بازدید 6784

راهکار ارتقا سطح نظافت هتلداری

توجه به تمیزی و نظافت در محیط های خدماتی از جمله اقامتگاه ها و هتل ها به دلیل اهمیت جلب رضایت میهمانان، مراجعین و مسافران بسیار مهم می باشد. اینکه محیط، زیبایی بصری و تمیزی داشته باشد نه تنها در ارائه خدمات بهینه بلکه در افزایش سلامت میهمانان نیز تاثیر گذار است و از این رو میتواند رضایتمندی آنان را جلب نماید.
کد خبر: ۱۰۶۸۷۷۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰ 08 August 2021

استفاده از تجهیزات و ابزار های بهینه و مکانیزه در نظافت مجموعه های هتلی و اقامتگاه ها میتواند راهکار مطلوب و کم هزینه ای برای شما بعنوان مدیر این مجموعه ها در راستای افزایش بهره وری از این فرایند ها باشد.

به علت تنوع بالا، آشنایی با انواع تجهیزات نظافتی و شناخت دستگاه های کارآمد در انتخاب مطلوب و خرید تجهیزات مکانیزه به شما کمک خواهد نمود. این تنوع در تجهیزات نظافت مکانیزه امکان استفاده و کاربرد این تجهیزات در موقعیت های مختلف امکان پذیر می نماید و نظافت بهینه در محیط را تضمین خواهد نمود.

انواع دستگاه های نظافتی قابل استفاده در هتل ها

با توجه به نیاز نظافت روزانه و مکرر مجموعه های اقامتی همچون هتل ها، استفاده از تجهیزات مکانیزه، کیفیت و دقت نظافت در این مجموعه های رفاهی و خدماتی را افزایش می دهد. از انواع مختلف تجهیزات نظافت مکانیزه که در هتل ها قابل استفاده هستند، میتوان به دستگاه های کف شوی صنعتی، مبل شوی و مکت شوی صنعتی و جاروبرقی آب و خاک اشاره داشت که با بهبود کیفیت جمع آوری آلودگی ها، در ارتقا سطح بهداشت مجموعه تاثیر گذارند.

راهکار ارتقا سطح نظافت هتلداری

برتری نظافت سطوح و کفپوش ها با اسکرابر

اسکرابر ها از کاربردی ترین و رایج ترین تجهیزات شستشوی تخصصی کفپوش ها و سطوح کف در مجموعه ها هستند. این تجهیزات مکانیزه نظافت با امکان شستشو و خشک کردن سطح به صورت همزمان میتوانند در کوتاه ترین زمان فرایند نظافت اتاق ها، سرویس های بهداشتی و راهرو ها را به انجام برسانند.

کاربرد اصلی دستگاه اسکرابر یا زمین شوی، شستشوی انواع کف پوش ها و خشک کردن آنها در حین فرآیند شستشو است. انواع مختلف این زمین شوی صنعتی کاربرد آن در محیط های گوناگون را امکان پذیر نموده و سهولت می بخشد. اسکرابر ها از نظر منبع تغذیه در دو مدل باتری دار و برقی طراحی و ارائه شده اند. به دلیل بازدهی بالای اسکرابر های باتری دار در نظافت محیط های پر تردد و شلوغ و قابلیت مانورپذیری آنها، این نوع از زمین شوی ها از محبوبیت بیشتری برخوردارند. عدم وجود کابل در کفشوی باتری دار موجب سهولت کاربری می شود. از این رو انتخاب و خریداری انواع اسکرابر باتری دار کمک شایانی به نظافت و درخشان تر نمودن همه سطوح کفپوش ها شامل سطوح مرمر، اپوکسی، کاشی، سرامیک و... می کند.

راهکار ارتقا سطح نظافت هتلداری

جمع آوری آلودگی های مایع و جامد با جاروبرقی آب و خاک

جاروبرقی های صنعتی و خانگی از جمله متداول ترین تجهیزات و ابزار های نظافت در مجموعه های مختلف اداری، صنعتی ، تجاری و خدماتی هستند. در این بین جاروبرقی های هتلی و صنعتی با داشتن امکان جمع آوری مواد مایع و جامد در افزایش سرعت نظافت تاثیر به سزایی دارند. بکارگیری جاروبرقی آب و خاک در محیط هتل به نیروی خدماتی امکان میدهد تا انواع آلایند های ریز و درشت، ذرات جامد، مایعات ریخته شده و آلودگی ها را به راحتی و در کوتاه ترین زمان جمع آوری نماید. کاربرد این تجهیزات نظافت مکانیزه در محیط مجموعه اقامتگاهی افزایش سرعت نظافت و کاهش انرژی لازم برای فرایند را به همراه خواهد داشت.

جاروبرقی آب و خاک در انواع مختلفی از جمله صنعتی و تجاری تولید و ارائه می شود. انتخاب یک دستگاه جاروبرقی صنعتی یا تجاری میتواند به شما در کاهش هزینه های نظافت کمک نماید. خرید جاروبرقی آب و خاک با توجه به فیلتراسیون قدرتمند دستگاه از خروج آلودگی های جمع آوری شده پیشگیری نموده و سلامت محیط را ارتقا خواهد داد.

راهکار ارتقا سطح نظافت هتلداری

اهمیت و مزایای استفاده از مبل و موکت شوی صنعتی

سطح فرش و موکت همواره بدلیل ایجاد انواع آلودگی بر روی آن ها نیازمند شست و شو می باشد. شستشوی عمیق و موثر آن ها، نیازمند استفاده از تجهیزات کارآمدی همچون دستگاه موکت شوی است. این دستگاه ابزاری کارآمد جهت نظافت است که با بکارگیری برس خود، آلودگی های عمق الیاف فرش بیرون کشیده و با این کار طول عمر فرش و موکت و مبل را افزایش می دهد. 

از اصلی ترین مزیت های بکارگیری این دستگاه نظافت مکانیزه در محیط مجموعه های اقامتی و هتل ها، امکان شستشوی مبل و موکت بدون نیاز به جابجایی آنها و همچنین خشک شدن سریع آنها بعد از نظافت می باشد. این امر باعث کاهش هزینه های نظافت و سهولت انجام آن در هتل ها خواهد شد. از سوی دیگر فرایند خدمت رسانی به میهمانان و مراجعین افزایش پیدا خواهد کرد که افزایش رضایتمندی آنان را به همراه دارد.

شرکت اتحاد صنعت صدرا

شرکت اتحاد صنعت صدرا از ارائه دهندگان تجهیزات و دستگاه های نظافت مکانیزه است که با ارتقا کیفیت فرایند نظافت مجموعه های صنعتی، تجاری، اداری و خدماتی در بهبود سلامت و بهداشت مجموعه و رضایتمندی مراجعین و حاضرین تاثیر بسزایی دارد. از تجهیزات و دستگاه های ارائه شده توسط مجموعه اتحاد صنعت میتوان به انواع زمین شوی های صنعتی ، اسکرابر های باتری دار، دستی و یا سرنشین دار، جاروبرقی های صنعتی و تجاری آب و خاک و تجهیزات شستشوی مبل و موکت اشاره داشت. شما میتوانید برای انتخاب دستگاه و خرید تجهیزات مناسب نظافت مجموعه خود با مشاورین شرکت اتحاد صنعت صدرا در تماس باشید.

شماره تلفن : 02188999300

وب سایت: www.etehadsanat.com

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # پردیس افکاری # مجلس خبرگان
وب گردی