بازدید 9864

ایران به کمک مهدوی کیا با آلمان بازی می‌کند؟

گفته می شود این دیدار با همکاری مهدی مهدوی کیا صورت خواهد گرفت و زمینه برگزاری اردوهای مختلف تیم های ملی و برگزاری دو بازی تدارکاتی بین تیم های ملی بزرگسالان و امید دو کشور در سال آینده طی این دیدار مطرح خواهد شد.
کد خبر: ۱۰۷۵۷۲۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱ 12 September 2021

شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال ایران چندی پیش برای دیدار با رئیس فدراسیون فوتبال آلمان درخواستی ارائه کرده بود که پس از هماهنگی‌های لازم این دیدار انجام خواهد شد.

به گزارش تابناک ورزشی، گفته می شود این دیدار با همکاری مهدی مهدوی کیا صورت خواهد گرفت و زمینه برگزاری اردوهای مختلف تیم های ملی و برگزاری دو بازی تدارکاتی بین تیم های ملی بزرگسالان و امید دو کشور در سال آینده طی این دیدار مطرح خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در تدارک سفر به آلمان است که پیش یا پس از حضور در لیتوانی برای همراهی تیم ملی فوتسال در جام جهانی، راهی سرزمین ژرمن‌ها شود.

عزیزی خادم قرار است در این سفر ضمن دیدار با رئیس فدراسیون فوتبال آلمان درباره همکاری‌های دوجانبه از جمله آموزش، فوتبال پایه، تیم‌های ملی و ... رایزنی‌هایی داشته باشد.

با توجه به شرایط موجود احتمالاً این سفر پیش از سفر عزیزی خادم به لیتوانی انجام شود و سپس رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان راهی لیتوانی خواهد شد تا در کنار ملی‌پوشان فوتسال حضور پیدا کند.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی