بازدید 7236

دیدار سرلشکر محسن رضایی با خانواده شهید نژادکی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با حضور در منزل شهید فریدون نژادکی با خانواده این شهید زرتشتی دیدار و گفتگو کرد.
کد خبر: ۱۰۰۷۶۲۳
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰ 07 October 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از اداره کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، سرلشکر پاسدار دکتر محسن رضایی شامگاه سه شنبه۱۵ مهرماه، با حضور در منزل شهید فریدون نژادکی با اعضای خانواده زرتشتی این شهید سرافزار ارتش دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که در فضایی صمیمانه برگزار شد، فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس، ضمن تاکید بر این نکته که ادای احترام به خانواده شهیدان، ارج نهادن به راه سرخ شهادت و ایثار برای وطن‌ است گفت: هموطنان زرتشتی بسیار وفادار، نجیب و کوشا هستند که سایر ایرانیان، این اقلیت را دوست دارند.

دکتر محسن رضایی با اشاره به سابقه پیروان زرتشت در ایران پیش از اسلام گفت: ایرانیان هرگز بت پرست نبوده‌اند و خدمات متقابل ایران و اسلام باعث گسترش اسلام در شرق گردید.

در این ملاقات صمیمانه همسر و فرزندان شهید نژادکی، خاطراتی از وی بازگو کردند و دکتر رضایی ضمن گفتگو با آنان، خواستار رسیدگی بیشتر به خانواده‌های معزز شهدا بویژه شهدای اقلیت‌های مذهبی شد.

شهید فریدون نژادکی، از شهدای سرافراز ارتش، هفتم مهرماه ۱۳۶۲ در منطقه عملیاتی سومار به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری