بازدید 9977

اخبار منتشر شده درباره دبیرکل حزب‌الله تکذیب شد

منابع نزدیک به دبیرکل حزب‌الله لبنان از وضعیت جسمانی مساعد وی خبر دادند.
کد خبر: ۱۰۵۵۶۰۱
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰ 01 June 2021

به گزارش تابناک، ایسنا نوشت: خبرگزاری فلسطینی سما، به نقل از منابع نزدیک به سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان اعلام کرد که وضعیت جسمانی وی رو به بهبودی است و در حال حاضر حال وی بهتر از گذشته است.

طبق گفته نزدیکان سید حسن نصرالله، وی دچار یک آلرژی بهاره و التهاب ریوی شده است و اخبار منتشر شده درباره ابتلای وی به کرونا صحت ندارد و حتی اگر ایشان به کرونا مبتلا شده بود دلیلی برای پنهان نگه داشتن آن وجود نداشت.

این منابع همچنین گفتند که نصرالله برای نخستین بار نیست که از این حساسیت رنج می‌برد و وی پیش از این نیز به این آلرژی دچار شده و درمان شده است.

نزدیکان سید حسن نصرالله همچنین تصریح کردند که وی تحت معاینه مستقیم پزشک متخصص قرار گرفت و نیازی به استفاده از بیمارستان نبود و همه پزشکان اتفاق نظر دارند که دچار آلرژی است و آب و هوای خشک در کنار آنتی بیوتیک به بهبودی کامل او کمک می‌کند.

این رسانه در ادامه گزارش داد؛ اطلاعات حاکی از آن است که سید حسن نصرالله همچنان به کار خود ادامه می‌دهد و از پرونده‌های مورد نظر خود مطلع است و هر زمان که لازم باشد با مقامات حزبی که اطراف خود ارتباط برقرار می‌کند.

پیشتر مسئولان امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی مدعی شده بودند که سید حسن نصرالله به کرونا مبتلا شده است، چراکه وی در فایل تصویری اخیر خود سرفه می‌کرد؛ ادعایی که توسط معاون وی تکذیب شد.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی