بازدید 11015
۲

قراردادهای تجاری فدراسیون فوتبال با شریک نایب رئیس!

کد خبر: ۱۰۸۲۰۳۵
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵ 14 October 2021

نمایندگی عقد قرارداد با تامین کننده پوشاک و البسه تیم های ملی فوتبال و همچنین شرکت تامین کننده داور ویدئویی VAR به یک شخص واگذار شده است!

به گزارش تابناک ورزشی، شریفی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در گفتگوی تلفنی با حافظ کاظم زاده مجری برنامه ورزشگاه اعلام کرد غلامرضا علیخانی شریک تجاری نایب رئیس فدراسیون فوتبال و نماینده شرکت رابر دومان که پیش از این فدراسیون تهیه البسه تیم ملی از شرکت آل اشپورت را به او سپرده بود در واردات تجهیزات کمک داور ویدیویی نیز نقش داشته است.

قراردادهای تجاری فدراسیون فوتبال با شریک نایب رئیس!

اگرچه روابط عمومی فدراسیون فوتبال اجازه نداشت شراکت تجاری غلامرضا علیخانی با نایب رئیس فدراسیون فوتبال را تایید کند اما همین که اعلام کرده علیخانی در واردات تجهیزات var نقش داشته این سوال را ایجاد می‌کند که چگونه می‌توان هم واردات تجهیزات کمک داور ویدیویی و هم واردات لباس تیم ملی را به یک فرد خاص سپرد؟

پیش از این طرفداری با انتشار مدارک مستند اثبات کرده بود شخصی به نام غلامرضا علیخانی که در سفر شهاب عزیزی خادم به لیتوانی هم حضور داشته و در جریان جام جهانی فوتسال یکی از صندلی های مربوط به جایگاه فدراسیون فوتبال ایران را در اختیار داشته هم در قرارداد با شرکت آل اشپرت و هم در قرارداد با شرکت هنگ کنگی مشکوک که فدراسیون اصرار دارد آن را بلژیکی بنامد، نقش داشته است.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
باید آفرین گفت به این کشورداری که به این راحتی رانتخواری میکنند که حتی یک فرد عادی مثل من هم در یک سایت پر بازدید مثل تابناک از آن باخبر میشود، ولی مسئولان هنوز هم اراده و جرات برخورد با این تخلفات آشکار را ندارند. به نظر من اینها نظام را هم به سخره گرفته اند ....
کشور را رانت و فساد نابود کرده هیچ کس هم جلو دارشون نیست ....
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم # فردوس کاویانی