بازدید 8101
گزارش اختتامیه مسابقه برنامه‌نویسی لحظه‌نگار

گوگل چگونه به رشد برنامه‌نویسان خود کمک می‌کند؟

کد خبر: ۱۰۰۸۸۱۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱ 13 October 2020

اختتامیه اولین مسابقه‌‌ی هکاتون برنامه‌نویسی لحظه‌نگار یکشنبه شب ۲۰ مهر ۹۹ به صورت کاملا آنلاین برگزار شد. در این برنامه چهار نفر به ارائه‌ی مطلب پرداختند و در نهایت برنده‌ی مسابقه اعلام و از او تقدیر شد.

در این مسابقه یکی از نیازمندی‌های برگزارکنندگان رویدادها که ضبط وبینار همزمان با زمان برگزاری آن بود مطرح و برنامه‌نویسان از سراسر کشور در آن شرکت کردند.

این مسابقه از اول مهر آغاز شده بود و شرکت‌کنندگان می‌توانستند تا دهم مهر کدهای خود را برای هیات داوری ارسال کنند.

گوگل چگونه به رشد برنامه‌نویسان خود کمک می‌کند؟

اولین سخنران برنامه اختتامیه صمصام بابادی شوالیه‌ی بک‌اند ابر آروان بود که موضوع «قصه‌ی منِ برنامه‌نویس؛ فراز و نشیب‌های مسیر شغلی برنامه نویسی» را برای مخاطبان ارائه کرد.

سپس محمدحسین عابدین‌پور مدیرفنی سابق لحظه‌نگار از تجارب خودش گفت و موضوع «چگونه با حداقل منابع به هزاران کاربر همزمان سرویس دهیم؟» را توضیح داد.

سومین سخنران دکتر محمدعلی صفری برنامه‌نویس ارشد اسنپ‌چت بود که از کانادا موضوع جذابی با عنوان «گوگل چگونه به رشد برنامه‌نویسان خود کمک می‌کند؟» را ارائه کرد.

گوگل چگونه به رشد برنامه‌نویسان خود کمک می‌کند؟

در ادامه‌ی برنامه، امیرحسین فقیهی مدیرعامل لحظه‌نگار از تعهد این شرکت و مسیر لحظه‌نگار در راستای کمک به برگزارکنندگان رویدادهای آنلاین گفت. همچنان او اعلام کرد از ابتدای کرونا بیش از ۹ هزار پزشک از سراسر کشور جدیدترین دستاوردهای حوزه پزشکی در رابطه با این پاندمی را از طریق لحظه‌نگار با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.

پایان بخش این برنامه معرفی برنده‌ی این مسابقه بود. در نهایت و با حضور ۲۵۴ شرکت‌کننده، آقای امیرحسین مافی از استان قزوین موفق به دریافت جایزه‌ی ۱۲۰ میلیون ریالی این مسابقه شد.

گوگل چگونه به رشد برنامه‌نویسان خود کمک می‌کند؟

لحظه‌نگار یک سرویس برگزاری رویداد آنلاین است که به برگزارکنندگان رویدادها، وبینارها و کلاس‌های مجازی کمک می‌کند تا محتوای خودشان را با کیفیت بر بستر اینترنت عرضه کنند. لحظه‌نگار همچنین امکان بلیت‌فروشی و درآمدزایی از رویدادها را فراهم کرده است.

در این مسابقه شرکت‌های ابر آروان، اسنپ‌فود و کوئرا در کنار لحظه‌نگار بودند. شما می‌توانید بازپخش این برنامه را از طریق این لینک مشاهده کنید.

 

انتهای رپرتاژآگهی/

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # امامی کاشانی # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی