بازدید 8586
۲

درخواست وزیر صمت از مجلس برای تعیین تکلیف نرخ ارز

وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار آن شد تا نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی یک تصمیم انقلابی درخصوص حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی و تک‌نرخی کردن ارز بگیرند.
کد خبر: ۱۰۲۲۵۵۰
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸ 20 December 2020

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، علیرضا رزم‌حسینی در جلسه با اعضای انجمن نوردکاران فولادی، ریشه بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور را دو نرخی بودن ارز دانست و خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزود: در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان نماینده تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی با سماجت به دنبال تک‌نرخی کردن ارز و حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی بوده‌ایم که اکنون، همگان منتظر تصمیم انقلابی مجلس در این خصوص هستند.

وی در ادامه، تشکیل کمیته‌ای با حضور بخش خصوصی را برای پیگیری مسائل مرتبط با فولاد از جمله عرضه در بورس، خواستار شد.

رزم‌حسینی بیان‌ کرد: این کمیته همه مسائل مرتبط با فولاد را با محوریت تولیدکنندگان و بخش خصوصی، مورد بحث، تبادل‌نظر و جمع‌بندی قرار خواهد داد.

وزیر صنعت تاکید کرد: نظام تصمیم‌گیری در مجموعه وزارت صنعت بر سه محور دولت، مجلس و بخش خصوصی استوار است و همواره از نظرات بخش خصوصی برای تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری استفاده می‌شود.

وی همچنین کارآفرینان و تولیدکنندگان را مجاهدان اقتصادی توصیف کرد و گفت: در برهه حساس کنونی این مجاهدان اقتصادی باید مورد حمایت قرار بگیرند.

برپایه این گزارش، در این نشست اعضای انجمن نوردکاران فولادی به بیان مهمترین مسائل و دغدغه‌های خود در این حوزه پرداختند.

عرضه در بورس، انجام صادرات و مدیریت بورس از جمله مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲
احتکارکنندکان کم فروشان
درخواست انقلابي براي كاهش ارزش پول ملي ، اقاي وزير واقعا ميفهمي چي ميگي نرخ واقعي دلار زير ٤الي ٥هزارتومانه بعد شما ميخواهيد عملا با يك تصميم ضدانقلابي پول ملي و به تبع ان مردم را نابود كنيد خوب تا وقتي تفكرات رانتي و مافيايي مسئوليني مثل شما حاكم باشد مردم روي خوش نخواهند ديد فكر ميكني واقعا نميدانيد مسبب گراني دلار به دستور دولت و مافياي پشت ان است نه مؤلفه هاي اقتصادي ، لطفا يك كشور را پيدا كنيد كه مسئولينش اينقدر حرص ميزنن برا كاهش ارزش پول ملي ، هر كشوري هم نوساني شده تمام مسئولان و مردم براي حفظ و افزايش قدرت پول ان همكاري و همت كردند
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی