بازدید 1902
رئيس فدراسيون فوتبال درباره اينكه آيا امكان مذاكره با تيم‌هاي مطرح براي برگزاري ديدار دوستانه وجود دارد گفت:برگزاري اين جلسات بيشتر براي آشنا شدن با روساي فدراسيون فوتبال كشورها است و امكان صحبت درباره برگزاري ديدار دوستانه با تيم‌هاي مطرح ضعيف است اما مي‌توان چنين بحث‌هايي نيز در اين جلسات عنوان شود.
کد خبر: ۱۰۲۵۰۲
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۸:۳۴ 05 June 2010
در حالی که رئیس کمیته فوتسال از مشخص شدن کادر فنی تیم فوتسال سخن به میان آورد، رئيس فدراسيون فوتبال گفت: هنوز استعفاي شمس را نديده‌ام و با درخواست اين مربي موافقت نكرده‌ام!

علي كفاشيان در گفت‌و‌گو با فارس در پاسخ به اين سوال كه شمس سرمربي تيم ملي فوتسال گفته تا زماني كه كفاشيان و ترابيان در فدراسيون حضور داشته باشند در تيم‌ملي همكاري نمي‌كند اظهار داشت: فدراسيون فوتبال از نتايج و كارنامه آقاي شمس راضي است. ايشان زحمات بسياري كشيده و به‌ عنوان يك چهره برتر در آسيا به خانواده فوتسال تعلق دارد.

وي ادامه داد: من هنوز موفق به ديدار ايشان نشده‌ام. زماني كه شمس از مسابقات بازگشت من در چهارمحال و بختياري بودم و هيچ صحبتي با ايشان نداشته‌ام.

كفاشيان درباره مذاكره با ويكتور هرماندس هلندي با خنده عنوان كرد: اصلاً مذاكره‌اي با ويكتور هرماندس نداشتيم. زماني كه فدراسيون با آقاي شمس قراداد بلندمدت دارد دليلي براي مذاكره با ساير گزينه‌ها نخواهد داشت.

رئيس فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال كه پس چرا اين مربي براي تيم‌ملي پيام تبريك مي‌فرستد گفت: ايشان حتماً به تيم ملي فوتسال ايران علاقه‌مند هستند كه پيام تبريك مي‌فرستد ولي اصلاً بحثي درباره مذاكره با ايشان وجود ندارد.

وي در پاسخ به اين سوال كه شمس گفته‌ بود فدراسيون مي‌خواست شرايطي را فراهم كند تا من استعفا دهم و در نهايت به هدفش رسيد، گفت: فدراسيون اصلاً چنين تصميمي نداشته است و من اين موضوع را رد مي‌كنم. ممكن است از نظر منابع مالي فدراسيون دچار مضيقه بوده و در پرداخت‌هايش ديركرد داشته باشد اما به هيچ عنوان بحث عدم پرداخت مطرح نبوده است.

كفاشيان درباره تاييد يا عدم تاييد درخواست استعفاي شمس توسط فدراسيون فوتبال به خبرنگار فارس گفت: هنوز استعفاي ايشان را نديده‌ام. روز گذشته ترابيان با من تماس گرفت و گفت آقاي شمس استعفا داده است و تا زماني كه استعفاي ايشان را نبينم نمي‌توانم موافقت يا عدم موافقت درباره اين استعفا را اعلام كنم.

وي ادامه داد: البته بايد با ايشان صحبت كنم و سپس درباره استعفا نظرم را خواهم داد.

كفاشيان درباره سفر آينده خود به آفريقاي جنوبي و حضور در كنگره فيفا اظهار داشت: قرار است در آفريقاي جنوبي 2 كنگره ساليانه برگزار شود كه يكي درباره آسيا و ديگري در مورد فيفا است. در اين كنگره بحث سخراني نمايندگان ايران مطرح نيست و در حدود 204 كشور عضو فيفا به ارائه گزارش عملكرد كميته‌هاي فدراسيون‌هاي خود خواهند پرداخت.

وي ادامه داد: ما نيز به‌عنوان عضو اين كنگره پس از ارائه گزارش، ديدارهايي با روساي فدراسيون روسيه و اوكراين برگزار خواهيم كرد. ضمن اينكه با بلاتر و بن‌همام هم درباره پروژه گل به بحث و تبادل نظر خواهيم پرداخت.

رئيس فدراسيون فوتبال درباره اينكه آيا امكان مذاكره با تيم‌هاي مطرح براي برگزاري ديدار دوستانه وجود دارد گفت:برگزاري اين جلسات بيشتر براي آشنا شدن با روساي فدراسيون فوتبال كشورها است و امكان صحبت درباره برگزاري ديدار دوستانه با تيم‌هاي مطرح ضعيف است اما مي‌توان چنين بحث‌هايي نيز در اين جلسات عنوان شود.

كفاشيان درباره حضور مربيان در مسابقات جام‌جهاني خاطرنشان كرد: افشين قطبي به‌عنوان سرمربي تيم‌ملي براي ديدن اين مسابقات به آفريقاي جنوبي اعزام مي‌شود و ساير مربيان نيز كه در اين رقابت‌ها حضور مي‌يابند از طريق فدراسيون نيست.

وي دليل حضور قطبي در جام جهاني را صحبت با ساير مربيان و آناليز تيم‌ملي كره‌شمالي به‌عنوان هم‌گروه ايران در مسابقات جام ملت‌هاي آسيا عنوان كرد.

این در حالی است که ساعتی پیش از انتشار این گفت و گو، اعلام شده بود با توجه به اينكه فعلا برنامه و مسابقه خاصي پيش روي تيم ملي نيست، كميته فوتسال مسئوليت اين تيم را به كادر فني فعلي سپرد علي صانعي و امير فراشي دستياران حسين شمس در تيم ملي بودند.

عباس ترابيان رئيس كميته فوتسال در اين‌باره به فارس خبر داده بود: فعلا كادر فني تيم مي‌تواند كار ما را جلو ببرد مگر اينكه آنها نخواهند با ما كار كنند. با توجه به اينكه برنامه‌اي فوري پيش روي‌مان قرار ندارد، دليلي ندارد بخواهيم در اين مورد سريع تصميم‌گيري‌ كنيم و مي‌توانيم با صبر، شكيبايي و مطالعه اين تصميم را اتخاذ كنيم.


اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس جهش تولید مناجات شعبانیه تفاوت متانول با اتانول وام کرونا