بازدید 1694
تيم ملي آمريکا در گروه سه قرار دارد و نخستين بازي خود را در 12 ژوئن (22 خرداد) در استاديوم راستنرگ با تيم ملي انگليس انجام خواهد داد که اين اولين و سخت ترين بازي اين تيم خواهد بود.
کد خبر: ۱۰۲۳۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۵:۰۷ 03 June 2010
تيم ملي فوتبال آمريکا که روزسه شنبه تحت تدابير شديد امنيتي وارد آفريقاي جنوبي کشور ميزبان جام جهاني شده بود روز چهارشنبه تحت تدابير امنيتي تمرين هاي خود را آغاز کرده است.

به گزارش ايلنا، پليس آفريقاي جنوبي و ماموران مخفي اف بي آي همچنان مراقب اين تيم هستند تا مبادا اعضاي آن هدف طرح هاي تروريستي قرار گيرند.

همچنين تعداد تماشاچيان آمريکايي که براي تشويق اين تيم به آفريقاي جنوبي سفر کرده اند بيش از تماشاچيان ديگر تيم ها است و دولت آمريکا به همين ميزان نيزتعداد بيشتري از نيروي هاي امنيتي خود را به اين کشور گسيل داشته است تا از همه اتباع اين کشور در برابر تهديدات احتمالي تروريست محافظت کند.

با اين وجود گفته شده، تدابير امنيتي زيادي براي امن برگزار شدن همه بازي هاي جام جهاني 2010 و به ويژه براي حفظ امنيت اتباع آمريکايي توسط مقامات فيفا و کميته محلي آن انديشيده شده است.

"مونگيسي امکامه" رييس کميته امنيتي فيفاي محلي چندي پيش گفته بود که فرودگاهها و همه مبادي ورودي و خروجي آفريقاي جنوبي از سه هفته قبل از برگزاري اين بازي ها با همه امکانات و تدابير امنيتي آماده پذيرش ميهمانان جام جهاني است.

وي بدون ارايه آمار دقيق با تشريح وضعيت تماشاچيان جام جهاني فوتبال 2010 اعلام کرده بود که دولت آمريکا بيشترين تعداد تماشاچيان خود را به آفريقاي جنوبي اعزام مي کند و پس از آن مکزيک با 15 هزار تماشاچي براي بازي افتتاحيه ميان مکزيک و آفريقاي جنوبي در اين تورنمنت جهاني حضور خواهد داشت و پس از آنها تيم ملي انگليس نيز بيشترين حمايت را از تماشاچيان خود خواهد داشت.

آمار رسمي تعداد آمريکائي هايي که براي تماشاي جام جهاني به آفريقاي جنوبي مي آيند تا 25 هزار نفر برآورد شده ولي آمارهاي غير رسمي اين رقم را تا 35 هزار نفر نيز اعلام کرده است.

تيم ملي آمريکا در گروه سه قرار دارد و نخستين بازي خود را در 12 ژوئن (22 خرداد) در استاديوم راستنرگ با تيم ملي انگليس انجام خواهد داد که اين اولين و سخت ترين بازي اين تيم خواهد بود.

اين تيم در دومين بازي خود در 18 ژوئن (28 خرداد) در اليس پارک ژوهانسبورگ به مصاف اسلووني خواهد رفت و سومين بازي خود را در 23 ژوئن (دوم تير) در پرتوريا با الجزاير انجام خواهد داد.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
کروناویروس جهش تولید مناجات شعبانیه روز طبیعت تفاوت متانول با اتانول