بازدید 4244
۲

تظاهرات هزاران شهروند آلمانی علیه دولت این کشور

هزاران شهروند مخالف سیاست‌های محدودکننده و کرونایی دولت آلمان دست به تظاهرات زدند.
کد خبر: ۱۰۷۲۶۹۶
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۵ 29 August 2021

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر از ان تی وی، هزاران شهروند مخالف سیاست‌های محدودکننده و کرونایی دولت آلمان دست به تظاهرات زدند.

عمده این اعتراضات در خیابان‌های شهر برلین، پایتخت آلمان برگزار شد و در دیگر شهرها و مناطق برلین پلیس مجوز برگزاری تظاهرات را به معترضان نداده بود.

گفته شده اعتراضات علیه سیاست‌های کرونایی در آلمان منجر به درگیری معترضان و نیروهای پلیس شد و تا کنون ۳۶ نفر در این اعتراضات بازداشت شده‌اند.

پلیس آلمان برای مقابله با معترضان از گاز اشک آور استفاده کرده، اگرچه همزمان اعلام شده که یک مأمور نیز در جریان اعتراضات زخمی شده است.

در این ارتباط گزارش شده که پلیس از شرکت‌کنندگان در این تظاهرات که اکثراً بدون ماسک و بدون رعایت فاصله اجتماعی گرد هم آمده بودند، درخواست کرده بود متفرق شوند و پس از بی‌توجهی معترضان به این درخواست، پلیس با ماشین‌های آب‌پاش تلاش کرد به این تظاهرات پایان دهد.

تظاهرات کنندگان با حمل پلاکاردهایی با این شعارها «به دیکتاتوری کرونا پایان دهید»، «اگر تستی در کار نباشد، از شیوع هم خبری نیست» و «صلح، آزادی و دموکراسی»، علیه سیاست دولت در رابطه با ایجاد محدودیت برای کسانی که حاضر به تزریق واکسن کرونا نمی‌شوند، اعتراض کردند.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
شما هم اجازه می دهید مردم ایران علیه سیاسیتهای کرونایی راهپیمایی کنند؟
اینا بهترین واکسن را تزریق کرده اند بنابر این نیاز به این همه سختگیری ندارند.
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه