بازدید 5128
تیم قائمشهری بدون پول نقد رضایت‌نامه نمی‌دهد

محمود فکری در تمرین امروز نساجی حضور یافت

کد خبر: ۱۰۰۷۳۳۰
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸ 06 October 2020

باشگاه استقلال پس از مذاکره با چند تن از مربیان بر سر سرمربی‌گری تیم، در نهایت با محمود فکری به توافق رسید اما هنوز نتوانسته با باشگاه این مربی به تفاهم لازم برسد.

به گزارش تابناک ورزشی، فکری با مسوولان استقلال مذاکرات لازم را انجام داده و توافقاتی قطعی بر سر جزییات هم در این خصوص به ثمر رسیده است اما مدیران نساجی از نحوه چنین مذاکراتی دل خوشی ندارند و معتقدند که باید مدیران آن‌ها اطلاع بیش‌تری از جریان مذاکرات داشته باشند و رضایت‌نامه او را از باشگاه نساجی بگیرند.

حرف مالکان نساجی روشن است؛ آنها پول نقد می‌خواهند و تماس وزارت ورزش یا هر مقام دولتی و حکومتی نیز گره کار را باز نمی‌کند.

محمود فکری در تمرین امروز (سه‌شنبه) نساجی مازندران حضور پیدا کرده است و این مساله همچنان حضور فکری را در استقلال با ابهامات مخلفی مواجه کرده است و باید دید باشگاه استقلال در نهایت با جلب نظر باشگاه نساجی می‌تواند محمود فکری را سرمربی‌ تیم‌شان کنند یا سرنوشت دیگری در انتظار آبی‌پوشان پایتخت است.

گفتنی است بسیاری از رسانه های رسمی کشور خبر سرمربیگری فکری در استقلال را بدون منبع و پیشاپیش اعلام کرده بودند اما تابناک از تایید این اخبار غیررسمی خودداری کرد چراکه از عدم رضایت باشگاه نساجی آگاهی داشت.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری