بازدید 2706
خرافه‌پرستي مورينيو كاركنان برنابئو را به ستوه آورده است؛
مورينيو تاكنون 3 بار كنفرانس خبري خود را به خاطر آن كه تعداد بيسكويت‌هاي ظرف مقابلش 7 عدد نبوده با تاخير آغاز كرده و همواره بايد مقابل وي ليواني پر از آب وجود داشته باشد تا او قبل از صحبت كردن براي چند ثانيه به آن خيره شود. اين در حالي است كه يكي از حاميان مالي رئال مادريد توليد كننده آب معدني است و هرگز دوست ندارد به جاي بطري آب معدني مقابل مورينيو ليوان آب قرار بگيرد.
کد خبر: ۱۰۵۳۳۵
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۲:۰۴ 20 June 2010
سرمربي پرتغالي تيم فوتبال رئال مادريد با خرافه‌پرستي‌هاي خبرساز خود كاركنان برنابئو را به ستوه آورده است.

به گزارش فارس و به نقل از آس اسپانيا، خوزه مورينيو كه به واسطه مليت پرتغالي خود طبيعتا پشتوانه ريشه‌داري در متافيزيك و البته برخي خرافه پرستي‌ها دارد در ورزشگاه سانتياگو برنابئو و همچنين در تمرينات رئال مادريد در زمين والدبباس كاركنان و نيروهاي بخش خدمات را به ستوه آورده تا جايي كه جمعي از اين كاركنان با ارسال نامه‌اي به پرس از دست او شكايت كرده‌اند.

مورينيو تاكنون 3 بار كنفرانس خبري خود را به خاطر آن كه تعداد بيسكويت‌هاي ظرف مقابلش 7 عدد نبوده با تاخير آغاز كرده و همواره بايد مقابل وي ليواني پر از آب وجود داشته باشد تا او قبل از صحبت كردن براي چند ثانيه به آن خيره شود.

اين در حالي است كه يكي از حاميان مالي رئال مادريد توليد كننده آب معدني است و هرگز دوست ندارد به جاي بطري آب معدني مقابل مورينيو ليوان آب قرار بگيرد. تعداد موانع مخصوص تمرين بازيكنان در چمن هميشه بايد فرد باشد و اگر مورينيو از زوج بودن تصادفي آنها با خبر شود همه را جمع كرده و از اول مي‌چيند.

آقاي خاص هرگز از راهروي طبقه سوم برنابئو عبور نمي‌كند و روزي كه آسانسور ورزشگاه ترميم مي‌شد او از حضور در جلسه با پرس صرف نظر كرد.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس مناجات شعبانیه جهش تولید محمد باقر صدر حسن نوروزی روز جهانی بهداشت