بازدید 5188

پریسا جهانفکریان به المپیک توکیو اعزام می‌شود

کد خبر: ۱۰۶۱۸۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۲ 04 July 2021

به نقل از سایت فدراسیون وزنه‌برداری، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در مورد اعزام پریسا جهانفکریان به المپیک 2020 توکیو اظهار داشت: حضور در المپیک به‌ویژه به‌عنوان اولین بانوی دارنده این سهمیه در تاریخ وزنه‌برداری زنان کشور، فرصت ویژه‌ای برای کسب تجربه و افتخارآفرینی است و بدون شک مقدمات لازم را برای اعزام خانم جهانفکریان فراهم خواهیم کرد.

علی مرادی پس از دیدار صبح روز یکشنبه با بانوی المپیکی وزن 87+ کیلوگرم کشور، تصریح کرد: فدراسیون بلافاصله پس از اطلاع از کسب این سهمیه، اقدامات خود را برای بررسی وضعیت سلامت جهانفکریان با توجه به عمل جراحی اخیر روی تاندون کتف وی آغاز کرد. بر اساس اظهارنظر پزشک جراح مبنی بر آمادگی جهانفکریان برای شروع فیزیوتراپی و تمرینات آمادگی، وی از چند روز آینده تحت نظر پزشک و مربیان تیم ملی در اردو حضور خواهد یافت.

رئیس فدراسیون توضیح داد: اقدامات لازم برای انجام تست PCR، تزریق هر دو دوز واکسن کرونا، هماهنگی با آژانس مبارزه با دوپینگ و سایر امور اداری و اجرایی برای اعزام یازدهمین بانوی المپیکی کشور در حال انجام است.

فدراسیون جهانی وزنه‌برداری، نام پریسا جهانفکریان را به‌عنوان جایگزین ورزشکاران انصرافی از کشور ساموآ، در لیست دارندگان سهمیه حضور در این بازی‌ها اعلام کرد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # بیتا فرهی # پروانه معصومی # ایام فاطمیه