بازدید 10885
۱

تیراندازی در عروسی‌ها جرم است

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: صنعت باید امنیت و ایمنی خودروها را بیشتر کند تا سرقت آنها سخت‌تر شود.
کد خبر: ۱۰۲۹۵۹۷
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶ 22 January 2021

به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه نشست با فرماندهان انتظامی و مرزبانی بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر از الگوهای مرزبانی در کشور و سرزمین بزرگانی چون رئیس‌علی دلواری است.

او با اشاره به اینکه شهید مهدوی از سمبل‌های مقاومت است افزود: در نیروی انتظامی همه با ایثار و فداکاری در حال حفاظت و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند.

جانشین ناجا با اشاره به اشراف اطلاعاتی و تسلط نیروی انتظامی در زمینه‌های مختلف بیان کرد: در حوزه مرزها شاهد افزایش ۲۹ درصدی کشفیات قاچاق هستیم و در حوزه انتظامی نیز کشفیات قاچاق ۶۰ درصد افزایش داشته است.

او به کاهش میزان وقوع تصادفات در سطح کشور اشاره کرد و ادامه داد: در حوزه مقابله با سرقت که دغدغه جدی مردم است در سطح کشور و به ویژه استان بوشهر اقدامات قابل توجه‌ای را داشته‌ایم.

سردار رضایی با اشاره به اینکه در حوزه امنیت باید به مسائلی همچون مسکن و خودرو توجه شود تصریح کرد: صنعت باید امنیت و ایمنی خودروها را بیشتر کند تا سرقت آنها سخت‌تر شود.

او با اشاره به اینکه نیروی انتظامی هیچ مماشاتی را با افرادی که در جامعه ایجاد رعب و وحشت می‌کنند نخواهد داشت ادامه داد: هر فرد، مجموعه و یا گروهی که بخواهد آرامش مردم را به هم بریزد نیروی انتظامی این موضوع خط قرمز خود می‌داند.

جانشین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با انتقاد از استفاده از سلاح در مراسم و عروسی‌ها در برخی نقاط کشور تاکید کرد: این مسائل جرم است و نیروی انتظامی اجازه تبدیل این بدعت‌ها به عادت را نخواهد داد.

سردار رضایی با تأکید بر توجه به قوانین بازدارنده گفت: باید قوانین بازدارنده باشد وقتی سارقی برای چندمین بار دستگیر می‌شود نشان از خلاء و ضعف قانونی است که باید قوانین و مقررات و اجرای آن بازدارنده باشد و تا این نوع جرایم تکرار نشود.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۱
جانشین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با انتقاد از استفاده از سلاح در مراسم و عروسی‌ها در برخی نقاط کشور تاکید کرد: این مسائل جرم است و نیروی انتظامی اجازه تبدیل این بدعت‌ها به عادت را نخواهد داد.
باید عرض کنم که در خوزستان و بین عربها رسم شده و شما می توانید در شهرهای بزرگی همچون اهواز سوسنگرد شادگان آبادان خرمشهر حمیدیه کارون باوی و تک تک نقاط شهری و روستایی خوزستان در مراسم عروسی و عزا تیراندازی با سلاح های شکاری و جنگی را ملاحظه نمائید
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی