بازدید 13432
۱

توضیحات دو مقام محلی درباره حمله به فرمانداری سراوان

از روز گذشته ناآرامی‌هایی بعد از رخ دادن واقعه پاسگاه شمسر روستای زیارت رخ داد که فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه امروز هیچ ناآرامی در استان مشاهده نمی شود، گفت: تمامی شهرها و شهرستان‌ها در امن و امان هستند.
کد خبر: ۱۰۳۶۹۳۸
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱ 25 February 2021

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، از روز سه شنبه هفته جاری بنابر اتفاقاتی که در پاسگاه مرزی شمسر رخ داد، ناآرامی‌هایی در شهرستان سراوان دیده شد و بنابر گفته سعید تجلیلی فرماندار سراوان، جمعیتی بیش از ۵۰۰ نفر به فرمانداری حمله کرده‌بودند که این ناآرامی‌ها با دعوت مردم به صبر به اتمام رسیده‌بود.

با اینحال ناآرامی‌هایی در بخش‌های دیگری از استان مانند سرجنگل زاهدان در اعتراض به اتفاقاتی که در پاسگاه شمسر رخ داد ادامه داشت؛ حملاتی نیز توسط افراد مسلح به پاسگاه نیروی انتظامی در شهر سرجنگل انجام شد و اینگونه ناآرامی‌ها نیز بیشتر با دخالت به موقع نیروهای نظامی به آرامش انجامیدند.

سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی استان نیز صبح امروز در زمینه این ناآرامی‌ها اظهار داشت: تمامی ناآرامی‌ها به پایان رسیده است و کل استان در امنیت کامل قرار دارد و اوضاع تحت کنترل کامل ماموران انتظامی است.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۱
اگر مسئولین استان جسارتشو دارند دو تا ایستگاه پمپ بنزین با سرمایه و سهام سوخت بران ( اصطلاح جدید قاچاق پیان سوخت ) در 500 متری مرز احداث کنند و بنزین را با قیمت آزاد ( لیتری 5000 تومان ) یا تمام شده دولتی به انها توی بشکه بدهند تا به پاکستان بفروشند هم قاچاق سوخت منتفی میشه و هم خود سوحتبران سهم دارند و وارد خطر قاچاق نمیشوند و هم معاندین اینها را الت دست نمی کنند .
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی