بازدید 13714
۴
نساجی نفس فینالیست آسیا را به کمک باران و موکت گرفت

صید یک امتیازی پرسپولیس از دریاچه قائمشهر!

کد خبر: ۱۰۲۳۶۹۳
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹ 25 December 2020

مصاف نساجی قائمشهر و پرسپولیس در چارچوب دیداری معوقه از هفته پنجم لیگ برتر از ساعت 15 امروز (جمعه) در ورزشگاه آب‌گرفته وطنی قائمشهر برگزار شد که این دیدار با تساوی یک - یک دو تیم خاتمه یافت.

به گزارش تابناک ورزشی، در این دیدار ابتدا مجتبی بیژن در دقیقه 41 تیم نساجی را با ضربه سر روی ارسال ضربه ایستگاهی پیش انداخت اما در ادامه سیامک نعمتی با شوت زمینی کار را برای سرخپوشان به تساوی کشاند.

تیم پرسپولیس با این تساوی 9 امتیازی شد و به رده دهم جدول رسید و تیم نساجی هم با هشت امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول قرار گرفت.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیامک نعمتی، سعید آقایی (67-آرمان رمضانی)، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، امید عالیشاه (46-مهدی شیری)، احسان پهلوان (46-علی شجاعی)، وحید امیری و مهدی عبدی (81- مهدی مهدی‌خانی).

ترکیب نساجی: مهرداد طهماسبی، حامد شیری، مجتبی بیژن، سعید بیگی، آرمان قاسمی، محمود قائدرحمتی، روزبه شاه‌علیدوست (64-علی داوران)، ایوب کلانتری، حسن نجفی (64-حسین زامهران) (88-بهزاد داودی)، مهرداد بایرامی و کریم اسلامی.

داور: موعود بنیادی‌فر

 

شرح گل ها:


نساجی 1 - پرسپولیس صفر (دقیقه 41: مجتبی بیژن): ارسال حسن نجفی از روی ضربه ایستگاهی سمت چپ زمین را مجتبی بیژن، مدافع پیشتاخته نساجی با ضربه سر تبدیل به گل کرد. 

 

نساجی 1 - پرسپولیس 1 (دقیقه 85: سیامک نعمتی): توپ در شلوغی محوطه جریمه نساجی به سیامک نعمتی رسید که سر توپ و شوت زمینی به تور دروازه چسبید تا گل تساوی پرسپولیس به ثمر برسد.

 

نیمه اول

دقیقه 7: نفوذ بازیکنان پرسپولیس از جناج چپ و پاس در عرض مهدی عبدی روی خط شش قدم به وحید امیری رسید، اما ضربه این بازیکن را مدافعان نساجی برگشت دادند.

دقیقه 17: داور به یکی از اعضای کادر فنی نساجی کارت زرد نشان داد.

دقیقه 36: ارسال ضربه ایستگاهی اعلام شده به سود نساجی را مدافعان پرسپولیس برگشت دادند.

دقیقه 40: محمدحسین کنعانی‌زادگان به دلیل خطا روی مهاجم نساجی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 41:مجتبی بیژن با ضربه سر از روی خط شش قدم گل اول تیم نساجی را در این بازی به ثمر رساند و تیمش را از پرسپولیس پیش انداخت.

دقیقه 1+45: موعود بنیادی‌فر به دلیل اعتراض کادر فنی تیم نساجی به یکی از دستیاران فاضلی کارت قرمز نشان داد.

دقیقه 2+45: پاس رو به عقب وحید امیری با شوت امید عالیشاه همراه شد، اما شوت سرکش این بازیکن با اختلاف از روی دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم

دقیقه 50: شوت زیبای احمد نوراللهی از روی یک ضربه ایستگاهی به شکلی بسیار خطرناک از کنار دروازه نساجی راهی اوت شد.

دقیقه 56: حمله همه جانبه پرسپولیس باعث شد توپ داخل محوطه به مهدی عبدی برسد و در ادامه پاس در عرض این بازیکن نوراللهی را در موقعیتی بسیار عالی قرار داد، اما ضربه آرام این بازیکن را حامد شیری از روی خط دروازه برگشت داد.

دقیقه 57: پاس زیبای سیامک نعمتی را مهدی عبدی به شکلی خطرناک راهی دروازه نساجی کرد اما این‌بار هم توپ او تبدیل به گل نشد.

دقیقه 58: طهماسبی دروازه‌بان نساجی به دلیل اتلاف وقت از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 59: ضربه سر علی شجاعی از روی دروازه نساجی به بیرون رفت.

دقیقه 60: حامد شیری نیز از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 62: ضربه سر بازیکنان پرسپولیس بار دیگر روی خط دروازه در اختیار طهماسبی دروازه‌بان نساجی قرار گرفت.

دقیقه 65: داور بازی به ایوب کلانتری هم کارت زرد نشان داد.

دقیقه 68: پاس رو به عقب اشتباه مهدی شیری مهرداد بایرامی را در موقعیتی تک به تک با حامد لک قرار داد اما دروازه‌بان پرسپولیس به کمک سید جلال حسینی در دو مرحله ضربه مهاجم نساجی را دور کردند.

دقیقه 77: حرکت انفرادی اسلامی فرصتی خطرناک روی دروازه لک خلق کرد اما شوت این بازی با فاصله اندکی از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه 85: حملات پی در پی تیم پرسپولیس سرانجام نتیجه داد و شوت سیامک نعمتی وارد دروازه نساجی شد تا کار به تساوی کشیده شود.

دقیقه 88: شوت سرکش سیامک نعمتی به تیر دروازه نساجی برخورد کرد.

دقیقه 90: حامد لک از تیم پرسپولیس نیز از داور بازی کارت زرد گرفت.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
یکی نیست سوال کنه، چرا تیمی با سابقه نساجی باید همچین زمینی داشته باشه. اصلا چرا داور و مسئولان لیگ باید اجازه بازی تو همچین زمینی رو بدن. چرا
نساجی تیم خوبی هست و به هیچ تیمی به راحتی امتیاز نمی دهد جه دریاچه باشد و ...
یکی نیست بگه شما خسته نشدید اینقدر از پرسپولیس دفاع کردید واقعا شرم آور است یک سایت اینقدر جانبدارانه تیتر می زنه
بهتر است بنویسید اهدا یک امتیاز به پرسپولیس
برچسب منتخب
# قره باغ # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022
آخرین اخبار