بازدید 5675

روز قدس، نماد مبارزه علیه زورگویی، تجاوز و زیاده خواهی است

کد خبر: ۱۰۵۰۴۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۱ 07 May 2021
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی "روز قدس" را نماد مبارزه علیه اشغالگری، زورگویی، تجاوز، زیاده خواهی در میان مسلمانان و تمامی آزادی خواهان جهان خواند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی متن پیام به این شرح است:

سال‌های متمادی است که سعی می‌شود مسئله قدس فراموش شود، روز قدس درست تیری است به قلب این توطئه، روز قدس نشان دهنده‌ی صف بندی حق و باطل، صف بندی عدل در مقابل ظلم است. مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی)
"روز قدس"، سال هاست که به نماد مبارزه علیه اشغالگری، زورگویی، تجاوز، زیاده خواهی در میان مسلمانان و تمامی آزادی خواهان جهان تبدیل شده و قطعا" این روز نقشی بی بدیل و انکار ناپذیر در شکست نقشه‌های شوم و ضد بشری استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم فلسطین دارد.

یقینا امروز که همچنان نقض حقوق آشکار فلسطینیان، از تداوم محاصره غزه، اسارت، تخریب منازل، سرکوب آزادی‌ها تا نژادپرستی، الحاق اراضی فلسطین و شهرک سازی رژیم جنایتکار صهیونیستی ادامه دارد، با بزرگداشت و یادآوری "روز قدس" از سوی مسلمانان و مردم آزادی خواه جهان، دفع سیاست‌های شیطانی رژیم صهیونیستی و تقویت روحیه مردم عزیز فلسطین ادامه خواهدیافت.

از همین رو، معتقدیم برقراری آرامش و صلح پایدار در فلسطین تنها از مسیر پایان اشغالگری، طرح همه پرسی از همه ادیان و اقوام فلسطینی، بازگشت آوارگان و تشکیل دولت یکپارچه فلسطینی به پایتختی قدس شریف و با مقاومت و وحدت میان گروه‌های فلسطینی میسر خواهد شد.

امید می‌رود جامعه جهانی، آزادی خواهان سراسر جهان و به ویژه دولت‌های مسلمان با حمایت کامل از حقوق مردم مظلوم فلسطین، پایان اشغالگری، توقف جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها در بیت المقدس، اقدامات تجاوزکارانه و تنش آفرین آن‌ها در منطقه را کانون مطالبه خود قرار دهند.

ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان قدس، شیخ احمد یاسین، فتحی شقاقی و سیّد عبّاس موسوی، سردار بزرگ اسلام و چهره‌ی فراموش نشدنی مقاومت، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و مجاهد بزرگ عراقی، شهید ابومهدی المهندس و دیگر شهدای قدس، از خداوند متعال توفیق فلسطینیان عزیز و مقاومت را در ادامه مسیر جهادی مسئلت می‌نمایم.

اینجانب، همسو با جامعه کار و تولید، تعاون گران، فعالان عرصه اقتصادی و اجتماعی و جامعه ایران اسلامی، عزم ملی و همبستگی خود را در دفاع از آرمان قدس شریف، ندای حق طلبی ملت مظلوم فلسطین و مقابله با اشغالگران غاصب اعلام می‌کنم.
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022