بازدید 16060
در جلسه هیات دولت مطرح شد
وی با بیان اینکه توهین به پیامبر زیر پا گذاشتن اخلاق و توهین به همه مسلمانان، همه انبیای الهی و ارزش‌های انسانی است، گفت: آنانی که در این مسیر اشتباه کرده اند، هر چه زودتر با جبران اشتباه خود، به مسیر عدالت، اخلاق و احترام به عقاید همه ادیان آسمانی برگردند.
کد خبر: ۱۰۱۱۶۸۳
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲ 28 October 2020

تشکر رئیس‌جمهور از تفقد رهبرانقلاب نسبت به دولت/ حمایت و کلمات رهبری مسئولیت ما را سنگین‌تر کرد/ غرب، اروپا و فرانسه از دخالت در امور داخلی مسلمانان بردارند/ اهانت به پیامبر دموکراسی نیست، تشویق به خشونت و خونریزی است

رئیس جمهور، پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) را معلم بشریت و رحمت برای همه جهانیان دانست و با تاکید بر اینکه بی احترامی به یک پیامبر نه تنها هنر نیست، بلکه حرکتی ضد اخلاقی، تشویق به خشونت و تحریک احساسات میلیارد‌ها مسلمان و غیر مسلمان است، از آن‌هایی که در این مسیر اشتباه کرده اند خواست هر چه زودتر اشتباه خود را جبران کرده و به مسیر عدالت، اخلاق و احترام به عقاید همه ادیان آسمانی برگردند.

به گزارش «تابناک»؛ حجت الاسلام حسن روحانی، روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت گفت: این جای تعجب دارد کسانی که ادعای فرهنگ و دموکراسی دارند، به نحوی ـ هرچند ناخواسته ـ دیگران را به خشونت و خونریزی تشویق می‌کنند.

رئیس جمهور با بیان اینکه کجای آزادی به معنای تعطیل کردن درس اخلاق است، اظهار داشت: اتفاقا آزادی زمانی می‌تواند برای جامعه مفید باشد که همه ارزش‌ها محترم باشند و نه اینکه به شخصیتی که به گردن همه حق دارد، توهین و اهانت شود.

دکتر روحانی افزود: پیامبر اسلام به گردن تک تک اروپایی‌ها و همه آن‌هایی که در شرق و غرب زندگی می‌کنند، حق دارد، او معلم بشریت بوده و جای تعجب است کشور‌هایی که ادعای آزادی، حقوق و قانون دارند مردم را به توهین به همدیگر و توهین به آنانی تشویق کنند که مردم با همه وجود به آنان عشق می‌ورزند.

رئیس جمهور تاکید کرد: غربی‌ها بفهمند پیامبر عظیم‌الشأن اسلام مورد عشق سراسر مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان است. توهین به پیامبر زیر پا گذاشتن اخلاق و توهین به همه مسلمانان، همه انبیاء الهی و ارزش‌های انسانی است.

دکتر روحانی گفت: غرب، اروپا و فرانسه اگر واقعا راست می‌گوید که به دنبال حاکم شدن صلح، برادری، صفا و امنیت در جامعه بشری هستند، باید دست از دخالت در امور داخلی مسلمانان بردارند، چون تمام مشکلات و کینه‌هایی که در دل‌ها ایجاد شده، به خاطر ظلم، آزار و مداخله نابجای غرب در تاریخ در امور مسلمان‌هاست.

رئیس جمهور تصریح کرد: نمونه بارز و آشکار آن امروز یمن است که می‌بینید مردم فقیر و گرفتار یمن زیر بمب‌های مختلف غربی‌ها و هواپیما‌هایی که غربی‌ها در اختیار کشور‌های متجاوز قرار دادند، از بین می‌روند.

دکتر روحانی اظهار داشت: درس پیامبر، درس احترام به دیگران، اخلاق، آزادی به معنای آنکه اندیشه‌های صحیح انسانی و مفید و سازنده را تبادل کنیم، می‌باشد. فحاشی، توهین، سخن ناروا گفتن و کاریکاتور زشت کشیدن، جزو اخلاق، دموکراسی و انسانیت نیست.

رئیس جمهور با ابراز خرسندی از عکس العمل بسیار بموقع و قاطع دنیای اسلام به سخنان ناروای برخی از مسئولان غربی گفت: این عکس العمل بسیار بموقع و قاطع نشان می‌دهد که دنیای اسلام همواره پیرو راهبر بزرگ خود پیامبر عظیم‌الشأن اسلام خواهد بود.

دکتر روحانی ابراز امیدواری کرد، آنانی که در این مسیر اشتباه کردند، اشتباه خود را حتی هر چه زودتر جبران کنند و به مسیر عدالت و اخلاق و احترام به عقاید همه ادیان آسمانی برگردند.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در محضر رهبر معظم انقلاب و بیانات ایشان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار بیانات بسیار مهمی ایراد فرمودند که تقریبا همه آن‌ها برگرفته از مکتب پیامبر و امام جعفر صادق (ع) بود. ایشان در این دیدار، توصیه‌هایی درباره اخلاق و برادری و همچنین نکات بسیار مهمی در مسیری که ستاد ملی کرونا طی می‌کند، داشتند.

دکتر روحانی خاطرنشان کرد: در هشت ماه گذشته اقدامات بسیار بزرگی در زمینه مقابله با کرونا انجام شده و کادر درمانی کشور با همه تلاش و دانش خود به صحنه آمده و با فداکاری خود موجب حفظ جان ده‌ها هزار نفر از مردم کشورمان شدند که از تلاش همه آن‌ها و همچنین تمام دستگاه‌هایی که تلاش کردند تا از این دوران سخت عبور کنیم، سپاسگزاری می‌کنم.

رئیس جمهور گفت: مقام معظم رهبری در دیدار اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا دستور دادند قرارگاهی تشکیل شود تا تمام مصوبات ستاد به دقت پیگیری و اجرایی شود. نقصی که وجود داشت این بود که ستاد ملی، مصوبات زیادی را ابلاغ می‌کرد که برخی از آن‌ها دقیق اجرا نمی‌شد یا کم اجرا می‌شد لذا ضرورت دارد تا قرارگاهی به عنوان نگهبان و ناظر دقیق، مراقب باشد که تمام مصوبات به دقت و به طور کامل اجرایی شود و می‌تواند در سلامت جامعه مفید باشد.

دکتر روحانی گفت: ستاد ملی کرونا همانطور که رهبر معظم انقلاب تاکید کردند باید زبان واحد داشته باشد. گاهی افراد مختلف سخنان متفاوتی را بیان می‌کنند که مردم دچار سردرگمی می‌شوند لذا بر اساس نظر مقام معظم رهبری سخنگویی را منصوب کردیم که مردم حرف مورد اعتماد را از زبان آن‌ها بشنوند و سخن او از این پس به عنوان مرجع خواهد بود؛ البته ایشان توصیه‌هایی دیگری هم داشتند که به دقت همه آن‌ها را پیگیری خواهیم کرد.

رئیس جمهور با اشاره به پرداخت کارانه کادر درمان در هفته جاری اظهار داشت: در این هفته ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بدهی و معوقات کادر درمان کشور پرداخت شد و این کار بزرگی بود البته همچنان تلاش خواهیم کرد که نیازمندی‌های بخش بهداشت و درمان و کسانی را که از بیماری کرونا آسیب دیدند، تامین کنیم و از تلاش‌های شرکت‌های دانش بنیان در این زمینه حمایت خواهیم کرد.

دکتر روحانی با بیان اینکه یکی از نکات بسیار مهمی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید داشتند موضوع وحدت و انسجام اجتماعی بود، اظهار داشت: معتقدم حتی اگر در شرایط عادی هم بودیم و تحریم و کرونا نبود نیز نیاز به وحدت داشتیم و برای توسعه بیشتر و کمال جامعه نیازمند برادری، الفت و اخوت هستیم.

رئیس جمهور اضافه کرد: یکی از افتخارات بزرگ انقلاب اسلامی این بود که اقوام، مذاهب، گویش‌ها و زبان‌های مختلف را در کنار هم قرار داد و امام راحل همیشه بر وحدت و اتحاد در داخل تاکید می‌کردند لذا بدون تردید اگر امت واحده و ملتی در کنار هم باشیم می‌توانیم از گردنه‌ها عبور کنیم.

دکتر روحانی خاطرنشان کرد: بدون تردید همه آن‌هایی که در صحنه فعالیت اجتماعی هستند، کسی ادعا ندارد که معصوم است و خطا و اشتباهی ندارد و برنامه‌ها و سخنانش قابل نقد نیست. افتخار ما این است که با اهل نظر و دانشگاهیان مشورت می‌کنیم و مصمم هستیم، صدای همه را بشنویم لذا معتقدم هم دل‌های ما باید دلِ پاک و صاف باشد و هم گوش‌هایمان گوش شنوا باشد.

رئیس جمهور تصریح کرد: نقد لازم و ضروری است؛ منتها مهم این است که نقد به چه منظور انجام می‌شود؟ اگر نقد برای این باشد که افکار مردم مشوش شود و بین گروه‌های مختلف فاصله ایجاد شود، دیگر نقد و نقادی محسوب نمی‌شود. نقد باید نقاط قوت و ضعف را در کنار هم بیان کرده و راهکار ارائه دهد و اینکه نقاط قوت را نمی‌بینند و صرفا نقاط ضعف را می‌بینند، روش صحیحی برای نقد نیست.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۸
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۶۰
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
درد و رنج روز افزون مردم مسئولیت شما رو سنگین نمیکنه.؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
دولت بدون هیچ دلیلی دائم این دلار را بالا میبره بعد پایین میاره و دوباره بالا و پایین ، اجازه نمیده ارز یک روز ثابت بماند آرامش را از بازارها و کسب و کارها سلب کرده
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
وقتی مسئولین در مقابل ملت باشند همین میشود که یکسالی است می بینید هر روز گرانتر از دیروز و هروز نایاب تر از دیروز؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
خوب این قرارگاه عملیاتی ابتدا برود سراغ مسیولان و مجریان برگزاری تجمع مشهد وجریمه و محاکمه شوند امر واقعا یکی از وظایف قرارگاه دقت در اجرای تصمیمات پروتکلهاست
ناشناست
| Netherlands |
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
اوضاع اجتماعی - اقتصادی امریکا بشدت آشفته است و این نتیجه چهار سال حاکمیت راست افراطی برهبری ترامپ است، اکثر مردم طبقه متوسط وحشتزده اند، درگیریها مسلحانه در سراسر کشور هزاران کشته و زخمی بجا گذاشته است، میلیونها نفر کرونا گرفته اند و امکات بسیار محدود است، حداقل با آمار رسمی 250 هزار نفر مرده اند، آقای روحانی میتواند با یک سخنرانی یا پیام معقول جهت سیاست خارجی امریکا را بسمت تعادل و گفتگو تغییر بدهد، اما متاسفانه حرف تاثیر گذاری برای گفتن ندارد و این همان ضعف دیپلماسی سیاست خارجی اوست، ظریف و روش او نیز برای این پست مناسب نیست، بنظر من پروانه سلحشوری میتواند اینکار را انجام بدهد هر چند که احتمالا جامعه روحانیت با آن مخالفت خواهد کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
چرا دولت بدهی ۳۰۰هزار میلیارد تومان به صندوق تامین اجتماعی را تسویه نمیکند ؟
تا حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی همچون لشگری و کشوری پرداخت گردد ؟
چطور میتوان با حقوق ماهی دو میلیون چهارصد هزار تومان زنده ماند ؟
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
این بدهی بتومان ۳۰۰ هزار میلیارد تومن هست، اگر بنرخ روز ارز بخواهد حساب گردد بیش از ۳۰۰۰ هزار .
میلیارد تومن خواهد بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
برای اینکه چاپ اینهمه پول بدون پشتوانه باعث تورم بیشتر میشه
رضا
| Belgium |
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
واقعا به بازنشستگان تامین اجتماعی ظلم ،ظلم ،ظلم و ...... می کنید . این چه همسان سازی است بی عدالتی محض است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
تازه از پول تامین اجتماعی می خواهد کوپن به مردم بدهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
فقط دعا کن بایدن انتخاب بشه رییس وگرنه
پیروزی ترامپ = مرگ تدریجی یک ملت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
بایدن تفاوتی با ترامپ نداره فقط سعی می‌کنه برای رای آوردن خودشو نقطه مقابل ترامپ جلوه بدهد وگرنه بیشترین تحریم ها در زمان رئیس جمهورهای دموکرات برقرار شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
مسئولان نظام فقط مذاکره مذاکره نذاکره پدرملت دراومد نمیفهمید کمر ملت شکست؟ نمیدانید روغن نباتی نایاب شد ارد نیست مرغ30تومن گوشت150تومن نان بربری ساده را بدون مصوب کردن2تومن نمیدانم شماها مسئولانی که مخالف مذاکره هستید برچه منطقی؟ بخدا یک شب مثل مردم ایران گرسنه بخوابید یک روز مثل مردم زندگی کنید واکس نیست دارو نیست کشور به فنااااااااااااااااااااااااااااا رفت بفهمید از اقا امام حسن درس بیاموزید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
بشین بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
امروز داشتم فکر میکردم آیا ممکنه وضع از این چیزی که هست خرابتر بشه حتی با معیارهای دولت روحانی یا تمام اینها
تا اینکه نزدیک یک نانوایی بچه ای ازم خواست چند تا نون براش بخرم وقتی نونا رو بهش دادم یه لحظه به چشماش نگاه کردم انگار میگفت
خیلی قیافه نگیر که برام نون خریدی من حال و روز فردای تو هستم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
یک میلیارد لایک داری
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
احسنت، تاریخ بعدها ها خودش با عدالت نشان میده اوضاع امروز رو
انصاف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
خوبه رهبری این همه حمایتت میکنه و بیشتر از عرف یک رئیس جمهور در هر جای دنیا بهت فضا داد و انواع مذاکره و خرابکاری ها رو هم تجربه کردی اما هنوز برخی میگن حسن روحانی هیچکاره است. حسن روحانی همه کار است اما ذاتا کم توان و فاقد علم و توان مدیریت یک کشور بود. بدجور کشور را ویران کرد با کدخدا بازی هایش
پاسخ ها
قشقایی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
دقت کنیهیچکاره هست کافیه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
بشین سرجات
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
انصاف جان بر خلاف عنوان انتخاب شده ات بسیار بی انصاف هستید. باور کنید در این مملکت بیشتر مسئولین هیچ کاره اند و در راس آن رئیس جمهور فقط و فقط در حد یک آبدارچی است.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
عزیز دل اگر هنوز نفهمیدی دیگه نخواهی فهمید که کی چیکاره س
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
بعد این همه اشتباهات با یه حرف آبودخیاری میگید روحانی هیچ کارس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
جان بر کفان رای دهنده به روحانی اکنون او را آبدارچی میدانند، چ حمایتی میکنن ازش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
ناشناس 21:53
مردم بیچاره ایران فکر کردند رئیس جمهور در این مملکت کاره ای است برای همین به صف شدند و به روحانی رای دادند حالا فهمیده اند که واقعاً اختیارات رئیس جمهور در این مملکت فقط در حد یک آبدار چی است. پس خواهید دید که در سال 1400 تعداد شرکت کنندگان به زیر 10 میلیون نفر خواهد رسید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
اراده یه ملت فلج شده نشسته ببینه کی رییس جمهور آمریکا میشه
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
همه چیز عالی است
دکتر روحانی
دکتر روحانی
دکتر روحانی
دکتر روحانی
دکتر روحانی
دکتر روحانی
دکتر روحانی
دکتر روحانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
ولی خداوکیلی اگه ترامپ رای نیاورد زیاد دور برندار
تا بود نتونستی کاری کنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
روحانی ۱۰۰ میلیون تومان بهت میدم اگه این جمله رو دوباره تکرار کنی
بورس امن ترین جا برای سرمایه گذاریه مردم پول خودشون رو به بورس بسپارن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
ایشون نشون داد نه تدبیر داره و نه امیدی میتونه ایجاد کنه، کلیدشون بسی داغون و زنگ زده بود و تو قفل شکست
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
اقای روحانی:

تحریم های آمریکا در نفس های آخر است.

چه اتفاقی افتاده که این صحبت را میکنند؟؟؟؟؟
این یعنی اقایون دولتی کاملا به انتخابات هفته اینده امریکا چشم دوخته اند و تاسف اور است.
تحریمهای ترامپ تشدید شده و او چه رای بیاورد و چه نیاورد در رویکرد رییس دولت بعدی هیچ تاثیری ندارد و تاثیر هم داشته باشد ترامپ تحریمهای جدید را برده ذیل تحریمهای ردیف ۱۳۲۲۴ خودشان که هیچ کس نتواند انها را بردارد.
بعد سخنگوی دولت میگوید برای ما مهم نیست چه کسی در انتخابات امریکا رای بیاورد!!!!!!
اقایون محترم بورس امروز منفی و گوشت قرمز و مرغ گران و تولیدی ها در شرایط نامناسب و .... اینها را دریابید و اینکه بگویید میدانیم مردم در سختی هستند خوب چه چیزی عوض میشودبا گفتن این جملات؟؟؟؟؟؟؟؟
دولتها باید عمل کنند تا سخنرانی که ایشان هر چهارشنبه این صحبتها را میفرمایند!!!!!!!
از سال ۹۷ تا الان مدام اقایون دولتی میگویند تحریمهای در مرحله اخر است منتهی هر ماه یک تحریم جدید علیه ایران تصویب میکنند و همه متعجب میشوند که پس مگر نمیگفتید چیز دیگری برای تحریم نمانده؟؟؟؟؟
تحریم نفتی ۲ شب پیش وزارت نفت یا ۱۸‌بانک جدید ایرانی که ۲ هفته پیش در لیست تحریمها امدند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
تو که اینجا نیستی بیخود سینه مردم را نزن
ناشناس
| United States |
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
جواب ۱۳۳۰: دانشمند با فیلتر شکن مثل خودم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
اینها چه اهمیتی دارد؟ مهمترین معضل کشور ما فعلا این است که چند تار موی زنان از زیر روسری هویدا می باشد، و اسلام شدیدا به خطر افتاده است، یه فکری بکنید و به داد ملت مسلمان ایران برسید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
هفته آینده بعد از انتخابات آمریکا
پیروزی بایدن
رییس جمهور کشورمان سخنان خود را اینگونه آغاز کردند ایییییین پیییییروزییییییی مباااااااارک باد.....
پیروزی ترامپ
روحانی در آغاز جلسه گفت
انا لله و انا الیه راجعون
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
بایدن انتخاب میشود و مشکلات ما هم در جای خود خواهند ماند
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
هیچکاره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
عجب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
اهانت به ساحت مقدس حضرت نبی اکرم صلوات الله علیه و آله وسلم شرعا حرام و مرتکبین آن مرتدند بنا به حکم امام خمینی در مورد سلمان رشدی . معلوم نیست چرا مراجع سکوت کردند و هیچ حکمی ندادند
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
چون همان حکم رو هم نتوانستند اجرا کنند
ناشناس
|
Japan
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
آنچنان روغنی!ببخشیدآنچنان رونقی...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
لایک عالی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
وقتی که شنیدیم و گفتند دانشمند فرزانه دکتر روحانی باید همه چیز رو از همون اول می خوندیم چی دار می گذره توی این مملکت!!! حیف که تابناک دست و پاهام رو بسته و الا این رو تشریح می کردم !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
آقای روحانی چطور پراید 20میلیونی شد 140میلیون ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
آنچنان رونق اقتصادی ایجاد کنم.... آنچنان درآمد سرشششششااااار ایجاد کنم......
حسن ثانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
جمع کن بابا دلت خوشه!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
نشانه بارز تقوا اینه که وقتی کفایت و توانایی و تخصص عهده داری یک منصب را نداریم کناره گیری کنیم, ب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
منم از دولت خیلی خیلی محترم تشکر میکنیم که اینقدر نعمت و ارزانی و برکت و رفاه برامون فراهم کرده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
روحانی دو سال پیش گفت مردم 6 ماه تحمل کنند تحریمها تمومه. الان هم میگه تحریم های آمریکا نفس های آخر خودش را میکشد و پر واضحه که مثل همیشه حرف های ایشان صادقه.
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
ولله ما راضی نیستیم هیات دولت بیش از این هودش را وقف مردم کند. خودشان می دانند تمام مشکلات ناشی از روابط خارجی است و می دانند هیچ اجازه ورود به این کانال را ندارند. وجدان حکم می کند صحنه را خالی کنند تا دولت پشت پرده خود وارد صحنه شود و چاره ای بیندیشد.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
سلام خدمت آیت الله حسن روحانی یه راهنمایی فرمائید مقداری پول دارم کجا سرمایه گذاری کنم با تشکر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
خوب معلومه بنا به فرمایش ایشون بورس
نیاز
|
United Kingdom
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
کل مملکت ما شده همین هر مسوولی تو انجام وظایفش کوتاهی میکنه و مسوول بالاتری چشمپوشی خدا خودش به داد این ملت برسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
حسن روحانی مردم که به تو رای دادند برات مهم نیست. هر وقت از شما حرفی مشنوم یا می خوانم صد بار به خودم لعنت می کنم چرا رای دادم. دوباره به هیچ کسی رای نمیدم حتی فرشته ای باشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
اشتباهی منفی زدم. خدایا از سر تقصیرم بگذر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
آقای رئیس جمهور درست جواب توهین کنند دگان به ساعت پیامبر ص داد تظا هرات شلوغ بازی علیه طرف کار درست نمی شود با منطق چون دین ما دین منطق استدلال است بگند بعضی ها خداوند را هم نهی می کنند ولی با جواب درست طرف محکوم می شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
من تا حالا در تاریخ ندیدم و نخوندم که پیامبر و امام جعفر صادق بر ملت رنجور و مستضعف ظلمی روا داشته باشند
داود
|
United States
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
راستی جناب شیخ حسن از برجام چه خبر...................
حسرت خان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
آمریکا درحال فروپاشی ست ماباید خودرااماده کنیم تاجایگزین اوشویم !!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
باید از رهبری معظم بخواهیم هر روز دولت را مورد تفقد قرار بدهند تا مسئولیت دولت سنگین تر شود تا جایی که یا سنگینی مسئولیت کمر خم کرده و مسولیت را به اهلش بسپارد و یا اینکه او را بیدار کند و ببیند که روزگار معیشت مردم بحرانی تر از آن است که فکر می کند و تکانی به خودش بدهد.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
آلودگی هوا مازوت ایام فاطمیه استیضاح ترامپ هادی ساعی حراج تهران
آخرین اخبار