l_bolet_tele
به‌روز شده در: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۳
bolet_tele
راه‌ پشیمان کردن اراذل و اوباش نه از «آفتابه» می‌گذرد و نه از «زندان»!
باوری که «شاه مازندران» و همکارانش بر آن مهر صحه گذاردند؛
باید برای اصلاح مجرمی که با این شرایط، این نوع رفتار را دارد، تلاش شود؛ زندان یا مجازات سنگین به تنهایی او را اصلاح و یا به قول مقامات «پشیمان» نمی‌کند، بلکه باید روح تحقیر شده‌اش را بازیابی نمود؛ اقدام تنبیهی نه تنها این پدیده را خاموش نمی‌کند، بلکه گاهی به شعله ور شدن آن نیز کمک می‌کند.
غائله فایل صوتی کارکنان «پرس تی‌وی» و یک اشکال بزرگ قانونی!
بر اساس این فایل صوتی که بسیار غیراخلاقی و زشت است، یکی از مجریان زن این شبکه تلویزیونی که به تازگی از کشور خارج شده، مدعی شده که برخی مدیران شبکه از وی درخواست‌های غیراخلاقی داشته‌اند؛ ادعایی که موجب شد، طی روزهای گذشته، خبر تعلیق دو تن از کارکنان این شبکه روی خروجی خبرگزاری ها قرار گیرد و این باور به وجود آید که اصل ماجرا صحت داشته.
مبنای اهدای ۷۵۰ سکه بهار آزادی توسط رئیس جمهور چیست؟
حاشیه نگاری بر نشان‌هایی که امروز به برخی مقامات اهدا شد؛
علاوه بر این هدایای مادی، این افراد مشمول مزایا غیرمادی نیز خواهند شد که از جمله آنها، نصب تصویر و لوح یادبودشان است که احتمالا بسته به خواست ایشان، در شهرداری زادگاه یا مؤسسه و محل خدمت صورت خواهد گرفت؛ اتفاقی که اگر از وقوع آن در روزهای آتی شنیدید، شگفت زده نشوید، چون بخشی از افتخاری است که امروز نصیب ایشان شده و بعدا محقق خواهد شد.
زیکا به مرزهای کشورمان رسیده اما مسئولان ترجیح می‌دهند سکوت کنند!
این نگرانی ها زمانی تشدید می‌شود که پدیده گرم شدن زمین و خشکسالی فراگیر ناشی از آن در کشورمان را هم در نظر بگیریم حتی از احتمالاتی مانند گسترش این بیماری در سایه تحرکات بیوتروریستی هم غافل نشویم. به ویژه آنکه می‌دانیم دشمنانی مانند گروه های تروریستی فعال در منطقه، انگیزه فراوانی برای انتقال این ویروس به کشورهای مخالف خود دارند.
tr_box
tl_box
اشرار کلیپ ساز بعدی اهل کجا هستند و به چه کاری مشغولند؟!
اجتماعي
گزارش مصور از شرارت سازماندهی شده بیخ گوش مسئولان؛
c_bolet

اشرار کلیپ ساز بعدی اهل کجا هستند و به چه کاری مشغولند؟!

قصد داریم برخی اخبار حوادثی که در آینده در صفحات روزنامه ها منتشر یا در فضای مجازی به اشتراک گذاشته خواهد شد، پیش بینی کنیم! البته از میزان خشونت این اخبار آگاهی نداریم، ولی نشانه هایی که در دست است، حکایت از شدید بودن حوادثی دارد که قرار است رخ دهد؛ شدتی که می‌شود از تصاویر مندرج در این مطلب تا حدودی درباره آن حدس زد، به شرطی که مسئولان در روند فعلی خود تغییری به وجود نیاورند.
رازگشایی ازقتل10 ساله یک دختر
داخلی
مهمترین حوادث و رویدادهای اجتماعی شبانه‌روز گذشته:
c_bolet

رازگشایی ازقتل10 ساله یک دختر

اسیدپاشی منجر به جنایت شد/ رازگشایی ازقتل10 ساله یک دختر/ سرقت از دختران با پیشنهاد ازدواج/ قتل مرد جوان در نزاع خيابان بهاران/ آتش‌سوزی در پمپ بنزین/ دوئل مرگبار 2 مرد قوي هيكل در پارك/ انهدام باند خانوادگي توزيع مواد مخدر/ مرد همسركش در حبس مي‌ماند/ شبح مرگ آتشین در پاتوق افیونی/ قاتل برادرزاده بازیکن سابق استقلال پای میز محاکمه
چرا من هرگز نمی‌توانم، نفر اول باشم؟
داخلی
c_bolet

چرا من هرگز نمی‌توانم، نفر اول باشم؟

آیا شما نیز تصور می کنید برای شکست و بدبختی آفریده شده اید؟ تا کی می خواهید زیر چتر انسانهای موفق خود را مخفی کنید؟ آیا برای موفق شدن باید ضریب هوشی بالایی داشت؟ اگر می خواهید اول باشید این گفت و گوی خواندنی را بخوانید
از آغاز سال 95، حیات وحش در هیچ سیرکی به کار گرفته نخواد شد!
داخلی
علی تیموری: حذف دو ساله حیوانات از سیرکها طبق برنامه پیش می رود
c_bolet

از آغاز سال 95، حیات وحش در هیچ سیرکی به کار گرفته نخواد شد!

از ابتداى سال ٩٥ هيجگونه مجوزى براى سيركى از حيات وحش استفاده كند از طرف سازمان صادر نخواهد شد لذا از سال ٩٥ نام كشور جمهورى اسلامى ايران جزء كشورهاى بدون سيرك حیات وحش ثبت خواهد خواهد شد.
توجیه کشتار میمون‌های وارداتی با بیماری خطرناک «ابولا»
اجتماعي
رزوس‌های عزیز دیروز، ناقلان ابولای امروز؛
c_bolet

توجیه کشتار میمون‌های وارداتی با بیماری خطرناک «ابولا»

به نظر می‌رسد که ایده وی و همکارانش در معدوم نمودن این میمون ها با روش تزریق دارو، ایده خوبی است که باید بابت اتخاذ آن، از این دامپزشکان سپاسگزار هم باشیم؛ به شرطی که سراغ دیگر متخصصان نرفته و از خودمان نپرسیم که چرا به رغم اطلاع از این خطر روزافزون و بسیار نگران کننده، اقدامی در این خصوص صورت نمی‌گیرد.
مصائب طرحی که «جابر» نامیده می‌شود و کسی نمی‌داند چرا؟!
اجتماعي
بزرگترین پروژه دانش آموزی کشور در حسرت یک سایت؛
c_bolet

مصائب طرحی که «جابر» نامیده می‌شود و کسی نمی‌داند چرا؟!

کافی است، سراغ والدین دانش آموزان ابتدایی بروید و از ایشان درباره طرح جابر بپرسید تا دریابید یا از وجود آن ناآگاهند، یا جز کلیتی که توسط اولیای مدارس به ایشان انتقال یافته، چیزی نمی‌دانند. حال آنکه افق طراحی این پروژه بزرگ دانش آموزی، آشنا نمودن دانش آموزان با بستر مطالعات و تحقیقات آکادمیک و فراهم کردن امکان شکوفایی استعدادهای ایشان در ادامه راه است.
تلف شدن یک یوز ماده در سکوت خبری
داخلی
c_bolet

تلف شدن یک یوز ماده در سکوت خبری

سازمان حفاظت محیط زیست و پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایى از اطلاع رسانى در این خصوص خوددارى کرده و سعى نموده اند این موضوع را مخفى نگه دارند.
برآورده کردن آرزوی کودک سرطانی توسط مأمورانی که معذور نبودند!
اجتماعي
روایت تصویری اتفاقی فراموش ناشدنی که پلیس اهواز رقم زد؛
c_bolet

برآورده کردن آرزوی کودک سرطانی توسط مأمورانی که معذور نبودند!

بعد از ظهر دیروز، بخشی از مأموران پلیس خوزستان مأموریت ویژه ای داشتند؛ مأمور بودند تا «عباس عبدالله‌زاده»، کودک 12 ساله سرطانی مبتلا به «نوروبلاسم» را به آرزویش برسانند. کودکی که آرزو داشت پلیس شود و به یاری یک انجمن خیریه و همراهی کم نظیر مأموران انتظامی، روز گذشته به آرزویش رسید.
نسخه مسئولانِ آرمانی برای رفع نقص مردم معمولی!
اجتماعي
آیا مردم از افزایش جریمه‌های راهنمایی و رانندگی راضی هستند؟
c_bolet

نسخه مسئولانِ آرمانی برای رفع نقص مردم معمولی!

نگرانی رانندگان غیر متخلف از افزایش جریمه های راهنمایی و رانندگی، اتفاقی طبیعی نیست؛ اما همواره در کشورمان آن را می بینیم، به ویژه زمانی که پای افزایش نرخ جریمه ها به میان می‌آید. نگرانی دامنه دار و وسیعی که موجب می‌شود، توجیه مسئولان برای افزایش جریمه ها رنگ ببازد و ماجرا به شکلی دیگر در جامعه بازتاب بیابد.
بی توجهی عجیب مدیران آموزش و پرورش به درخواست رئیس جمهور!
اجتماعي
c_bolet

بی توجهی عجیب مدیران آموزش و پرورش به درخواست رئیس جمهور!

دایر شدن درس جدید در شرایطی که سخنان رئیس جمهور در این خصوص تا کنون مورد بی توجهی قرار گرفته، اتفاق عجیبی است که پیام های متعددی در آن نهفته است. به ویژه آنکه می‌بینیم این درس به دورانی اختصاص یافته که عمر رسیدن آن کمتر از آن است که مسئولان توانسته باشند استراتژی مناسبی برای اداره امور با توجه به آن بیابند؛ اما ظاهرا مسئولان آموزش و پرورش تهران با ایشان تفاوت دارند!
br_box
bl_box