بازدید 13461
۹

ادعای عجیب قائمشهری‌ها: پرسپولیس اصرارکرد در زمین آب گرفته بازی کند!

برف روی چمن ورزشگاه وطنی نبود تا روی آن زمین کاور بکشیم و باران باریده بود و آب داخل زمین جمع شده بود و دوستان زحمت کشیدند آب‌ها را تخلیه کردند.
کد خبر: ۱۰۲۳۸۰۸
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰ 26 December 2020

رئیس هیئت فوتبال قائمشهر درباره اینکه پرسپولیسی‌ها معتقد هستند که از قصد روی ورزشگاه وطنی قائمشهر کاور نکشیدند، گفت: همه عوامل هیات فوتبال مازندران و نیرو‌های شهرداری کمک کردند تا زمین مسابقه آماده برگزاری بازی پرسپولیس و نساجی شود. من جایی ندیدم که روی چمن مصنوعی کاور بکشند و نیاز به این کار داشته باشد. من حدود ۴ سال است در اینجا حضور دارم و اولین بار است چنین بارندگی داشتیم و آب در زمین مسابقه هیچ وقت جمع نمی‌شد.

به گزارش تابناک ورزشی، رضا درویشی گفت: ساخت سکو‌های ورزشگاه وطنی قائمشهر پشت دروازه‌ها به صورتی است که زه‌کشی‌ها از بین رفته است و چندین مرتبه مکاتباتی با اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال مازندران انجام دادیم. همچنین با رنگرز رئیس اداره ورزش و جوانان صحبت کردیم و قرار است روز یکشنبه جلسه اضطراری بگذارد و زه‌کشی زمین انجام بدهند. ما هیچ مشکلی برای برگزاری مسابقات نداشتیم و شرایط برای ۲ تیم پرسپولیس و نساجی یکسان بود.

درویشی بیان کرد: باشگاه نساجی اعلام کرد در صورتی که پرسپولیسی‌ها از شرایط زمین ناراضی هستند بازی را فردا برگزار کنیم، اما باشگاه پرسپولیس اصرار داشت که این بازی امروز انجام شود. هر چه که در توان داشتیم برای آماده سازی زمین انجام دادیم و بازی برگزار شد. به هر حال برف روی چمن ورزشگاه وطنی نبود تا روی آن زمین کاور بکشیم و باران باریده بود و آب داخل زمین جمع شده بود و دوستان زحمت کشیدند آب‌ها را تخلیه کردند.

ادعای عجیب قائمشهری‌ها: پرسپولیس اصرارکرد در زمین آب گرفته بازی کند!

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۹
این جور که تیتر میزنی معلومه تابی پرسپولیسی هست.
پاسخ ها
ناصر
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
خیلی هم متعصب و شدید
سبوس برنج شمال
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
لطفا میشه در ه این فوتبال رو تخته کنید؟لطفا دریغ نفرمائید
هدفشان اعلام 3-0 هست چون هم در این زمینه تخصص دارند و هم بسیار پشتیبان.
یادتان میاید درزمان مرحوم پورحیدری استقلال با تیم کره ای درتهران بازی داشت به خاطر اب گرفتگی زمین ازادی بازی برده را باخت انوقت کسی اینهمه در بازی مهم اسیایی از استقلال چیزی ننوشت تیم بابا مسعود بازی هم نکند امتیاز میگیرد مثل دیروز که با گل افساید از شکست گریخت عیار این تیم در بازی با اولسان کره معلوم شد
پاسخ ها
محسن
| Poland |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۶
توی دهات شما شیشتقلالی ها به گلی که از توی ۱۸ قدم با ۴۰ تا بازیکن جلوی توپ میگن آفساید ؟ واقعا سوزش پوکر تا کی وکجا ؟
تو اون زمین باید واترپلو بازی میکردین نه فوتبال این حربه خوبیه چون تو زمینی که نشه بازی کرد حداقل مساوی به دست میاد. زمین فوتبال باید زهکشی داشته باشه آقای مسئول نه اینکه با ملاقه آبشو خالی کنید مگه قبلامست؟
طرف میگه شرایط یکسان بود آخه این چه استدلال خنده داریه، میتونستین برین تو استخر بازی کنید شرایط اونجا هم باسه دو تیم یکسانه. اصلا تو خونه بشینین فیفا بازی کنید اونجا هم شرایط یکسانه. اصلا طناب کشی راه بندازین با شرایط یکسان بعد نتیجشو جای فوتبال بنویسن.
چقدر این طرفداران استقلال ناراحت هستند که پرسپولیس موفق شده آن از نامردی که به AFC امیل زدند باعث محرومیت بازیکن پرسپولیس شدند بعد دوباره به عرب ها امیل زدند که چه نشسته اید پرسپولیس تقلب کرده نمی توانسته یار بگیرد آن ها که گذشت بازی با صنعت نفت گل درست نفت ر داور اشتباهی مردود کرد این ها صداشون در نیامد ولی ما با شما بازی داریم در زمین نشان می دهیم شما ها با کلک مثل آن بازیکن حمله تون تا فوت می کنید می افتاد شما از زمان گذشته هم منفور بودید ولی همیشه یادتون باشد ۶ تا گل تو یک بازی از یک تیم خوردن وای وای سوختن دارد
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو