بازدید 13036
۲

قتل در کالیفرنیا؛ پیگیری در تهران

شواهد حکایت از این داشت که پدر ابتدا به پسرش سم خورانده و بعد او را خفه کرده است. وی پس از جنایت، اقدام به‌خودکشی کرده و به زندگی‌اش پایان داده بود. ظاهرا دلیل او از قتل پسرش، بیماری لاعلاج و سخت او بوده است.
کد خبر: ۱۰۸۱۸۹۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹ 13 October 2021

به گزارش تابناک به نقل از همشهری، مردی در یکی از شهر‌های ایالت کالیفرنیا، پسرش را به قتل رساند و به زندگی خودش پایان داد. پس از این اتفاق، همسر وی راهی دادسرای جنایی تهران شد تا از شوهر مرده‌اش به اتهام قتل پسرش شکایت کند.

چند روز قبل یک وکیل دادگستری به دادسرای جنایی تهران رفت تا از یک مرد مرده شکایت کند. وی که وکالت زنی را به‌عهده داشت به قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران گفت: موکلم زنی حدودا ۴۰ ساله است.

او اقامت کشور آمریکا را دارد و سال‌ها قبل به همراه همسر و پسرش برای زندگی به آن کشور رفت. او، اما مدتی قبل برای انجام برخی از کارهایش به ایران سفر کرده بود و در یکی از شهر‌های شرقی کشور زندگی می‌کرد. شوهرش مرد پولداری بود، اما پسرشان از یک بیماری خاص رنج می‌برد.

وی ادامه داد: اسفند پارسال در شرایطی که موکلم در ایران بود از کالیفرنیا به او خبر دادند که شوهر و پسرش به طرز اسرارآمیزی جانشان را از دست داده‌اند. در تحقیقاتی که از پلیس آنجا انجام دادیم، مشخص شد که همسایه‌های شوهرش در یکی از روز‌های اسفند‌ماه پارسال متوجه بوی تعفنی شدند که از داخل خانه شوهرش در تمام ساختمان پیچیده شده بود.

همسایه‌ها به مقابل خانه شوهرش رفتند و هرچه زنگ زدند کسی باز نکرد. همسایه‌ها به‌شدت نگران شده و موضوع را به پلیس اطلاع دادند که با حضور مأموران، قفل در خانه شکسته شده و وقتی قدم در خانه گذاشتند با اجساد شوهر و پسر موکلم مواجه شدند.

وی ادامه داد: جسد متعلق به مردی حدودا ۴۱ ساله بود که در سالن پذیرایی افتاده بود. کمی آن‌طرف‌تر جسد پسر ۲۱ ساله او به چشم می‌خورد و اجساد به‌دلیل اینکه زمان زیادی از مرگشان می‌گذشت دچار فساد نعشی شده بود.

با حضور کارشناسان مشخص شد که به پسر ۲۱ ساله سم خورانده شده و بعد او را خفه کرده‌اند. شوهر او، اما به‌دلیل مصرف زیاد قرص و سم خودکشی کرده بود. شواهد حکایت از این داشت که پدر (شوهر موکلم) ابتدا به پسرش سم خورانده و بعد او را خفه کرده است. وی پس از جنایت، اقدام به‌خودکشی کرده و به زندگی‌اش پایان داده بود. ظاهرا دلیل او از قتل پسرش، بیماری لاعلاج و سخت او بوده است که در همه این سال‌ها رنج بزرگی متحمل شده بود.

وکیل زن جوان ادامه داد: پس از این حادثه موکلم، درخواست کرد جسد پسرش را به ایران برگرداند تا در زادگاهش آن را دفن کند. پس از انتقال جسد به ایران و انجام مراسم عزاداری، موکلم برای پیگیری پرونده قتل پسرش به آمریکا سفر کرد. او قبل از رفتن به من وکالت داد تا در دادسرای جنایی تهران حاضر شده و از شوهرش به اتهام قتل فرزندش شکایت کنم.

با مطرح شدن این شکایت، قاضی حبیب‌الله صادقی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران دستور داد تا از طریق وزارت خارجه و اینترپل مدارک پزشکی پدر و پسر فوت‌شده و پرونده این جنایت همراه با نظریه پزشکی قانونی از آمریکا تحویل ایران شود.

 

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
قتل تو آمریکا قطعا ساختگی است وخود این خانم افراد رو کشته برگشته ایران
عشق پدر به پسر کتمان ناپذیر است و مشخص است این زن برای فرار از رنج تحمل زندگی فرار کرده است وگرنه چطور است در این مدت پیگیر حال آنها نبوده و همسایه ها باید بفهمند ؟!!!!
حالا هم به دنبال فقط پول است و همین .
پدر فرزندش را نگهداری کرده و تحمل زجرهای پسر را نداشته ، بعد از راحت کردن پسرش ، خودش تحمل ادامه زندگی نداشته و به همین سادگی .
فقط مشکل اینجاست که کسی اجازه گرفتن جان هیچ کسی را جز خدا ندارد و بغیر از … .
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی