بازدید 36608
سخنگوی شورای وحدت در نشست خبری
سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان با بیان اینکه مطالبه همگانی از ابراهیم رئیسی برای حضور در انتخابات از سوی اقشار مختلف زیاد است تصریح کرد: اطلاعی از نامه فرماندهان سپاه برای درخواست از رهبر انقلاب در خصوص حضور آقای رئیسی در انتخابات ندارم، اما کسانی که مخالف حضور رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری هستند، یا خودشان نامزد دیگری دارند، یا آینده روشنی بعد از آقای رئیسی در قوه قضاییه نمی‌بینند.
کد خبر: ۱۰۴۶۹۹۸
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰ 19 April 2021

اطلاعی از نامه فرماندهان سپاه به رهبری برای حضور رئیسی در انتخابات ندارم/ چرا برخی با کاندیداتوری رئیسی مخالفند؟

سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان گفت: اطلاعی از نامه فرماندهان سپاه برای درخواست از رهبر انقلاب در خصوص حضور آقای رئیسی در انتخابات ندارم؛ اما کسانی که مخالف حضور رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری هستند، یا خودشان نامزد دیگری دارند یا آینده روشنی بعد از آقای رئیسی در قوه قضاییه نمی‌بینند.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، «منوچهر متکی» سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان در نشست خبری با اصحاب رسانه در ابتدای سخنان خود با اشاره به اینکه میزان مشارکت در انتخابات مجلس، دشمنان نظام را برای ایجاد ناامیدی در مردم تحریک کرده است، اظهار کرد: در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ در شرایطی قرار است، وارد میدان رقابت شویم که ۸ سال تجربه دولت‌های یازدهم و دوازدهم را داشتیم.

این مردم هستند که باید رئیس‌جمهور را انتخاب کنند

وی با انتقاد از رویکرد دستگاه دیپلماسی کشورمان ـ علی رغم تلاش‌های زیاد در حوزه برجام ـ افزود: همه جریانات سیاسی تلاش کردند، با داشته‌های خود وارد میدان انتخابات شوند، ولی در نهایت این مردم هستند که انتخاب خواهند کرد.

سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان، با بیان اینکه مطالبه همگانی از ابراهیم رئیسی برای حضور در انتخابات از سوی قشرهای مختلف زیاد است، تصریح کرد: اطلاعی از نامه فرماندهان سپاه برای درخواست از رهبر انقلاب در خصوص حضور آقای رئیسی در انتخابات ندارم، اما کسانی که مخالف حضور رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری هستند، یا خودشان نامزد دیگری دارند یا آینده روشنی بعد از آقای رئیسی در قوه قضاییه نمی‌بینند.

افرادی که بتوانند با فساد مبارزه کنند کم نیستند

متکی در ادامه با اشاره به اینکه کم نیستند افرادی که بتوانند مبارزه با فساد را براساس آن چه مدنظر رهبری است در قوه قضائیه اجرا کنند، خاطرنشان کرد: اقدام ما در طراحی شورای وحدت موکول به کسانی است که به نامه رئیس شورای وحدت پاسخ می‌دهند.

وی تاکید کرد: در متن نامه شورای وحدت اصولگرایان آمده است، کسانی در معرض نامزد شدن قرار دارند که برنامه‌های خود را اعلام و حداقل ۱۰ نفر از تیم خود را معرفی کنند تا شورای وحدت پس از بررسی پرونده آن‌ها تصمیم لازم را بگیرد.

گفتمانی که قفل‌های اقتصاد را باز کند، پیروز است

سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان با بیان اینکه زمان کمی تا برگزاری انتخابات باقی مانده است از این رو بررسی قانون انتخابات، جز اولویت شورای وحدت قرار ندارد گفت: از نظر ما گفتمانی که بتواند برای باز شدن قفل‌هایی که در حوزه اقتصاد کارگشا باشد و خود را به مردم و انقلاب متعهد بداند پیروز انتخابات است.

متکی با بیان اینکه در حال حاضر رقابت در انتخابات ۱۴۰۰ میان حامیان دولت فعلی و جریانی که ناظر بر روند و عملکرد دولت بودند هست، اظهار کرد: اینکه مذاکرات وین بر روند انتخابات تاثیر بگذارد و این رویکرد دولت در انجام مذاکرات چقدر انتخاباتی است، بنده فعلا نظری ندارم، اما واقعیت صحنه این است که با توجه به تجربه ۴۰ سال خود، به صورت عام و ۶ سال به طور خاص، باید قدری عینک ذوق زدگی را از خود دور کنیم و واقع بین باشیم و بدانیم که آمریکا همواره در جهت فریب دادن ملت ایران وارد عمل شده و این در حالی است که همانطور که رهبری گفتند تا زمانی که تحریم‌ها کامل لغو نشوند، نمی‌توان هیچ مذاکره و گفت و گویی با مقامات آمریکایی داشت.

روایتی از چگونگی موافقت رهبری با انجام مذاکرات وین

وی در ادامه با بیان اینکه آمریکا از هیچ فرصتی برای تحمیل خواسته‌های خود به ملت ایران دریغ نکرده است افزود: شاهد بودیم که عملکرد ترامپ درباره ایران هم از دلایل اصلی شکست وی در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بود؛ از این روی، دولت تازه آمریکا باید کاری انجام دهد که در دو جمله مهم مقام معظم رهبری یعنی لغو کامل تحریم‌ها و راستی آزمایی در گفته هایشان به ما ثابت شود و تحقق این خواسته خیلی نیاز به نشست و مذاکره ندارد، اما آقایان اصرار کردند که باید مذاکره کنیم و مقام معظم رهبری به طور ضمنی مذاکرات را تایید کردند، اما فرمودند با چشم باز و دل مطمئن و اینکه مذاکرات فرسایشی نباشد، باید به برجام وارد شد. اما در گذشته هم مقام معظم رهبری رهنمود می‌کردند و آقایان در میدان حاضر می‌شدند و می‌گفتند این مسائل امکان پذیر نیست؛ از این روی، فضایی ایجاد شد تا گفته شود که برجام خسارت محض است.

سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان در ادامه تصریح کرد: مشکل اصلی کشور ما در مقطع فعلی اقتصاد است؛ بنابراین، ما در شورای وحدت هیات اجرایی را طراحی کردیم که ۲۰ کمیته در این هیات اجرایی تعریف شده اند و باید ۳ سوال اصلی درخصوص وضعیت اقتصادی را بررسی کنند؛ مشکل اصلی چیست؟ آسیب‌ها و چالش‌ها کدام است؟ و راهکار‌هایی را ارائه دهیم که از وضعیت موجود خارج و به وضعیت مطلوب برسیم. وظیفه این کمیته‌ها بررسی این موضوعات است که بعد از رسیدن به نتیجه نهایی، به عنوان برنامه نامزد‌های ما در انتخابات مطرح خواهد شد.

سال ۹۲ انتخاب برده را باختیم

متکی با بیان اینکه لیست شورای وحدت به اسامی ۱۰ نفر منحصر نیست و ممکن است کسانی به این لیست از جریان ارزشی و انقلابی اضافه شوند، خاطرنشان کرد: دو مدل و عملکرد را در انتخابات ۹۲ و ۹۶ از سوی اصولگرایان داشتیم که در مدل سال ۹۲ تعداد بالای نامزد‌های اصول گرایان یا نیروی‌های ارزشی دلیل شکست آن‌ها بود و انتخابات برده را باختیم. مدل ۹۶ مدلی بود که نیرو‌های ارزشی و اصول گرا نشان دادند که می‌توانند به وحدت برسند و این مدل اگر چه حرف و حدیث داشت و منتهی به انتخاب نامزد واحد نشد، اما ۱۶ میلیون رای از تجمیع جریان‌های مختلف قابل اعتناست و مدل مورد تائید ما مدل ۹۶ است.

شورای وحدت در مقابل شورای ائتلاف هستند

وی درباره انتقادات وارده به عملکرد شورای وحدت گفت: شورای وحدت به هیچ وجه در مقابل شورای ائتلاف قرار ندارد و هردو ظرفیتی هستند که می‌توانند تجمیع شوند؛ از این روی، ادامه تلاش‌ها برای وحدت و یکی شدن و دوم پرهیز از اختلاف در دو نکته مورد تاکید ماست.

سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان با بیان اینکه رئیسی نشانه قطعی برای ورود و البته عدم ورود در انتخابات هم از خود نشان نداده است، اظهار کرد: رئیسی به دلیل اینکه چهره جدیدی از خود بعد از انتخابات ۹۶ نشان داد و رویکرد جدی‌اش در مبارزه با فساد، پاکدستی و عدالت خواهی مورد تایید همگان است، از این رو همانطور که در سال ۹۶ یک ظرفیت قدرت اجماع سازی و تجمیع نیرو‌های انقلابی و ارزشی برای وی شکل گرفت و در آخرین روز‌ها آخرین کاندیدا‌ها به نفع ایشان کنار رفتند، در مقطع فعلی هم خیلی از کاندیدا‌ها علنی و غیر علنی اعلام کردند که اگر رئیسی بیاید کنار می‌روند و حتی از وی حمایت می‌کنند؛ بنابراین، ما معتقدیم باید از این بستر استفاده شود.

درآمد خیابان منوچهری بیشتر از تولید است

متکی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ارزیابی شما از شرایط اقتصادی موجود چیست افزود: تا زمانی که درآمد خیابان منوچهری در زمینه سکه و دلار بیشتر از تولید باشد، نمی‌شود درباره بهبود اقتصاد سخن گفت. باید این موانع برطرف شود و نقش کلیدی آن هم دست دولت است که متاسفانه شاهد بودیم دولت فعلی دلار سه هزار تومانی را تحویل گرفت و دلار ۳۰ هزار تومانی تحویل دولت بعدی می‌دهد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نظر اصولگرایان درباره قرارداد ایران و چین چیست و آیا این قرارداد باعث خام فروشی نفت خواهد شد، تصریح کرد: ما در حوزه دیپلماسی اقتصادی باید ماموریت دستگاه‌ها را بازنگری کنیم. برخی معتقدند دستگاه دیپلماسی باید تولید ثروت کند و همچنین باید ساختار وزارت خارجه تغییر کند؛ البته من هم معتقدم و در دوران وزارت هم تلاش کردم، اما اجرایی نشد.

سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان در ادامه درباره معیار‌های این نهاد ما انتخاب نامزد‌های خود خاطرنشان مرد: فرمایش های رهبری در انتخاب و ملاک رئیس جمهور آینده ملاک اصلی ماست و براین اساس رویکرد‌های خود را تبیین می‌کنیم.

متکی درباره اظهارنظر ضرغامی پیرامون رویکرد شورای وحدت تاکید کرد: آیت الله موحدی رئیس شورای وحدت هستند و به ۱۰ نفر نامه نوشتند، اما در این میان اگر فردی نامزد مستقل می‌شود به مواضع ما نزدیک باشد و ما در بررسی‌ها به وی برسیم، باز هم از او حمایت می‌کنیم، زیرا انتخاب اصلح در انتخابات برای ما مهم است.

کاندیدا‌ها طبیعتا باید به نفع کاندیدای واحد شورا کنار بروند!

وی در پاسخ به سوال خبرنگار «تابناک» درباره اینکه اگر شورای وحدت به یک نامزد مشخص برسد بقیه به نفع وی کنار خواهند کشید، اظهار کرد: نامزد اولویت یک ما رئیسی است و اگر ورود کند شورای وحدت از او حمایت می‌کند. اما در مجموع ما اولین مجموعه‌ای هستیم که ایده گفتگو با کاندیدا‌ها را مطرح کردیم و ۱۰ نفر را اسم بردیم. این روند پویایی قرارگاه انتخاباتی را نشان می‌دهد؛ از این روی، قطعا معیار‌ها و رویکرد‌های ما مشخص است و ما این روند را با افراد کاندیدا نیز در میان می‌گذاریم و اگر به یک نفر رسیدیم بقیه باید بر حسب شرایط و مصلحت جمعی تابع باشند.

سخنگوی شورای وحدت درپاسخ به این که اگر اصولگرایان در انتخابات پیروز شوند چه سمتی در دولت آینده خواهید داشت تصریح کرد: عمده‌ترین دغدغه من برای ورود به این عرصه و اساسا انتخابات پیروزی جریان انقلاب است. ما که تا دیروز شورای وحدت نداشتیم، جمنا بودیم و همین دوستان. ما انتخابات دهم را با هم باختیم و مجلس یازهم را با هم بردیم، شرایط، شرایطی است که همه باید برای برگزاری انتخابات پرشور و با نشاط هرچه داریم، انجام دهیم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۵
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۶۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
سردار جوانی می گوید که سپاه در انتخابات ورود نمی کند و مصداق معرفی نمی کند اون حرف چیست این موضوع نامه چیست
پاسخ ها
کوروش
| Netherlands |
۱۴:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
برای اینکه اداره کشور نیاز به فردی هست که دروس اقتصاد . علوم سیاسی و روابط بین امللی و زبان خارجی و حقوق بین المللی را خوانده باشد . بصرف روحانی بودن چه فایده ای دارد ؟ تازه رییس جمهور وقتی رای از ملت مبگیرد به مردم پاسخگو نیست . سیاست ها را رییس جمهور مشخص نمیکند . .......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
کی رای میده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
در انتخابات مجلس با همین حربه اصولگرایان توانستند افراد خودشان را راهی مجلس کنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
کسانی که حقوق و مزایا خوبی دارند و مردم براشون اهمیت نداره
عماد
| Netherlands |
۱۴:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
و غنایی به ۲۰ قرار بر استفاده صلح آمیز از هسته ای
و حالا با ۲۰ و بعد از مدتی به ۶۰ و سپس ۱۰۰ درصد . فکر میکنی ابرقدرت های دو طرف میز مداکره نااگاه تشریف دارند . فکر کن اصلا به تفاهم نرسیدند . تگلیفچیست .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
در پاسخ به ناشناس 13:35
خیر
اگر یک بار در عمرتون 22 بهمن رفته باشید راهپیمایی می بینید که چه حجمی از پایین شهر میان و از بالا شهر کم و کمتر
جنوب شهریا پشت انقلاب وایسادن که انقلاب زنده س
همونام ایشالا رای میدن
و بقیه مردم
در رای ندادن نفعی نیست
با رای دادن دشمن ناامید میشه چون می بینه مردم پشت نظام واسادن هنو
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
من رای میدهم ، به کوری چشم ضد انقلاب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
کلا رای بی رای .هیچ فرقی نمی کنه .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
موافقم شدید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
حتما رای میدهم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
راااااااااااااااااااااااااااااای بی راااااااااااااااااااااااااااای
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
رای به جمهوری اسلامی پر قدرت در مقابل ضد انقلاب بی آبرو
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۳:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
فقط این تیکه اش: "سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان با بیان اینکه مطالبه همگانی از ابراهیم رئیسی برای حضور در انتخابات از سوی اقشار مختلف زیاد است!!!!!!!!" .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
مسافر ماسید حکم جناب رئیسی را تا حکم جناب رئیسی را تفویض بفرمایند
و خلاص !!؟؟
و دست از سر مردم گرفتار بیکاری و گرانی و کرونا بردارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
اصلا من بد
من اخ
من وابسته
من کافر
من منافق
من ملحد
و صدتا انگ دیگه هم بهم بچسبونید
اما من رای نمیدم رای نمیدم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
بهتر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
من هم مثل شما
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
کسی به تو اهمیت نمیده ، تو‌کی هستی یک خود فروخته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
انقدر مطالبه مردمی زیاد هست، چرا برای رای آوردن جریانتان همیشه متوسل به رد صلاحیت شورای نگهبان می شوید؟
مقداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
هر فردی سقفی دارد ضمن احترام به همه سلائق : نهایت آقای احمدی نژاد شهرداری یک شهرستان است / اوج آقای رئیسی ریاست قوه قضائیه است / بلندای آقای طریف پست فعلی ایشان است / پهترین پست برای آقای روحانی ایفای نقش در سینما وتاتر است / بالاترین لباس برای آقای قالیباف خلبانی است / بهترین مکان برای آقای رضایی تدریس در دانشگاه است / آقای مطهری در شرایط فعلی بایست در جوار آقای عماد افروغ فقط به نظریه پردازی بپردازند/ آقای حداد عادل باید مدال راستگو ترین فرد سیاسی را دریافت نمایند / آقای ضرغامی برای زیر نویس نمودن فیلمهای زبان اصلی مناسبند / ووو هنوز از فردی که بتواند بنام منجی اقتصاد وفرهنگ وارد عرصه بشود نشانی نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
شما کی هستی که برای همه سقف تععین میکنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
پاسخ به14:42
بنظرت سقف را کی تعین میکنه؟ سقف را ملت اگاه وباشعور نه مثل شما ....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
زیادی سقفشونو بالا در نظر گرفتی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
این سقف در شرایط رانت و پارتی که حضرات به این نقطه رسیده اند صادق است
تمام افرادی که فرمودی به جاهایی اتصال فامیلی دارند
بنابراین سقفی که در نظر گرفته ای برایشان بلند است
ناشناس
| Germany |
۲۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
احسنت خیلی دقیق فرمودید.
کاش مردم رو بیشتر آگاه کنیم تا درست انتخاب کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
از اول انقلاب یک عده که به 3 - 4 هزار نفر هم نمیرسند جمع شدن به اسم اصلاح طلب و اصول گرا و هیچکسم بین خودشان راه نمیدن و مردم هم مجبور میکنن از بین اینها انتخاب کنند
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
باید به کسی رای بدیم به دو تا جناح باج نده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
سلام اگر آقاي رئيسي بياد خويه همه يك دست ميشوند و تو سر و كله هم نمي زنند و انشاا... ضرر كمتري به مردم مي رسد و بعضي هم براشون ثابت مي شود كار كردن الكي نيست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
احمدی نژاد هم از خودشون بود و یکدست اما وقتی فهمید که جریان از چه قراره،اونم بازی خودشو شروع کرد پس متوجه باشیم که در جریان اصولگرا و حتی اصلاح طلب یکدست بودن مفهومی ندارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
چون خیلی سانسور چی هستید و به آزادی بیان اعتقادی ندارید خواستم از همتون با هم تشکر کنم ، خیلی زحمت کشیدید و خیلی خیلی کشور خوب و عالی درست کردید اگر نبودید معلوم نبود جه بلایی سر ایران میومد !!!
مرسی که هستید و نمیرید !
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
آقای متکی اینقدر حرص نخور که حتما رئیسی بیاد هر کدوم از اصولگرا ها بیاد حتما تو وزیر امور خارجه هستی نگران نباش
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
خدا نکنه
ناشناس
|
Germany
|
۱۵:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
همه دعواها سر پوله بفرمایید سهم ما پس از انتخابات چیه وایسادن تو صف مرغ و گوشت و روغن یا به ما هم چیزی میرسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
آقای رئیسی فرد محترمی هستند اما با شرایط فعلی کشور جایگاه ریاست جمهوری جایگاه بسیار اهمیتی است و رییس جمهورباید از روابط بین الملل آگاه بوده کسیاستمدارو دیپلمات باشد .جای فرصت سوزی نداریم .اعراب و اسرائیل در کمینند . باید هوشیار بودواعتلاف جدیدی در سطح بین الملل برای خودمان درست کنیم ووجهه خوبی از ایران به نمایش بگذاریم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
آخرش چه کسی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
هر کسی رو که رییسی تایید کنه من بهش رای میدم
فرقی نمیکنه
|
France
|
۱۵:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
رای بی رای! همه کاندیدها مثل هم هستن! مردم دیگه بازی نمیخورن .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
مردم حتما رای میدهند ، احتیاج به تو ندارند که اظهار نظر کنی ، فقط از طرف خودت حرف بزن ، من رای میدهم
پاسخ ۱۹:۲۲
| France |
۱۹:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
یه نگاه به تعداد لایکها بکن بعد برو رای بده!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
میشه افرادی که بتوانند با فساد مبارزه کنند را نام ببری؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
فکر نکنم دیگه کسی حاضر باشه رای بده به جز اندکی انگشت شمار.
بنابراین فرقی نمیکنه که چه کسی بیاید.
معجزه گر حل مسایل عدیده هم نداشتیم و نداریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
خوب بود همان اول با ترامپ مذاکره میکردید تا این همه خسارت به
مردم وارد نشه حال با همان شرایط ترامپ دارید با بایدن مذاکره میکنید
خویی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
اقای رییسی درقوه قضاییه بمانند وبا جرای عدالت اعتماد ازدست رفته مردم را بازسازی کنند برای این دنیا واخرت ایشان مردم دعاگو باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
اگر هر کس دیگری به جز اقای ریسی با تتلو عکس داشت و باهاش برای انتخابات همراه شده بود شما اصول گراها تا حالا بیچاره و خانه نشینش کرده بودید ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
بهترین رفتار با تو همان احمدی نژاد کرد جناب متکی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
مردم گول دعواهای زرگری و بازی های سیاسی تان را نخواهند خورد
قشر تحصیل کرده و نخبه به این جمع بندی رسیده است که رای بی رای

دوستان رای بی رای

حنجره خودتون رو پاره نکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
فعلا که شما دارین یقه جر میدید واسه رای بی رای، مثل همون جیغ های بنفش برای با روحانی تا 1400، عاقبت هر دو پشیمانی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
اقایون 40 سال رییس و مسول

رای بی رای

مردم رای نخواهند داد
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
برو عموجون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
پیرمردهای پر حاشیه و بی خاصیت 40ساله رییس اند

کی میخواهید عرصه را به جوانان نخبه

و نه اقازاده هاتون واگذار کنید

هیچ کس تا ابد زنده نخواهد بود

رای بی رای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
واقعا با این افتضاحاتتون روتون میشه کاندیدا هم بشوید؟؟؟

رای بی رای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
رتبه سوم اقتصادی جهان رو به این فلاکت انداختید که جز سه تای اخرم نیستیم
بعد حرف از انتخابات میزنید؟؟؟
مردم دیگه در انتخابات شرکت نخواهند کرد و حق هم دارند

متاسفم برای تک تک مسولین

انقدر پر رو هستند که قطار قطار هم کاندیدا شدند برای ریاست جمهوری ....
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
خیلی خوبه که مردم حق دارند کسی که سال های آینده قراره توی صف در مورد ناکارآمدیش حرف بزنند رو خودشون انتخاب کنند
ناشکری نکنید مردم اکثر کشورها این فرصت نصیبشون نمیشه که توی صف در مورد بدبختیشون صحبت کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
ریس جمهور باید اقتصاد را بشناسد
اقتصاددان
مدیر با تجربه
شناخته شده به اخلاق و انقلابی باشد
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
شانزده میلیون شما خیلی ه بعد ۱۳ میلیون ما خس و خار و خاشاک؟
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
شتابی که مخالفت با مذاکرات وین و کارشکنی و جنگ روانی با دولت و مذاکره کنندگان در داخل کشور به خود گرفته نیز نشان میدهد که این مذاکرات میرود تا به نتیجه برسد. روز گذشته قالیباف در پوست احمدی نژاد فرو رفت و گفت"مذاکرات وین، هیچ نتیجه‌ای ندارد!". حسین شریعتمداری در روزنامه کیهان نیز نگرانی خود را از به نتیجه رسیدن مذاکرات وین پنهان نکرد، همچنان که احمدی نژاد که فعلا نه سر پیاز است و نه ته پیاز اما مثل دانه ذرت در تابه گرم بالا و پائین می پرد روز گذشته گفت که حق ندارند مذاکره کنند و اصلا چه کسی به آنها اجازه مذاکره داده است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
اگر با آمریکا توافق کردید و تحریمه برداشته شد و fatf را تصویب کردید در خصوص رای دادن فکر خواهم کرد
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۰
چرا اینقدر به مردم ظلم کردین که حالا دارین التماس میکنین که مردم رای بدهند؟
رای بی رای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱
ریسی هم ریس جمهور بشه اوضاع همینه.قالیباف هم بشه همینه.ظریف هم بشه همینه.در این چهل سال انقلابی و اصول گرا و اصلاح طلب و ... زیاد سر کار آمدن اما نتیجه تورم روز افزون و افزایش نرخ بیکاری و کاهش ارزش پولمون بوده.پس رای بی رای تا اصلاح قانون اساسی
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۱
من با افتخار رای می دهم. حتی اگر کاندیدای مورد نظرم رای نیاورد.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
انتخابات 1400 محسن رضایی شورای شهر ششم نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری