بازدید 1388
کد خبر: ۱۰۴۰۰۵
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۲:۲۰ 13 June 2010
نماینده منتخب کمیسیون بهداشت مجلس در پیگیری آزمون دستیاری 88 از شناسایی برخی از خریداران سئوال این آزمون خبر داد و گفت: گزارش مبسوطی برای بررسی آماری آزمونهای اول و دوم دستیاری تهیه شد که در آن به اشکالات آزمون دوم دستیاری نیز توجه شده است.

شاهرخ رامین در گفتگو با مهر، افزود: بررسی و آنالیز آماری آزمون های اول و دوم دستیاری سال 88 که به دلیل تخلف دوبار برگزار شده بود، از سوی خبرگان امر آزمون و سنجش بررسی شد که نتایج نهایی آن به اطلاع وزیر بهداشت و اعضای کمیسیون بهداشت خواهد رسید.

وی اضافه کرد: در این بررسی ها بخشی از افرادی که در آزمون اول سئوال خریداری کرده بودند، شناسایی شدند که اقدامات لازم برای برخورد آنها از سوی مراجع قانونی صورت می گیرد.

نماینده منتخب کمیسیون بهداشت مجلس گفت: آزمون دوم نیز با حضور کارشناسان فن و خبرگان سنجش و آمار بررسی شد که گزارش مبسوط آن به وزیر بهداشت و اعضای کمیسیون بهداشت ارائه می شود.

وی تاکید کرد: نقاط ضعف آزمون دوم نیز بررسی شده و در گزارش به آن اشاره شده است که بر اساس مفاد آن پیگیری های لازم انجام می شود.

 سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی صبح پنجشنبه 29 بهمن ماه 88 با حضور 16 هزار و 648 داوطلب در 34 حوزه امتحانی و 25 رشته تخصصی برگزار شد. آزمون از سوی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به دلیل لو رفتن سئوالات ابطال و آزمون مجدد 13 اسفند برگزار شد.

آزمون مجدد نیز پس از اعلام نتایج با اعتراض برخی داوطلبان روبرو شد به طوری که شاهرخ رامین عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری اعتراضات داوطلبان آزمون دستیاری سال 88 به مهر گفت: با وزارت بهداشت توافق شد تا زمان بررسی کامل و تحلیل آماری نمرات و رتبه های دستیاری، نتایج آزمون دوره سی و هفتم اعلام نشود
 

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس مناجات شعبانیه جهش تولید محمد باقر صدر حسن نوروزی روز جهانی بهداشت