بازدید 15963
۱

توضیح تاجرنیا درباره ممانعت از حضورش در رسانه ملی

علی تاجرنیا گفت: صدا و سیما اعلام کرد که محکومان قضایی را دعوت نمی‌کنیم در صورتی که طبق قوانین محکومان قضایی می‌توانند کاندیدا هم شوند.
کد خبر: ۱۰۵۵۶۱۵
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵ 01 June 2021

به گزارش تابناک به نقل از ایلنا، علی تاجرنیا در خصوص جلوگیری صدا و سیما از ورود وی به این سازمان برای ضبط گفت‌وگوی ویژه خبری به عنوان نماینده محسن مهرعلیزاده، اظهار کرد: فردی که یک کاندیدا به سازمان صدا و سیما معرفی می‌کند، بسته به شرایط و اقتضائاتی که دارد فردی از نزدیکان کاندیدا است. با توجه به آشنایی ۲۰ ساله من با آقای مهرعلیزاده ایشان تصمیم گرفتند که من در این نشست حضور پیدا کنم. مشخصات من را گرفتند و دقایقی قبل از ضبط برنامه اعلام کردند که شما از طریق سیستم ستاد انتخابات صدا و سیما مورد تایید قرار نگرفتید.

 وی با بیان اینکه این تصمیم، تصمیم ستاد انتخابات بوده است، افزود: فکر می‌کردیم با توجه به اینکه کاندیدا‌ها این حق را دارند که افراد نزدیک خود را آنجا معرفی کنند، علی‌القاعده می‌توانستم حضور یابم. در مجموع به نظر من حقی از ستاد آقای مهرعلیزاده تضعیف شد.

تاجرنیا بیان کرد: البته صدا و سیما واکنش نشان داد و اعلام کرد که محکومان قضایی را دعوت نمی‌کنیم در صورتی که طبق قوانین، محکومان قضایی می‌توانند کاندیدا هم شوند.

وی به افزایش مشارکت و فرصت عادلانه اشاره کرد و گفت: امیدواریم شرایط به گونه‌ای شود که عدالت برابر در خصوص همه کاندیدا‌ها را شاهد باشیم. ما در تأیید صلاحیت‌ها و تبلیغات صدا و سیما که شاهد عدالت نبودیم، حداقل در وقت‌هایی که تعیین شده و در اختیار کاندیدا‌ها است، این حداقل حقوق رعایت شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۱
شما خودتان را خسته می کنید این دوره همه چیز از قبل معلوم هست مادر 75 ساله بی سواد من یک هفته هست کاندیدای مشهور را رئیس جمهور اعلام کرده شما یعنی نمی دانید ؟ ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند آنوقت شما دنبال ریئس جمهور می گردید ؟؟
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم