بازدید 4219
کد خبر: ۱۰۳۹۲۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲ 07 March 2021

سال ۹۹ هم به روزهای پایانی اش رسید ولی وعده های پیاپی مسعود سلطانی فر برای واگذاری دو باشگاه بزرگ دولتی به مردم تحقق پیدا نکرد.

به گزارش تابناک ورزشی،  در پرونده واگذاری استقلال و پرسپولیس به مردم از طریق عرضه سهام در بورس، عده ای در مجلس مخالف هستند و گروهی نیز موافق... اما حتی مخالفان هم با اصل واگذاری مشکلی ندارند بلکه نحوه انتقال مالکیت از دولت در ماههای پایانی را دارای شائبه فساد می‌دانند یا مقاصد دیگری را در پشت پرده پیش‌بینی می‌کنند.

نماینده مردم نجف آباد گفت: وزیر ورزش و جوانان مکلف بود تا شهریور سال ۹۸ تیم های استقلال و پرسپولیس را به بخش خصوصی واگذار کند.

ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد می گوید باشگاه های استقلال و پرسپولیس باید تا شهریور 98 به بخش خصوصی واگذار می شدند.

 ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به استنکاف وزیر ورزش از واگذاری باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی گفت: وزیر ورزش و جوانان مکلف بود تا شهریور سال ۹۸ تیم های استقلال و پرسپولیس را به بخش خصوصی واگذار کند.

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به اینکه در این مدت بارها نسبت به استنکاف وزیر از قانون تذکر دادیم ادامه داد: منابع زیادی در حال حاضر صرف دو باشگاه استقلال و پرسپولیس می‌شود براساس قانون اساسی ورزش همگانی رایگان و تخصصی خصوصی باید در کشور وجود داشته باشد اما در کشور خلاف این قانون عمل می شود یعنی تمام بودجه ورزش صرف این دو تیم می شود پول های کلتن صرف مربی های خارجی می شود، آبرویمان در مجامع بین المللی می رود و قانون ورزش همگانی رایگان نیز اجرا نمی شود.
ابوترابی با اشاره به اینکه نمایندگان در پی اعمال ماده ۲۳۴ آیین نامه داخلی هستند به راه دانا گفت: از دیروز روند جمع آوری امضا برای ارجاع پرونده استنکاف وزیر از قانون به دادگاه آغاز شده است و در این خصوص در حال جمع آوری امضا هستیم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
نحوه برگزاری امتحانات مدارس 1399 1400 انتخابات 1400 غزه نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری