بازدید 8843

اسرائیل حضور در قره باغ را تکذیب کرد

سفیر رژیم صهیونیستی در روسیه صحبت ها درباره حضور و تحرکات رژیم صهیونیستی در منطقه قره باغ را رد کرده و آن را «بی اساس» خواند.
کد خبر: ۱۰۸۰۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲ 06 October 2021

به گزارش «تابناک» به نقل از اسپوتنیک، الکساندر بن زوی، سفیر رژیم صهیونیستی در روسیه، گزارش ها درباره حضور نظامیان اسرائیلی در قره باغ را "بی اساس" و "خیال پردازی" خواند.

او در این باره گفت: به عقیده من این ادعایی مهمل است، زیرا اگر ما در مورد منطقه قره باغ صحبت می کنیم، در آن جا (نظامیان) روسیه و ترکیه هستند. بنابراین اگر خیال پردازی مطرح باشد می توانند بگویند مریخی ها هم آن جا حضور دارند.

این ادعا در حالی از سوی سفیر رژیم صهیونیستی مطرح می شود که پیشتر گزارش های متعددی از تحرکات نظامی این رژیم در منطقه قفقاز منتشر شده است. مقامات کشورمان از جمله وزیر خارجه بارها درباره هرگونه تحرک صهیونیست ها در کنار مرزهای ایران هشدار داده اند.

در جریان تقدیم رونوشت استوار نامه سفیر جدید جمهوری آذربایجان در کشورمان، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه با اشاره به تحرکات رژیم صهیونیستی در کنار مرزهای مشترک کشورمان تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران حضور و فعالیت رژیم صهیونیستی علیه امنیت ملی خود را تحمل نمی کند و در این رابطه هر اقدامی که لازم باشد انجام می‌دهد.
در پی این، لیلا عبدالله اوا، مسئول دفتر مطبوعاتی وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان در اظهاراتی درباره روابط تهران-باکو، گفت: باکو اظهارات تهران درباره حضور هرگونه نیروی طرف سوم در مرز آذربایجان-ایران را بی‌اساس می‌داند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲۱
خوب مدارکی اگر دارید رو کنید تا هم اسرائیل و هم باکو دیگر نتوانند تکذیب کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۴
مگه قراره همه چی با مدرک باشه؟ مگه امریکا مدرک داره که ایران انرژی هسته ای میسازه؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۴
تصاویری که برندا شفر مامور موساد در باکو منتشر کرده در کنار پل خداآفرین معناش چیه
کاربر
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۴
در جواب 11:51 بله مدارک دارد و اولین انها را در دیدار رئیس جمهور خاتمی پس از تکذیب توسط او در جلسه جلوی رویش گذاشتن و ان موقع بحث هسته ای مطرح است.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۴
تنها برای اسراییل نیست اذربایجان یکساله می گه یه مدرک در باره وجود داعش ارایه بدید بگید اینها چه کسانی هستند کجا هستند ما بگیریم تحویل شما بدیم اصلا بیایید خودتان بگیرید ولی مجموع ایران روسیه ارمنستان و فرانسه نتونسته ان حتی یه مدرک بسیار ضعیف ارایه بدن چون خودشان می دونن این یه دروغ محضه ارمنی ها این دروغ و برای کم رنگ کردن حضور تروریستهای کرد در قره باغ مطرح کردند بعد از اینکه اذربایجان انواع مدارک از جمله عکس و ویدیو و مکالمه تروریستها به کردی منتشر کرد طرفهای دیگه از دروغ داعش مثلا دارن سوء استفاده سیاسی و تبلیغاتی می کنن بویژه اینکه دلاوری سربازان اذربایجانی و پیروزی انها را لوث و کوچک کنن شما به خبرهای ایران نگاه کنید هنوز هم بلا استثنا در سابقه خبر فقط به اتش بس روسها و خروج ارمنی ها از کلبجر و لاچین و آقدام اشاره می کنن و بخش 44 روز جنگ و پیروزی اذربایجان از جمله ازادی پنج شهر و 300 روستا را سانسور می کنن و الا هیچ عقل سلیمی قبول نمی کنه داعش برای یه کشور شیعه و در میان کسانی که از عشق به امام حسین و ابوالفضل حرف می زنن بجنگه اخه کدام دولت انهم لاییک در یه کشور شیعه داعش را می اره تو خانه اش کدام داعش برای شیعه می جنگه داعش که شیعه را بدتر از مسیحی می دونه اگه وجود دارید یه مدرک ارایه بدین
محمدی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۴
امریکا چون مدرک نداره نمیتونه ثابت کنه البته چون مدرکی هم نیست
این گزارش های ادعایی آیا چیزی جز یک مشت سایت درجه چندم ارمنی است که آن هم گمان می رود به سفارش کسانی نوشته باشند که ترانزیت کالا و موادشان دچار مشکل شده؟
عه عه عه ! پس چرا یکی بود میگفت قره باغ خاک اسلام است؟! یعنی اسراییل امد خاک اسلام و بعد حسینیه مون رو توی خاک اسلام بستن؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۴
مگه بیت المقدس نیست؟
حالا که تکذیب شده مطمن شدم اسرائیل بطور غیر معمول فعال است
با این اظهارات ما دشمنی علنی ایجاد میشه اونم با کشوری که بیشترین اشتراکات راداریم، خیلی باید مراقب باشیم در اظهاراتمان، تا در دام دشمنان نیوفتیم، ضمن بشدت دنبال قضیه ایران و آذربایجان است.
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۱۴:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۴
کاشتن بذر دشمنی با کشورهای همسایه سبب انزوای کشورمان شده است .ایران بیش از هرزمان نیازمند تعامل با کشورهای اطراف میباشد.واز همه عزیزان تقاضا دارم از بیان مطالب تحقیرآمیز توام با تحریک پرهیز نمایند تا در دام دشمنی با هم نیافتیم.ایران کشوری است با اقوام مختلف وبا زبانهای متفاوت وبا فرهنگ واعتقادات متفاوت.به ارزشهای همدیگر احترام بگذاریم و حتی با ارزشهای دشمنان خود.
چرا بایستی ارامنستان در ایران علیه مسلمانان و الخصوص شیعیان فعالیت داشته باشد
اسراییل و داعش بهانه ای برای توجیه کمک به ارمنستانه
رژیم کودک کش خودش از بیخ بی اساس است، مگر سازمان ملل می تواند کشور ایجاد کند.
واقعا امیر عبدالهیان چرا اینقدر بی تجربگی کردند ....
علیرغم ظاهر سازیهای خشک و خالی بعضی ها نتونستن دوام بیارن و بالاخره ناراحتی خودشونو از ازادی قره باغ نشان دادند جالبه ارمنستان حقانیت اذربایجان در مسیر گوریس (گوروس)-قاپان را قبول داره و پارسال ازش خارج شد و با خون و خونریزی ساکنان ارمنی ان محل و از انجا خارج کرد ولی یکی پیدا شده میگه ما قبول نداریم و به بهانه ترانزیت بین المللی می خواد حمایت تام خودشو از ارمنستان توجیه کنه کسانی که ادعای کمک به قره باغ دارند بگن ایا انتقال گاز مفت و سوخت و تجهیزات نظامی در زمان جنگ به ارمنستان و متوقف کردند اگه کرده باشن می تونن ادعا کنن که به اذربایجان کمک کردند کسانی که در ان موقع خوشحال شدند فقط اذربایجانیهای داخل بودند والا بقیه همان زمان هم ناراحت بودند و حرفهای متعدد می زدن فکر می کنید نحوه پوشش جنگ توسط رسانه هاتون مخصوصا فارس نیوز یادمان رفته که مستقیما دروغ های رسانه های ارمنی را ترجمه و منعکس می کردند
اسراییل پهبادهایش از اذربایجان بلند میشن و علیه ایران عملیات میکنن
در قضیه آذربایجان از ابتدای فروپاشی شوروی بدون برنامه، کند و تا حدی خائنانه برخورد کردیم و سرزمینهامونو دادیم به ترکیه و نه مجلس نه دولت و نه قوه قضائیه و نه نیروهای مسلح و نه ... پاسخگوی منافع ایران نیستن و تنها به تمسخر قاجار پرداختیم قافل از اینکه خودمون منفعل تر از قاجار هستیم در مقابل روسیه و ترکیه و زیاده خواهیشون.
جرات نکردیم از روسیه سرزمینهامونو پس بگیریم چون زورشو نداشتیم مثل قاجار که زورش به روسیه نرسید
تکذیب صهیونیستهاازآمادگیِ ماکم نمیکند،درمنطقه ی ماهرجاصهیونیستهاقدم بگذارندسایه شون راباتیرخواهیم زد،گفته باشیم.
آقا چرا هرچی سر اسرائیل میندازین . معلوم نیست باز چه گند زدین از جنوب عربستان و امارات کشور پولدار از شمالم دوتا کشور درست حسابی قطع رابطه کردن ما موندیم طالبان ارزانی خودتان. جدی میگم چرا دستتونو تو هر سوراخ میکنید دودش تو چشم ما مردم بدبخت نه برای سران
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی