بازدید 14495
۴
کیفیت چمن ورزشگاه المحرق و رسولیی کنفدراسیون فوتبال آسیا

درگیری لفظی مربی بحرین بعداز طعنه سرمربی عراق

کاتانچ باید به خودش بخندد. او برای اینکه تیم ملی عراق در این رقابت ها نتیجه نگیرد بهانه آماده کرده تا بتواند ناکامی اش را توجیه کند.
کد خبر: ۱۰۵۶۵۱۲
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶ 07 June 2021

مربی تیم ملی بحرین جواب انتقادات از زمین چمن استادیوم بحرین را داد.

به گزارش تابناک ورزشی، این روزها بحرین میزبان ادامه مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 در گروه سوم است. تیم ملی کشورمان در اولین بازی خود در ورزشگاه المحرق به مصاف هنگ کنگ رفت و با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی کشورمان پیش از آغاز بازی از کیفیت چمن ورزشگاه میزبان انتقاد کرد و از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهان تغییر ورزشگاه شد چون چمن آن بسیار فرسوده و بی کیفیت بود.

همین سناریو روز گذشته برای سرکو کاتانچ سرمربی تیم ملی عراق پیش از بازی با کامبوج رخ داد. کاتانچ در نشست خبری پیش از این بازی به شدت از کیفیت چمن ورزشگاه المحرق انتقاد کرد و کیفیت این استادیوم را برای میزبانی از مسابقه خنده دار دانست.

در همین رابطه صلاح الحبیب مربی بحرینی در پاسخ به انتقادات دو مربی ایران و عراق، حمایت کورکورانه ای از ورزشگاه المحرق کرد و در برنامه تلویزیونی، گفت: کاتانچ باید به خودش بخندد. او برای اینکه تیم ملی عراق در این رقابت ها نتیجه نگیرد بهانه آماده کرده تا بتواند ناکامی اش را توجیه کند. ورزشگاه المحرق یکی از بهترین استادیوم های فوتبال است!

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
یکباره کنفدراسیون فوتبال آسیا، بحرین را به جام جهانی معرفی کند چرا خودش را اذیت می کند؟
لطفا یک نفر به این آقا بگه چرا تیم بحرین را از این زمین محروم کردید حیف نیست تیم به این خوبی در زمین به این خوبی بازی نکنه جای بر و بچه های بحرین خالی
غلط کرد مربی بحرینی . زمینش شخم زده شده و کارشکنی و اذیت و اازار تیمهای میهمان در بحرین همیشه رایج بوده . در بازی کم میاورند میروند سراغ حاشیه
اینها تحت قیمومیت سعودی ها و امریکایی ها قرار دارند و نمی توان به آنها کشور گفت بنابر این اظهار نظر های آنها را جدی نگیرید نوکر را چه به اظهار نظر
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # ناهید کیانی # موشک هایپرسونیک فتاح
وب گردی