l_bolet_tele
به‌روز شده در: ۰۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۹
bolet_tele
خدمات بيمه ما براي زائران اربعين حسيني
این بیمه نامه ، خطرات فوت و نقص عضو بر اثر حادثه را تا سقف 150 میلیون ریال ، فوت ناشی از حادثه تروریستی را تا سقف 400 میلیون ریال و هزینه پزشکی ناشی از حادثه را تا سقف 30 میلیون ریال تحت پوشش قرار داده و غرامت فوت در صورت فوت شدن بیمه‌گذار بر اثر حوادث ذکر شده، به وراث قانونی وی و در...
آیا جوان ایرانی به اندازه یک دستگاه پراید هم ارزش ندارد؟!
پرسشی که لازم است همه مسئولان به آن پاسخ دهند؛
هرچند به ظاهر مسئولان از کاهش نرخ ازدواج، افزایش نرخ طلاق و به تبع آن بحرانی شدن اوضاع بنیان خانواده در کشورمان ابراز نگرانی می‌کنند، اما شواهد و قرائن حکایت از آن دارد آنقدر که نگران فروش نرفتن خودروهای کم کیفیت هستند، نگران این مسائل نیستند.
حضور زنان در عرصه اجتماع و سیاست
گزارش «تابناک اجتماعی» از میزان حضور و موفقیت بانوان در عرصه سیاست؛
شاید به اصطلاح ستون هر خانواده و جامعه ای مردان محسوب شوند و در این میان کمتر از زنان نامی برده شده زنانی که گاهی با وجود عدم توجهات در هر زمینه ای توانستند به بهترین شکل ممکن نقش آفرینی کنند. آنها پا به پای مردان حتی در سخت ترین شرایط همچون هشت سال دفاع مقدس نیز حضور داشتند.
تحقيق و تفحص از صندوقهاي بيمه اي و حمايتي
پورابراهیمی داورانی خبر داد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تقدیم درخواست تحقیق و تفحص از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با امضای 15 نفر از نمایندگان به هیئت رئیسه مجلس در 3 آذر خبر داد و گفت: در صدد هستیم بخش های مختلف اقتصادی، بیمه ای، حمایتی و مجموعه اي از فعالیت های ماموریتی در این وزارتخانه را...
tr_box
tl_box
نمیگذاریم منابع تامین اجتماعی صرف طرح تحول شود
داخلی
پاسخ شدیداللحن قاضی پور به وزیر بهداشت؛
c_bolet

نمیگذاریم منابع تامین اجتماعی صرف طرح تحول شود

مدیران مدعی وزارت بهداشت اگر صداقت دارند به هیات رییسه مجلس برای توقف تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت فشار نیاورند. چرا که کارگران برای احقاق حقوق منتظر اجازه کسی نمی‌مانند و اگر لازم بدانند طبق قانون اساسی به شیوه خود عمل می‌کنند.
پیامک باعث همسرکشی شد
داخلی
مهمترین حوادث و رویدادهای اجتماعی شبانه‌روز گذشته:
c_bolet

پیامک باعث همسرکشی شد

«چماق سرزنش» شیشه عمر زن جوان را شکست/ بخشش محکوم به قصاص به حرمت اربعین/ پیامک باعث همسرکشی شد/ صاحبخانه گفت از ديوار مردم برو بالا/ مرگ دوچرخه‌سوار ملی‌پوش در تصادف جاده/ اختلاف سني انگيزه جدايي/ متلاشي شدن 2 شبكه سرقت در شيراز/ مهمانی مرگ در خانه پر از گاز/ برادرکشی برای ازدواج خواهر/ همسرم از من به خوبي مراقبت نكرد
پوتین و همراهانش در کدام هتل اقامت داشتند؟
داخلی
c_bolet

پوتین و همراهانش در کدام هتل اقامت داشتند؟

سومین اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز در حالی در تهران آغاز بکار کرد که بحث اقامت و اسکان وزرا و دیپلمات های کشورهای شرکت کننده یکی از مهمترین ارکان برگزاری و تشریفات این اجلاس به شمار می رود.
آیا اصلاح طلبان به «دبیر» اعتماد خواهند کرد؟
داخلی
تاملی در بالاگرفتن مناقشه قهرمان سابق کشتی و شهردار تهران؛
c_bolet

آیا اصلاح طلبان به «دبیر» اعتماد خواهند کرد؟

فردی که تا چندی پیش آن چنان در دفاع از شهردار تهران در شورای شهر سنگ تمام می‌گذاشت که همه از او به عنوان یار غار قالیباف یاد می‌کردند، حالا آن چنان تغییر کرده که از هر فرصتی برای نقد شهرداری تهران بهره می‌برد تا این سوال پیش آید که چه اتفاقی رخ داده که دوستان قدیم به اینجا رسیده‌اند؟
آلودگي هوا و اقتصاد شهري
داخلی
c_bolet

آلودگي هوا و اقتصاد شهري

آلودگي هوا و اقتصاد شهريامروز آلودگي هوا، نه تنها به يكي از چالش‌هاي اصلي مديريت شهري كه به يكي از اصلي‌ترين چالش‌هاي مديريتي دولت‌ها تبديل شده و توليد و انتشار آلودگي هوا به عنوان تابعي از فرآيند رشد و توسعه اقتصادي كشورها از اهميت و نقش ويژه‌اي در ادبيات اقتصادي جهان امروز برخوردار شده است.
اعتیاد؛ یک بیماری اجتماعی
داخلی
«تابناک اجتماعی» بررسی می‌کند
c_bolet

اعتیاد؛ یک بیماری اجتماعی

مسئله اعتیاد با اینکه به انحای مختلف در مباحث جامعه شناسیک و روان شناسی مورد بحث قرار می‌گیرد اما کمتر بر مبنای اتحاد میان بیمار، خانواده و پزشک مورد مداقه قرار می‌گیرد.
ضرورت احقاق حقوق بازنشستگان ذوب آهن
داخلی
در نامه‌ای سرگشاده مورد تاکید قرار گرفت:
c_bolet

ضرورت احقاق حقوق بازنشستگان ذوب آهن

جمعي از مديران بازنشسته ذوب آهن اصفهان در نامه‌ای سرگشاده خطاب به مدیرعامل این شرکت، خواستار رسیدگی به مشکلات درمانی کارکنان ذوب آهن اصفهان شدند.
تهران را به شهری کم کربن تبدیل می کنیم
داخلی
معاون شهردار تهران همزمان با ابلاغ «منشور زيست محیطی کشور» تأکید كرد:
c_bolet

تهران را به شهری کم کربن تبدیل می کنیم

معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران همزمان با ابلاغ «سياست هاي كلي محيط زيست» از سوي مقام معظم رهبری به رؤسای قوا گفت: «آسمان آبی– زمين پاك» ترجمان بخشی از سياست های كلی محيط زيست است.
مجازات فساد اقتصادی متناسب با فساد نیست
داخلی
بخش های خواندنی برنامه توقف ممنوع؛
c_bolet

مجازات فساد اقتصادی متناسب با فساد نیست

شب گذشته در برنامه «توقف ممنوع» پروفسور فرامرز رفیع پور در مقابل محمد دلاوری قرار گرفته و به بررسی موضوع «فساد اقتصادی» پرداخت.
3 باجه ویژه موسسه اعتباری کوثر برای زائران اربعین
داخلی
c_bolet

3 باجه ویژه موسسه اعتباری کوثر برای زائران اربعین

موسسه اعتباری کوثر در کنار توزیع صدها هزار بطری آب معدنی استاندارد مورد تایید وزارت بهداشت که از طریق موکب های احداث شده در مرزهای مهران – شلمچه و چزابه بجهت رفاه حال زائرین ، اقدام به استقرار 3 باجه بانکی با ارائه خدمات شامل " صدور کارت ، افتتاح حساب ، استفاده از دستگاههای خودپرداز "در مرزهای مذکور نموده .
br_box
bl_box