و حمیدرضا نداف در رقابت های انفرادی با غلبه بر حریفان مستقیم خود تیم ملی تنیس را در کسب این پیروزی یاری کردند
کد خبر: ۱۰۸۲۸۸۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹ 18 October 2021

تیم ملي تنيس ایران توانست نخستین دیدار خود در رقابت های دیویس کاپ را با ‌پیروزی آغاز کند.

به گزارش تابناک ورزشی، طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون تنیس: تیم‌ ملی تنیس کشورمان در نخستین دیدار مسابقات گروه ۴ آسیا و اقیانوسیه مقابل قرقیزستان به برتري قاطع سه بر صفر رسيد.

در نخستین دیدار بخش انفرادی سینا مقیمی موفق شد‌ با نتیجه ۴-۶ و ۵-۷ در مجموع ۲ بر صفر مقابل حریف خود به پیروزی دست پیدا کند.

در دومین مسابقه بخش انفرادی حمید رضا نداف با نتیجه ( ۲-۶ و ۰-۶ ) مقابل کیستانوف دیگر نماینده قرقیزستان به پیروزی رسید .

در شرايطي كه تیم ملی تنیس کشورمان با نتیجه ۲ بر صفر از حریف خود پیش افتاد، در دیدار دونفره ایران با ترکیب امیر حسین بادی - حمیدرضا نداف به مصاف کیستانوف- میرژالیف رفت.

پیروزی قاطع تیم ملی تنیس ایران در دیوس کاپ

در ست نخست بخش تیمی نمایندگان ایران با نتیجه ۰-۶ مقابل قرقیزستان به پیروزی رسید و ست د‌وم با نتیجه ۴-۶ به سود حریف به پایان رسید و در ست سوم نمایندگان کشورمان با نتیجه ۰-۶ حریف خود را از پیش رو برداشتند.

به این ترتیب تیم ملی کشورمان نخستین دیدار خود را در بحرين با نتیجه ۳ بر صفر در مصاف با قرقيزستان به پایان رساند.

تیم ملی تنیس کشورمان در این مسابقات با تیم های کامبوج ، قرقیزستان و‌ یمن هم‌گروه است.

مسابقات دسته ۴ آسیا و‌ اقیانوسیه از ۲۶ مهر ماه تا یکم آبان با حضور کشورهای ایران ، بحرین ، کامبوج ، گوام ، عراق ، قرقیزستان ، مغولستان ، عمان ، عربستان ، سنگاپور ، ترکمنستان ، یمن و امارات برگزار و از بین تیم های برتر ۳ تیم به گروه ۳ آسیا و‌اقیانوسیه صعود می کنند.

یاد آور می شود: اكبر طاهري به عنوان سرمربي فرشاد طلاور مربی ، امير اكبري بدنساز و فرزین ضیا آذری به عنوان سرپرست تیم ملی کشورمان را با ترکیب انوشا شاهقلی، حمیدرضا نداف، امیرحسین بادی، ، سینا مقیمی ، علی یزدانی و سامیار الیاسی همراهی می کنند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
وب گردی