بازدید 49299
بزرگترین جرم و قصور در تاریخ بشریت را کردند
این قصور بزرگترین قصور در تاریخ بشریت است. این توطئه بسیار زشتی علیه مرحوم انصاریان عزیز بود، در صورتی که مرگ بسیار شریفی داشتند و لحظات آخرشان عبادی بود و همه آنجا برای ایشان دعا می‌خواندند. جرم بزرگی بود و وزارت بهداشت در این مورد سکوت کرد
کد خبر: ۱۰۵۱۳۰۴
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۴ 11 May 2021

دکتر هاشمیان پزشک معروفی که در دوران کرونا نام او بارها در رسانه ها شنیده شد، ضمن گلایه از وزارت بهداشت، توضیحاتی را در خصوص فوت علی انصاریان و مهرداد میناوند ارائه داد.

به گزارش تابناک ورزشی، گفتگوی دکتر هاشمیان با پیمان طالبی در برنامه طبیب را می‌خوانید.

بعد از فوت علی انصاریان هجمه‌هایی علیه شما وارد شد؛ اول این که از سوی شما قصور پزشکی اتفاق افتاده است؟ و دوما آیا شما عشق تلویزیون و تصویر هستید و به همین واسطه برای نشان دادن خودتان در تلویزیون از این موضوع سو استفاده کردید؟

از شخصی که این حرف را در تلویزیون زد، شکایت رسمی کردم و ایشان باید در دادگاه جوابگو باشد. از دوست عزیزم مهرداد شروع می‌کنم. بنده به هیچ وجه پزشک او نبودم. مهرداد دوست عزیزم بود و در ایام کرونا، از طریق صفحه مجازی با هم دوست شدیم. خانواده اش و آقای پروین با من تماس گرفتند و به آن‌ها گفتم بیایید به مسیح دانشوری، اما به هر حال آن‌ها بیمارستان لاله را انتخاب کردند. خانواده اش روز دوم از من خواستند به عنوان پزشک معتمد، کنارش باشم و با پزشکان معالجش در ارتباط بودم که متاسفانه این واقعه ناگوار برای او اتفاق افتاد. همزمان بعد از گذشت چند روز از بیمارستان فرهیختگان با من تماس گرفتند و گفتند خانواده انصاریان از شما خواستند بیایید و ایشان را ویزیت کنید. بنده رفتم و از پزشک متخصص عفونی آنجا، جویای شرایط ایشان شدم. چون وضعیت ایشان به سمت بدتر شدن می‌رفت و سی تی اسکنش هم - که بعدا جنجال برانگیز هم شد - بد بود، به فکر این افتادیم که تمهیدات تنفسی بهتری داشته باشد. چون من در ۵ ماه آخر هم پزشک مرحوم آیت الله کنی هم بودم، عموی آقای انصاریان (برادر شیخ انصاریان) با من تماس گرفتند و گفتند دیشب پسر برادر مرا ویزیت کردید، لطف کنید بیایید و روند کار را ادامه بدهید. بنده گفتم شرایط سخت است و درگیری هایم زیاد است، اما آن‌ها خواستند و من آنجا رفتم و پیشش بودم، اما اگر می‌دانستم امروز این هجمه‌ها به من وارد می‌شود، نمی‌دانم آیا آن کار را می‌کردم یا نه؟

پس شما پزشک مهرداد میناوند و علی انصاریان نبودید؟

اصلا. پزشک مهرداد میناوند که اصلا نبودم و فقط آنجا حضور داشتم و اگر یادتان باشد خانواده اش و همسرش هم بعدا از همراهی من تشکر کردند. پزشک اولیه انصاریان هم که قطعا من نبودم. پزشک اول ایشان در منزل کار‌های شان را انجام می‌دادند و پزشک دوم شان هم که متخصص عفونی بسیار با سوادی بودند. بعدا، چون وضعیت بدتر می‌شود از من می‌خواهند که وارد عمل شوم. تمام مدارک حرف هایم نیز موجود است.

ادعای جنجالی پزشک انصاریان: علیه او توطئه کردند!

پس شما باعث مرگ علی انصاریان نشدید؟

همه می‌دانند من منتقد وزارت بهداشت هستم. اگر قرار بود یک اتفاقی بیفتد، پرونده‌ها را به نظام پزشکی می‌بردند و الان هم حال و روزم این نبود. متاسفانه وزارت بهداشت شنید آنجا اعلام می‌کنند ونتیلاتور را از علی انصاریان کشیدند، این دروغ بزرگ، کار زشت و این توهین بزرگ به جامعه پزشکی و کادر درمان را شنیدند و هیچی نگفتند، خدا از سر تقصیرات شان بگذرد که باعث شدند مردم بگویند علی انصاریان از نبود اکسیژن فوت کرد! در صورتی که همان جا پزشک معتمد خانواده کنار ما بود و همان جا مراسمی برگزار شد و خانواده انصاریان حضور داشتند و من از دامادشان خواستم که این اتفاق را اعلام کنید.

این قصور بزرگترین قصور در تاریخ بشریت است. این توطئه بسیار زشتی علیه مرحوم انصاریان عزیز بود، در صورتی که مرگ بسیار شریفی داشتند و لحظات آخرشان عبادی بود و همه آنجا برای ایشان دعا می‌خواندند. جرم بزرگی بود و وزارت بهداشت در این مورد سکوت کرد و من از آن‌ها هیچوقت نمی‌گذرم. ممکن است در پرونده نکاتی وجود داشته باشد که این قابل بحث و شکایت است که در کمیته اولیه‌ای که مرگ و میر در حضور خانواده ایشان در بیمارستان فرهیختگان تشکیل داده شد و پزشکی قانونی که از دانشگاه آزاد به آنجا آمده بود، قصوری در این پرونده دیده نشد. هرچند اگر قصوری هم اتفاق افتاده باشد، برای بیماری که ۷۰ درصد ریه اش درگیر است و از نظر سی تی اسکن وضعیت بدی دارد تفاوت آن چنانی ندارد.

ولی می گفتند علی انصاریان خوب شده و غذای معمولی را خودش می خورد.

ببینید بحث غذا خوردن یا نخوردن بیمار بحث فعلی است. ما اجازه دادیم بیماران در حین تهویه مکانیکی غذا بخورند، این خوب است یا بد؟ این کار خوبی است و من اولین کسی بودم که این موضوع را در ایران پرورش دادم. انصاریان با ریه بدی که ۱۱ روز داروی اساسی کرونا را نگرفته بود و دارو‌ها روی او جواب نمی‌داد، به مرحله بعد می‌رود. این مرحله مورد نقد است که آیا مثلا باید داروی IVIG را برای او تجویز می‌کردیم یا نه؟ امروز این بحث‌ها بین ما و وزارت بهداشت در حال توسعه است. قرار نیست مریضی که خوب است را در منزل IVIG بدهیم، اما امروز می‌بینیم که در بازار آزاد این دارو‌ها را ۶-۷ میلیون می‌خرند و به مردم می‌دهند و ما درباره این مسئله هم می‌توانیم بحث کنیم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۱
می خواستند افکار عمومی را برای واردات واکسن های روسی و چینی اماده کنند ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۱
دکتر هاشمیان عزیز. تلاش شما جهت اطلاع رسانی و درمان بیماران مبتلا به کووید 19 قابل ستایش است. من به عنوان یک ایرانی از جنابعالی و بقیه کادر درمان کلیه بیمارستانها و مراکز درمانی سپاسگزاری نموده و دست بوس همگیتان هستم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۱
خدا رحمتش کنه آقای علی انصاریان و آقای مهرداد میناوند
5173
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۱
مطلبی بی سر و ته
اموزگار بازنشسته دانشگاه
|
Canada
|
۲۱:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۱
انگونه که درکانادا عمل میشود وبنده از نزدیک پیگیر هستم در شروع بیماری از اسپرای کورتن واگر اشباح اکسیژن به ۹۴ برسد از دزبالای دگزامتازون البته همراه سایر داروها استفاده ونتایج خوب بوده البته درایران پیشنهاد پلاسما فره زیس داده با توجه انجام درسالهای قبل اما توجه وحتی بررسی هم نشد که دراین صورت اینتر لوکینهای محرک اماس (عامل اصلی مرگ) را با نوع جانشین میشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۲
دکتر های ما درمانگر نیستند شدن دستگاه چاپ اسکناس ، نه رحم دارن نه وجدان ، اینجا جیب مردم رو خالی میکنن ، میبرن اروپا خرج میکنن ، فکر نکنم وقتی کسی ویزیت هفتاد هزارتومنی برای سه دقیقه بده راضی باشه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۲
بالاخره قاتل علی انصاریان کی هست؟
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
تو بیمارستان برنج میدن بخوره.بی سواد ای احمق خائن.برنج طبع سرد داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۳
اکثر دکترهای ما و مسئولان ما با سهمیه جانبازی و خانواده شهدا و ایثارگری وارد دانشگاه شده اند از این رو بینیه علمی قوی ای ندارند
مهران
|
France
|
۱۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۶
آنچه بیمار را بدحال کرده و می‌کشد ، خود ویروس نیست بلکه ویروس صرفا عامل یه سری حوادث و فعل و انفعالات درونی هست که سیستم ایمنی بیمار دچار سردرگمی شده و بر علیه خود وارد واکنش میشود که اصطلاحا به آن ، راکسیون های اتو ایمیون کاتاستروف میگویند. . یعنی بافت خودی را بعنوان بیگانه تشخیص داده و این خیلی خطرناک و کشنده هست.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
المپیک 2020 توکیو موج پنجم کرونا جواد فروغی نازنین ملایی طرح ساماندهی فضای مجازی