بازدید 58400
هزار و ششصد و هفتادمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: توئیت هشدارآمیز مشاور روحانی درباره قتل همسر نجفی/اینهمه جنایت و اختلاس در جامعه مایه شرمندگی است/سردار رحیمی: محمدعلی نجفی از سال ۹۴ مجوز حمل سلاح نداشته است و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۰۲۳۵۲
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶ 29 May 2019
تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
توئیت مشاور احمدی‌نژاد در واکنش به قتل همسر نجفی

مشاور محمود احمدی‌نژاد بیان کرد: نجفی می‌توانست با مبلغی محدود، حذف فیزیکی میترا استاد را برونسپاری کند. عبدالرضا داوری در حساب توئیتر خود نوشت: دکتر نجفی فردی با مکنت و نفوذ است و می‌توانست با مبلغی محدود، حذف فیزیکی میترا استاد را برون‌سپاری کرده، ردپایی هم از خود باقی نگذارد؛ اما این‌که دکتر نجفی شخصا سلاح به دست می‌گیرد و راسا به همسرش شلیک می‌کند، نشانه‌ای از فشار محیط پیرامون و بحران روحی شهردار اسبق تهران است.
 
روایت متفاوت از قتل امام جمعه کازرون

 بنا به روایت یک عضو ستاد نماز جمعه کازرون، قاتل امام جمعه این شهر عکاس بوده و سابقه توهین به روحانیت را داشته است.«امام جمعه کازرون به قتل رسید» خبری که بعد از شوک اولیه خبر قتل همسر محمدعلی نجفی توسط او، دومین شوک خبری طی دو روز اخیر بود. بنا به آنچا در خبر‌ها آمده بود امام جمعه کازرون سحرگاه امروز بعد از مراسم احیا در مسیر رفتن به منزل به قتل رسیده بود.در همین راستا، علی اصغر دریافت، مسئول حسابداری و امور مالی ستاد نمازجمعه کازرون در گفتگویی که با خبرآنلاین داشت به روایت جزییاتی جدید از این قتل پرداخت.

وی گفت: حاج آقا خرسند شب در مراسم احیا در ستاد نماز جمعه حضور داشتند، پس از مراسم از ما خداحافظی کرده و به منزل می‌روند، وقتی زنگ منزل را می‌زند یک موتور سوار که لباس تعزیه به تن داشته و اتفاقا آشنا بود و نامش حمید درخشنده است به آن مرحوم می‌گوید حاج‌اقا یک عکس باهم بگیریم و ایشان هم قبول می‌کند همان زمان یک چاقو به پهلو، سینه و پای ایشان می‌زند و به سرعت دور می‌شود. به سرعت با ۱۱۰ و اورژانس تماس گرفته می‌شود که متاسفانه تا آمبولانس برسد نزدیک به ۲۰ دقیقه طول می‌کشد. البته ایشان وقتی به بیمارستان می‌رسد هنوز زنده بوده، اما بعدا فوت می‌کنند.او درباره هویت ضارب و مرتبط بودن این قتل با اعتراضات مربوط به تقسیمات کشوری در کازرون نیز گفت: ضارب عکاس بود، او بار‌ها در محله‌هایی اطراف دفتر امام جمعه و حوزه علمیه عکاسی می‌کرده است حتی همسایه‌های حوزه علمیه نقل می‌کردند که او تحت تاثیر شبکه‌های اجتماعی دائما به روحانیت بد و بیراه می‌گفت و اعلام می‌کرد آن‌ها فاسد هستند و باید آن‌ها را کشت منتهی کسی حرف‌های او را باور نمی‌کرد. او ادامه داد: یک‌بار هم به میدان شهر آمده بود و به امام جمعه زنگ زده بود که بیایید و برای مردم صحبت‌کنید که ایشان می‌گوید من گرفتارم و نمی‌توانم بیایم که منتفی می‌شود. نهایتا باردیگر تلاش کرده و متاسفانه اینبار باعث قتل امام جمعه شد. یعنی قتل حاج آقا خرسند کاملا برنامه‌ریزی شده بوده و احتمال دارد که یک شبکه و باند داشته باشند.
 
توئیت هشدارآمیز مشاور روحانی درباره قتل همسر نجفی

مشاور رئیس جمهوری با اشاره تلویحی به قتل میترا استاد همسر محمد علی نجفی از اعضای سابق کابینه دولت و پذیرفتن مسئولیت این قتل توسط نجفی با بیان اینکه «سلامت روانی و معنوی قدرت‌مداران بشدت در خطر است» اظهار کرد: از قدرت رانده‌شدگان بیش از پیش آسیب‌پذیرند. حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: «‏سیاست پیشگان نیازمند کسب مشاوره مستمر از روانشناسان و مربیان متبحر و مورد اعتماد هستند. سلامت روانی و معنوی قدرت‌مداران بشدت در خطر است. از قدرت رانده‌شدگان بیش از پیش آسیب‌پذیرند. تهذیب نفس و تمرین تواضع و تحمل برای کسانی که در معرض آزمون قدرت قرار می‌گیرند واجب است. عاقبت‌بخیری»
 
استقبال گرم «ایاد علاوی» از پیشنهاد وزیر خارجه ایران

«ایاد علاوی» سیاستمدار عراقی امروز چهارشنبه از دعوت جمهوری اسلامی ایران برای گفتگو با کشور‌های همسایه استقبال کرد. رئیس ائتلاف سیاسی «الوطنیه» عراق گفت: ما از دعوت جمهوری اسلامی ایران از کشور‌های منطقه برای گفتگو و تفاهم استقبال می‌کنیم... هدف ایران از دعوت به گفتگو، کاهش تنش در منطقه است. این طرحی جدید است و من این طرح را تأیید می‌کنم و آن را گامی خیر می‌بینم. من از طرفداران این ایده هستم. به گزارش خبرگزاری «واع» عراق، نخست‌وزیر پیشین عراق همچنین گفت که در دیدار با «برادران ایرانی و عرب خود و همچنین برادران ترک و سایر کشور‌های اسلامی» همیشه بر اینکه «کشور‌های منطقه خودشان باید برای آرامش منطقه تلاش کنند» تأکید کرده و گفته که این کشور‌ها باید به مسئولیت خود در دفاع از منطقه عمل کنند «نه آنکه برای تأمین امنیت منطقه بر خارج تکیه شود».
 
ضارب امام جمعه کازرون شعار داده که ما باید روحانیون را از بین ببریم!

حمیدرضا ترقی با اشاره به جزئیات شهادت حجت‌الاسلام محمد خرسند از اعضای شورای مرکزی حزب موتلفه که شب گذشته مورد سوءقصد قرار گرفت، اظهار کرد: هنوز اطلاعات کاملی از این اقدام جنایت‌کارانه به دست ما نرسیده، ولی اطلاعات اولیه نشان می‌دهد حادثه پس از اتمام مراسم شب احیا صورت گرفته است. بر اساس اطلاعاتی که تاکنون به دست ما رسیده، آقای خرسند پس از اتمام مناسک معنوی شب‌های احیا، در حال بازگشت از مسجد به سمت منزل بوده که در نزدیکی ورودی درب منزل مورد سوءقصد یک فرد مسلح به سلاح سرد قرار می‌گیرد. فردی که این اقدام را انجام داده ظاهراً از اعضای فرقه‌های ضاله بوده که در ضدیت با روحانیت هستند و شعاری هم که پس از اقدام جنایت‌کارانه خود گفته است که ما باید روحانیون از بین ببریم. وی در پاسخ به این سوال که این سوءقصد به مسئله تقسیمات کشوری که چندی پیش موجب بروز ناآرامی در شهر کازرون شد، نداشته است؟ از آنجا که حجت‌الاسلام خرسند در مسئله تقسیمات کشوری کازرون عمدتاً مواضع دقیق و به نفع مردم گرفته بود، طرح چنین موضوعی منطقی به نظر نمی‌رسد!

مادر «میترا استاد»: از خون دخترم نمی‌گذرم

مادر میترا استاد به روزنامه ایران گفت: میترا لیسانس حسابداری داشت و قبل از ازدواج با نجفی به عنوان بازیگر فعالیت می‌کرد. حتی در فیلمی به نام «باران» هم بازی کرده بود و جایزه هم گرفته بود. ۶ یا ۷ ماه قبل بود که به عقد نجفی درآمد. پسرش همیشه به ما می‌گفت که میترا با نجفی اختلاف دارند. دخترم حتی ساعت ۴ و نیم بامداد سه‌شنبه ۷ خرداد و درست ساعاتی قبل از این‌که به قتل برسد به برادرش پیام داد که تا الآن با نجفی درگیر بوده است. او را دلداری دادیم و گفتیم که به خاطر مهیار (پسرش) حرفی نزند. مهیار امتحان ریاضی داشت و این درگیری‌ها در روحیه او تأثیر می‌گذاشت. همسر سابق میترا مهندس است و او به خاطر مشکلات شخصی که با همسر سابقش داشت از او جدا شد. دیروز صبح مهیار هراسان تماس گرفت و خبر مرگ میترا را داد. این زن وقتی متوجه شد دامادش عامل قتل میترا بوده گفت: من از خون دخترم نمی‌گذرم و برای قاتلش قصاص می‌خواهم.

اینهمه جنایت و اختلاس در جامعه مایه شرمندگی است

حجت الاسلام و المسلمین سیدهادی خامنه‌ای، دبیرکل مجمع نیرو‌های خط امام (ره) گفت: شاهدیم که در اثر رشد عامل رابطه و باندبازی در تصمیمات کلان جامعه و فرار از قانون که رسمی برای همه شده است، این همه جنایات و اختلاس‌های رسوا رخ می‌دهد که مایه شرمندگی است. همه ما در بروز حوادث امروز مقصر هستی، کسی نمی‌تواند بگوید من تاثیری در شکل‌گیری شرایط امروز نداشتم. ما همه خطا‌های بزرگ و کوچکی مرتکب شدیم و باید از مردم در برابر اشتباهاتی که داشته ایم عذرخواهی کنیم. /ایسنا

هزینه سرنوشت نجفی برای اصلاح‌طلبان

اعتماد با اشاره به سوابق محمدعلی نجفی و رخداد‌هایی که موجب استعفای او از سمت شهرداری تهران شد نوشت: ورود میترا استاد به زندگی محمدعلی نجفی با هر شکل و دلیلی و به‌صورت خواسته یا ناخواسته بوده باشد، نتایجی عمومی برای یک جریان داشته است، چراکه نجفی به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین نفرات نزدیک به دولت روحانی و جریان اصلاحات شناخته می‌شود و زندگی خصوصی او نمی‌تواند دور از جایگاه سیاسی‌اش باشد.

چه کسی محمد علی نجفی را پس از خودکشی در هتل لاله پیدا کرد؟

محمد علی نجفی امروز پس از جلسه بازپرسی به سوالات خبرنگاران در خصوص خبر خودکشی‌اش که چند ماه پیش در خبر‌ها منتشر شد گفت: این اتفاق در هتل لاله رخ داد. وی در مورد اینکه علت خودکشی چه بود توضیحی نداد، ولی بیان داشت که در نهایت خدمتکار هتل به وضعیت زمانی من در هتل مشکوک شد و در اتاق را باز کرده و با بدن نیمه جانم مواجه شد که بعد از انتقال به بیمارستان وضعیتم بهبود یافت. /برنا

تخریب در یک‌قدمی مسجد جامع اصفهان

هنوز جنجال بر سر تخریب و تجاوز به حریم میدان نقش جهان و در نزدیکی مسجد شیخ لطف‌الله تمام نشده که زمزمه‌هایی از تجاوز به حریم مسجد جامع عتیق این شهر به عنوان یکی دیگر از میراث‌های جهانی شهر اصفهان به گوش می‌رسد. محمد بنائیان، معاون معماری و شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی استان می‌گوید: تاکنون هیچ طرحی برای احداث خیابان در این محدوده از سوی شهرداری در کمیسیون ماده ۵ مطرح نشده است. فریدون اللهیاری، مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان هم در پاسخ به اسکان نیوز که آیا طرحی برای اجرا در این محدوده به میراث فرهنگی استان ارائه‌شده است، یا نه گفت: تخریب‌ها در شرق مسجد جامع اصفهان چیز جدیدی نیست؛ طرحی است که حوزه علمیه قصد اجرا آن را داشت که فعلا با مخالفت سازمان میراث فرهنگی متوقف است. از طرف دیگر، قوس و طاق‌های باقی‌مانده از خانه‌های تخریب‌شده هم گواه آن است که شاید تعدادی از این خانه‌ها نه خانه‌های متروکه، بلکه خانه‌های تاریخی و ارزشمند بوده‌اند. /اسکان نیوز
 
روایت مطهری از ریشه حذف او از نائب رئیسی مجلس

علی مطهری با انتشار یادداشتی در صفحه‌ی اینستاگرام خود به بیان ریشه‌های اتفاقات انتخابات هیات رئیسه مجلس پرداخته است. در این یادداشت می‌خوانیم: آنچه که در انتخابات هیئت رئیسه مجلس رخ داد ریشه در اختلاف و بلکه کینه سران فراکسیون امید از سران فراکسیون مستقلان مجلس و بالعکس دارد. این اختلاف و کینه از آنجا ناشی شد که در ابتدای مجلس دهم برخی افرادی که در فهرست امید بودند از فراکسیون امید جدا شدند و فراکسیون دیگری به نام مستقلان تشکیل دادند. در اینجا سران فراکسیون امید این افراد را به خیانت و نفاق متهم کردند و این داستان تا به امروز ادامه داشته است. از نظر من این کار سران مستقلان کاری خلاف مروّت و جوانمردی بوده، ولی نمی‌توان آن‌ها را خائن و منافق دانست. این نگاه سران فراکسیون امید که هر نماینده‌ای که در لیست امید بوده لزوماً باید در فراکسیون امید باشد نگاه درستی نیست. بنابراین، این دو فراکسیون از ابتدا می‌توانستند همکاری مؤثری داشته باشند در حالی که اختلاف آن‌ها موجب توفیق و بهره‌برداری فراکسیون سوم مجلس شده است که نمونه آن نتیجه انتخابات اخیر هیئت رئیسه مجلس است.
همچنین در ادامه این یادداشت می‌خوانیم:اما اشتباه سران مستقلان این بود که برای انتقام گرفتن از فراکسیون امید و شخص آقای عارف توجه به هزینه آن نداشتند. زبان حال این افراد این بود که حالا که برای ریاست کاندیدا معرفی می‌کنید بلایی سرتان می‌آوریم که نه رئیس و نه نواب رئیس‌تان رأی نیاورند و دیدیم که تقریبا همین طور شد، زیرا آقای پزشکیان هم نزدیک به سقوط بود و فاصله‌اش با آقای مصری فقط ۵ رأی بود؛ بنابراین اتفاقی که در انتخابات هیئت رئیسه مجلس افتاد و به راحتی قابل پیشگیری بود نتیجه دو چیز بود: اول اشتباه آقای عارف در کاندیداتوری ریاست و دوم توجه نداشتن سران مستقلان در انتقام‌گیری خود به هزینه این کارشان، و این هردو عامل نتیجه اختلاف و کینه بیجایی است که سران این دو فراکسیون از ابتدای مجلس دهم نسبت به هم داشته‌اند. هنوز هم دیر نشده است، می‌توانند در سال آخر مجلس دهم راه همکاری را درپیش گیرند.

سردار رحیمی: محمدعلی نجفی از سال ۹۴ مجوز حمل سلاح نداشته است

رییس پلیس پایتخت در مورد سلاح محمدعلی نجفی نیز گفت: این فرد به سبب مسئولیتی که داشته تا سال ۹۴ دارای مجوز حمل سلاح بوده، اما محافظ نداشت، اما پس از آن تاریخ این طور نبوده و مجوزی نداشته است. رحیمی با بیان اینکه قتل ساعت ۱۰ انجام شد، گفت: متهم به قتل تا حدود یک ساعت پس از وقوع قتل در محل حضور داشته و مدارکش را جمع اوری کرد و پس از آن فرزند این فرد به محل رسیده ومطلع شده. ساعت ۱۲ هم قتل محرز شد و پلیس وارد شد وما در اولین فرصتی که مطلع شدیم و اطلاع رسانی آغاز شد. رییس پلیس پایتخت در مورد اینکه آیا تیر کمونه کرده و به پای نجفی برخورد کرده است؟ گفت: این موضوع کذب است وی هیچ مجروحیتی نداشت، اما لباس خونی بوده است. وی درباره دلیل سفر به قم نیز گفت: نجفی بعد از خروج از خانه رفته قم سرمزار پدرش وبرگشته که دستگیر شده است.

همسر اول نجفی: میترا بار‌ها شوهرم را به اسیدپاشی تهدید کرده بود

همسراول نجفی گفت: شوهرم ناگهان عوض شد باور ندارم این اتفاق افتاده باشد آرام‌تر از شوهرم کسی را سراغ ندارم او از وقتی با میترا استاد ازدواج کرد دیگر مرد سابق نبود دیگر اجازه نداشت به من و دخترش سر بزند تحت فشار بود حتی یکبار گفت: شاید برای خلاصی از رفتار‌های میترا مجبور به طلاق بشویم، اما دلش به این کار نبود میترا بار‌ها شوهرم را تهدید کرده بود به ما که خانواده اش هستیم اسید بپاشد و ضربه بزند و شوهرم برای اینکه ما در امان باشیم و حساسیتی وجود نداشته باشد رابطه مان را قطع کرده بود.

واکنش صادق زیباکلام به قتل میترا استاد

ادق زیباکلام به قتل میترا استاد واکنش نشان داد و نوشت: قتل "میترا استاد" توسط همسرش محمدعلی نجفی شهردار پیشین و یکی از شاخص‌ترین چهره‌های اصلاح طلبان، یقینا تراژدی هولناک و غم‌انگیزی است. بالطبع اصلاح طلبان سعی می‌کنند تا از هزینه سیاسی آن بکاهند؛ و در مقابل بسیاری از اصولگرایان تلاش خواهند نمود (همچنانکه شروع هم کرده‌اند) تا حد اکثر بهره‌برداری سیاسی را از این ماجری بنمایند. اما‌ای کاش آنان که صف بسته‌اند تا از نابودی دو انسان، یکی فیزیکی و دیگری بصورت فروریزی شخصیتی روحی روانی‌اش، حداکثر بهره برداری سیاسی را بنمایند متوجه می‌شدند که رفتارشان چقدر غیر اخلاقی است.

علت حضور نجفی در قم چه بود؟

اگرچه روز گذشته محمود علیزاده طباطبایی از سفر محمدعلی نجفی به قم ساعاتی پس از وقوع قتل برای مشورت خبر داده بود، ولی امروز محمدعلی نجفی گفت که سفر او به قم تنها برای حضور بر سر مزار پدر و پدربزرگش بوده است.

ماجرای شنود مکالمات نجفی توسط یک نهاد خاص

نجفی شهردار پیشین تهران که در پی اعتراف به قتل همسر دوم خود برای انجام بازپرسی به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده است گفت: یک نهاد تماس‌های مرا شنود می‌کرد و در اختیار همسرم قرار می‌داده است که در این خصوص شکایت کردم، اما این موضوع انگیزه قتل نبوده است.
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۶
در انتظار بررسی: ۴۳
انتشار یافته: ۱۷۷
غلامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
آشنا استاد اخلاق شده؟
پس چرا حسن من منتقدان و مردم و عالم و آدم بد و بیراه میگه؟
پاسخ ها
عین الله هندی زاده
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
من آشنا را میشناسم. ایشان فرزند آقای آشنا از قدیمی های تهران هستند
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
جالبه نجفی میگه چون اسلحه آماده شلیک بود تیر دَر رفت
اما مگه پنج تا گلوله بهویی دَر میره؟!
ناشناس
| France |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
آشنا گفتند اگر کسی قرار هست تا ابد در سیاست بماند و حتی اگر از سیاست کنار گداشته مبشود بار روانی و اجتماعی دارد اتفاقا علمی و پزشکی بیان‌کرده شما متوجه نشدی . یعنی کسانیکه به دلایل سیاسی مثلا احمدی نژاد از سیاست کنار گداشته میشوند برای جامعه در اینده خطرناک هستند شما سخنرانی متعدد و پشت سرهم ایشان را ندیدی ؟ چون در ایران قدرت حزبی نداریم که با رای مردم و میزان اهمیت مردم را با سیاسیون بسنجند برای کشور خطراتی در ۲۰ سال دیگر خواهد داشت . خلاصه مردم رد صلاحیت نمیکنند بلکه نهادها رد صلاحیت میکنند در اینده برای کشور خوب نیست
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اونایی که بنحوی جنابت نجفی رو ماس مالی میکنن آیا اگر افراد دیگر باز هم همین رفتار را از آنها می‌دیدیم؟!
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
نجفی تنها کافیه که نصف پول فروش لکسوزش رو بده به خانواده مقتول تا رضایت بگیره
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
قدرت>شهرت>شهوت>تباهی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
آیابرای همه قاتلین چای و پذیرایی می آورند و با آنها احال پرسی میکند
سلام دوستان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
چرا این خانم قبل از مصاحبه با انصاف نیوز و افشاگری علیه اصلاح طلبان کشته شد؟
ناشناس
| France |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
کاربر محترم سلام دوستان . شما یک بررسی اجمالی تو ذهنت انجام بده بعد ببین چطور میشود ایشان با ۳۶ سال اختلاف سنی با ایشان ازدواج کرد و پشت سرهم عکس های شخصی را تو فصای مجازی پخش میکرد . واقعا علت سیاسی نبود ؟ دلایل سیاسی نداشت . چرا عاقد ها اجازه کتبی از زوجه اول نمیگیرند ایا انها در این بخش اتفاقات سهم ندارند ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
بویه یک نرمش دیگه میاد
ناشناس
| United States |
۰۶:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
این عکس را از نجفی در حرم حضرت معصومه س چه کسی گرفته
ناشناس
| United States |
۰۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
مسله نجفی چیزی فرا تر از یک دعوای خانوادگی است ابعاد این مسله در دادگاه مشخص خواهد شد
ناشناس
| France |
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
غلامی جان ... دیگه دعوا برای چی هست چرا اینقدر یقه تان پاره میکنید روحانی هم مال شما اصلا ثروت و هرچی قدرت هست مال شما . میخوای چیکار کنی . عدالت که اصلا هنوز نمیدانید تحقق میابد یا نه . ازادی که هنوز در شرف تعریف هستید . بقیه پیشکش
سلام دوستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
فکرمیکنید نجفی و قاتل امام جمعه مردمی کازرون در انتخابات مجلس و رییس جمهوری به کی رای داده باشند؟
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
مسلماً رحانی
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
چه ربطی داره؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
زنده باد روحانی
ناشناس
| France |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
دم‌روحانی گرم . تازه میفهمم که روحانی خیلی سیاستمدار هست البته از اول سیاستمدار نبود با تحصیلات خارج از کشور به فرد سیاستمداری شده . روحانی هم انتقاد پذیر هست هم تحمل میکند خیلی مرد هست . معصوم از گناه خودش را نمیداند
ناشناس
| Germany |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
سلام.نجفی که احتمالا چون تجدید فراش کرده و تغییر موضع سیاسی داده و به جناح مخالفش رای داده چون اونها چند همسری و صیغه رو ترویج میکنن.اونیکی رو خداییش نمیدونم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
این پرچم آلمان یا خودش روحانی هستش یا آشنای روحانی هستش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
کجان این مدعیان حقوق زنان،ابتکار ،مولاوردی،پرویز پرستویی،مهناز افشار،چی شد پس ،
پیام
| Pakistan |
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
به عمه
ناشناس
| Germany |
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
زنده باد تورم 1500 درصدی زنده باد قر کمر و رقص مختلط بجای غذا تو سفره های حالی شده
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
نجفی قاتل یک انسان نیست ؛ قاتل انسانیت است
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
و البته قاتل اصلاحات
ناشناس
| France |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
جناح مقابل اصلاحات خیلی پاک هستند ؟ چقدر پاک هستند ؟ چقدر و تا کی پاک میمانند . پاکی چی هست ؟ قدرت و ثروت با اخلاق کنترل نمیشود .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
این حرفا چیه؟! شما ضامن این هستی که روزی این اتفاق سیاه برای خودت یا کس دیگه ای نیوفته؟
ناشناس
| Germany |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
۲۱‌.۴۲
اصلاحات زنده است تا وقتی ایران زنده و جهان پاینده است.اصلاحات یعنی تغییر عادات بد بسمت عادات خوب.یعنی تقبیح ازدواج و صیغه کردن یکی همسن دختر ادم
عمو قزوینی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
املای نیفته صحیح است ؛ ببم جان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
نجفی تاوان مبارزه با فساد را میدهد
ناشناس
| United Kingdom |
۰۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
احتمالش را بده از پسر نوجوان و عصبانی مرحومه میخواد حمایت کنه که اعدام نشه
پسر اسلحه را پیدا کرده است و در حمام مادر را کشته
خبرگزاریها وقتی انجا بودند گزارش دادند که نوجوان به تنهایی از خانه بیرون امده و عکس قیافه مبحوت وی را نشان میدهد و نجفی اصلا در خانه نبوده است کدوم قاتل از محل قتل خارج میشه و بعد از چند ساعت با لباس کاری متظم به پلیس خود را معرفی میکنه ؟ حداقلش اینه که لباسش باید خونی میبوده و جایی میرفته نه اینکه بر سر مزار پدرش رفته است اگر میخواست فرار کنه راحت میتونست سوار هواپیما بشه و بره پول هم که داشت چرا باید وقت تلفی کنه مطمئن مشگل ویزا هیچ کشوری هم نداشت
اینکه مرحومه با قاتل گلاویز شده تا جایی که سه تیر خطا رفته نشان از ناشی بودن و ضعف جسمانی قاتل نوجوان دارد
شاید نجفی نمیخواد که نوجوان اعدام شود وگرنه حتی حرف زدنش هم استرسی نشان نمیدهد و داستانش ساختگی بنظر میاید
در هر حال گفتم فقط احتمال بدیم و با احتیاط صحبت کنیم من خودم حلالی میطلبم اگر ایشان قاتل واقعی نبوده است چون این دو روز خیلی بد راجبشون نوشتم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
حق زن زنده ماندن است ،نه دوچرخه سواری و ورود به ورزشگاه،
ناشناس
| United States |
۰۶:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
مخالفان اصلاحات بدانند اوضاع خودشان بسیار خرابتر از این حرف ها است چیزی نصیبشان نمی شود
ناشناس
| Germany |
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
ناشناس 22:59 چیزی که ما تو این 6 سال از اصلاحات جونت دیدیم فقط رکود مرگبار ، تورم ونزوئلایی ، اختلاسهای بی سابقه و بدبختی و نابودی جامعه بود . کاری کردین نارضایتی در مردم نسبت به اصلاحات به اوج خودش رسیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اینهمه جنایت و اختلاس در جامعه مایه شرمندگی است. کاملا درسته! مخصوصا در شرایطی که مدعی هستیم
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۷:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
و تقریبا همه متعلق به یک جناح
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
مسولين خودشان خودشان را رسوا ميكنند
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
قتل امام جمعه تهران هدامه ماجرای همدان.
روحانیت خواسته یا ناخواسته هزینه ناکارآمدی نهاد دولت و قوه قضائیه را میدهد.
تابو احترام و نگاه از پایین به بالا مردم به روحانیت‌در حال از بین رفتن است.این اقدامات باید حوزه را بیدار کند.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
امین جان . در جبهه جنگ ایا اول سرباز کشته میشود یا فرمانده ؟ حالا سوالم این هست چکار کنیم که نه سربازی کشته شود نه فرمانده . جواب این هست که بهانه جنگ را از بین ببریم . مسایلی که باعث جنگ‌میشود از بین برود .
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
ازخودشان غافل شدی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
نا آق امام جمعه کازرپ
ون کشتند
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
مقاومت کردن با من
اختلاس و احتکار از تو
صف گوشت و شکر با من
دلار 4200 تومن از تو
کم خوردن و کم پوشیدن با من
عشق و حال توی ویلاهای لواسان از تو
شرمندگی در برابر اهل و عیال با من
ریخت و پاش و مسافرت اروپا از تو
پراید 50 میلیونی با من
لکسوس و بنز آخرین مدل از تو
مرگ بر آمریکا گفتن با صدای بلند با من
تحصیل و گرین کارت از تو
نون خشکه و لنگ با من
خرما و بستنی با روکش طلا از تو
پس انداز کردن ذره ذره با من
یک شبه صندوق را خالی کردن از تو
در پراید جان دادن نیمه شب با من
کورس قهرمانی با پورشه گذاشتن از تو. رمز یک بار مصرف گرفتن از من
عابر بانک سیار شدن از تو
دادگاه علنی با حضور خبرنگار با من
پیچاندن صد قاضی با صد جلد پرونده از تو
دوختن لباس زندانی با من
با کت شلوار خندیدن در دادگاه از تو
حجب وحیا وشرمساری با من
قتل و بگو وبخند در کلانتری از تو
پاسخ ها
عین الله هندی زاده
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
دوستان ما باید در زندگی سختی بکشیم و غناعت کنیم تا قدر خوشی و لحظات خوبی که داشتیم رو بدونیم
ناشناس
| Germany |
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
در جواب هندی زاده . ما باید در زندگی سختی بکشیم و اصلا غذا مصرف نکنیم تا همش تا ذره آخر صادر بشه کشور همجوار . اینه حال و روزی که تو این 6 سال برای مردم رقم زدین
میم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
شمام که هرچی میشه این شعر نو رو با تغییر بیت آخر میسرایی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
انسان موجود ضعیفی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
مرگ خیلی بهتر از زندگی با خواری و فلاکت است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
گیاه در گلدان رشد میکند لاکن در یک باغچه یا باغ خیلی بیشتر رشد میکند
پاسخ ها
من
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
دقیقا.چه بسیار از ما که به دلیل نداشتن امکانات از رشد باز موندیم
قرار بود امکانات برای همه باشه
افسوس
ناشناس
|
France
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
توییت حسام الدین آشنا را بخوانید کاملا درست هست چه انانکه در قدرت برای همیشه میخواهند بمانند و چه انانکه از قدرت رانده شدند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
نگهداری از یک آکواریوم کوچک مثلا 100 لیتری خیلی آسان تر از نگه داری از یک آکواری 500 لیتری است لاکن آکواریوم 500 لیتری بسیار زیباتر و چشم نوازتر هست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
برای داشتن زندگی خوب در ایران شما باید مثل پیچک رونده حتمن به جایی وصل باشید تا بالا بروید لاکن اگر به جایی وصل نباشید همیشه روی زمین باقی خواهید ماند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
تشکر فراوان جمله بسیار خوب و معنادار
جوهر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
این جمله بسیار زیبا ودر خور اندیشیدن بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اکثر تحولات تاریخ معاصر ایران مدیون ساندیس بوده است لاکن دستبند رنگی هم در این تحولات بسیار تاثیر داشته
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
تاثیر اصلی اب و برق مجانی بود . بعد ساندیس . حالا هم یارانه نقدی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
ولی هیچی خوشمزه تر از مکدونالد با پپسی نیست و مطمئنا ی ساندیس خیلی ارزونتر از ی مکدونالد با پپسی درمیاد
اما نمیدونم چرا اونایی که از دست ساندیس خورا ناراحتند تا حالا نتونستند ساندیس خورهارو به سمت خودشون جذب کنند ، حتی با مکدونالد و پپسی
درحالیکه کسانیکه برای خوردن ی ساندیس حاضرند بریزند تو خیابون و توی تظاهرات شرکت کنند اگه بدونند بعضیا حاضرند بهشون مکدونالد و کوکا بدند حتما برای اونا بجای ریختن تو خیابون حاضرند جونشونو هم بدند اما نمیدونم چرا هنوز نتونستند ساندیس خورارو پپسی خور کنند
شاید دلیلش این باشه که ساندیس تولید داخله و مکدونالد و پپسی تولید آمریکا ، پس ساندیس خورا برای حمایت از تولید داخلی ساندیس رو انتخاب کردند ولی مکدونالدوپپسی خورا براشون این چیزا مهم نیست ، هرکدوم خوشمزه تر باشه همونو میخوان ، حالا اگه باید وطن فروشی هم بکنند و از دشمن وطنشون حمایت کنند هم حمایت میکنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
خب شما اگه از ساندیس اینقدر ضربه خوردید چرا خودتون پیشدستی نکردید و این ساندیس رو ندادید تا مردم برای صرف ساندیس بیاند طرف شما؟
حالا هم هنوز دیر نشده ، اگه فکر میکنید مردم بخاطر ساندیس اهدایی از طرف مقابل دارند با شما مخالفت میکنند شما بیاید و ی چیز بهتر بدید تا مردم بخاطر ساندیس با شما دشمنی نکنند ، مثلا شما بیاید و رانی بدید تا طرفدارای شما بیشتر بشند
البته این پیشنهاد در صورتی عملی میشه که مردم واقعا بخاطر ی ساندیس توی گرما و سرما بیاند تو خیابون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
پرخهوری بسیار لذت بخش است لاکن انسان را چاغ و از شکل و قیافه می اندازد
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
چاقی اتفاقا باعث بامزگی فرد میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
تابناک این بتده ی خدا را به روانشناسی نشان بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
انسان از موجودی کثیف و پست به نام نطفه ایجاد شده
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
پست نه بلکه نجس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
چه سخن علمی و پر اهمیتی !!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
کسی که این نظر را داده چرا اینقدر احساس حقارت داره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
متاسفم برای طرز تفکرت!
ناشناس
| United States |
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
نطفه پست نیست خون دنیایی از پیچیدگی های خلقت در آن نهفته است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
نمیتوانست زیرا او خود اطلاعاتی بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
تو این دوره زمونه دیگه نباید از ریشو و چادر مشکی پوش ترسید . آدم فروش های اصل الان موطلایی های لب قرمز ناخن بلند با مانتو جلو باز و.....هستند همینطور نوع مذکرشون که تیپ میزنن و هیکل و ...
ناشناس
| France |
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
اتفاقا انکه لاک و ناخن و لب قرمز داره یعنی خود خودشه ولیبرخی که نداره یعنی نقش بازی میکنه هر زمان به دلایلی ممکنه لاک بزنه
ناشناس
|
France
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
سلامت روانی سیاستمداران باید روانکاوی و کنترل شود منتها در جوامع دمکراسی هم احزاب و هم مردم کنترل میکنند یکی از لوازم کنترل حق انتقاد از سیاستمدار هست . وقتی از سیاستمداری که بهش و رفتار و کردار و رفتار سیاسی انجام داد انتقاد درست انجام بگیرد و عصبانی شود باید در تعادل روحی و روانی باید معالجه شود حتی سیاستمداری که در قدرت نیست ولی متینگ سخنرانی دارد باید روانکاوی شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
نجفی انسان بزرگی است و بزرگ باقی خواهد ماند
سزای یک جاسوس و کسی که تهدید به اسید پاشی میکند همین است
راه مبارزه با اسید پاشی این است نه قوانین بی خود و بی اثر مجلس
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
هنرمندان زیادی در ایران هستند که طلاق گرفتند و خیلی راحت از همدیگر جدا شدند ولی برای من سوال هست با انکه نجفی گفته من بهش گفتم دارای من مال شما از همدیگر به خیر و خوبی جدا شویم ولی قبول نکرد ایا دلایل سیاسی ووو داشت ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
داداش شما اونجا بودی ببینی تهدید به آسیب پاشی کرده یا جاسوسی ...خوب آدم مثل نجفی که در حال غرق شدند به ریسمانی پوسیده ای چنگ میزنه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
به دلایل نامعلومی برای خراب کردن نجفی وارد زندگیش شد و موفق هم شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
نجفی اولین قربانی این روشها نبود آخرین هم نخواهد بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
درسته او جدا نشد چون اجازه جدا شدن نداشت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
لازم نیست اونجا باشیم همه چیز مثل روز روشن است
مام امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
قتل نفس نشانه بزرگی نیست بلکه نشانه حقارت وضعف است .هیچ عاقلی هم نمی پذیره که سزای تهدید به اسید پاشی معدوم کردن با گلوله باشه .نجفی بزرگه برای جنایتکارها و کسانی که قوه عقلیه را تعطیل کرده اند واز روی تعصب دفاع میکنند نه حق وانصاف. .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
نجفی امروز هم در انتخابات شرکت کند رئیس جمهور میشود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
اسید پاشی یعنی مجازاتی 100 بار بدتر از مرگ هرکسی خانواده خود را در خطر ببیند هر اقدامی برای رفع خطر انجام میدهد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
از تعداد مثبتهای این کامنت میتوان به مرگ اخلاق در جامعه ایمان اورد
دانیال
|
United Kingdom
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اینکه فرموده اند که قاتل امام جمعه کازرون تحت تاثیر شبکه های اجتماعی بوده،از آن حرفهاست.این هم شده یک رسم جدید که همه جنایتها و قتلها را به گردن شبکه های اجتماعی بیاندازند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
مردم واقعا گرسنه اند. شاید خانواده هایی باشند که ماه ها رنگ گوشت یا میوه را ندیده باشند. ولی آقایان هر شب با پول بیت المال سفره های افطار صد نفری و هزار نفری می اندازند. کباب و مرغ و ماهی و میوه می خورند. اصلاح طلب و اصولگرا هم ندارد. زیرا کباب زیر دندان اصلاح طلب همان مزه ای را دارد که زیر دندان اصولگرا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
کاری که نجفی کرد الیگارشی را به هم ریخته است. دو جناح الیگارشی نمی دانند چه اتفاقی افتاده است. یکی از نخبگان آنها که مسئولیت چند فامیل را به عهده داشته مرتکب قتل همسر شده و آنها در برابر توده های مردم درمانده اند چطور این عمل را توجیه کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
زود قضاوت نکنید شاید مسائلی وجود داشت که هرکسی هم بجای نجفی بود همین کار را میکرد بهرحال نجفی یکی از بهترین های کشور است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
کجای توییتش عجیبه نسبت به هشت سال دولت پاکدستان و کاهاشون این توییت اصلا چیز عجیبی نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
چون اشکارا روش برای حذف فیزیکی مخالفان را بیان کرده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
ای ستم دیدگان دست از زاد و ولد بردارید تا چرخه فلاکت در ایران نابود شود
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
بدین شکل کل ایران و نسل ایرانی نابود می شود
ناشناس
| France |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
هم در موقع ازدواج باید دقت کرد که فردی که انتخاب میکنید طیف فکری و سیاسی او با هم متوازن باشد . در عیر اینصورت روز و شب باید روی اعصاب هم باشید . این تجربه را متاسفانه زیاد میبینم . دوم تا پنج سال بچه دار نشوید چون اکثر طلاق ها در جوانی بعد از ۵ سال و در سن بالاتر تا یک تا دوسال اتفاق میفتد . سوم اینکه زنان ایرانی بعد از انقلاب واقعا بهشان وهم شده که واقعا از خیلی از زنان دنیا سر تر هستند . دست اخر اینکه طلاق گرفتن را اینقدر سخت نگیرند که باعث قتل شود چند روز پیش در شهر ما این اتفاق افتاد و فرزندان بی پدر شدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اگر در ایران شما یک کارگر ساده باشید و شب و روز هم کار کنید هرگز به هیچ جایی نخواهید رسید لاکن در اروپای غربی، اسکاندیناوی، آمریکای شمالی و جنوب شرق آسیا ا شما اگر کارگر ساده باشد و زندگی سالمی داشته باشید قطعا به هر چه که نیاز داشته باشید در زندگیتان در مدتی کوتاه دست خواهید یافت.
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
بجاش در ایران بدنیا آمده ایم و اون دنیا واس ماس
محمد
| - |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
من و امثال من ترجیح می دهیم در کشور خودمان فقر باشیم تا اینکه در کشور غریب نوکری و کارگری آنها را انجام دهیم
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
بوی گند و تعفن همه جا به مشام می رسد.آیا شما احساس تهوع ندارید؟اگر ندارید حتما خود را به پزشک نشان دهید زیرا که شامه شما مشکل دارد.
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
من دارم ولی بخاطر رفلاکسمه
ناشناس
| France |
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
بوی گند سیاست همه جا را گرفته . سیاست دارد اخلاق را از بین میبرد . بیایید اخلاق را نجات دهید . بیایید تجربه دمکراسی احترام بگذارید . روشنفکران در این قرن دستاوردهای زیادی داشتند . روشنفکران خیلی تلاش کردند که حوزه اقتصاد و سیاست و فرهنگ‌را با اخلاق پیوند نزنند وبا تجربه و علم باشد اما گوش شنوایی پیدا نبود .
اریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
علی برکت الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
به طور کلی در حال حاضر جامعه ی ما در تمام سطوح از نظر ارزش های اخلاقی در پایین ترین سطح قرار داره.
پاسخ ها
احسان رضاییان
| Germany |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
عوضش امنیت داریم و مذاکره هم نمبکنیم!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
این شد ثمره این همه برنامه طویل و دراز فرهنگی و دینی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
الناس علی دین ملوکهم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اینستاگرام فیلتر شد
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
خدا از دهنت بشنوه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
به نظر من قضایا کلا مشکوک هستند و من با نظر ایشان موافقم
شهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
در این حادثه دو موضوع قابل توجه هستش. اول سرخوردگی مسیولین پس از حذف پستی که دارن که بهتر در زمان تصدی دوره های آموزشی برای این مدیران بزارن که بدونن صندلی به کسی وفا نداره. دوم اگه مدیران تا دیر وقت سرکار بمونن و فقط خستگیشون رو بیارن خونه.پس از مدتی تو روابط زناشویی با همسر مشکل پیدا میشه و مشکلات خانوادگی بوجود اومده اونها رو به ازدواج های بعدی متمایل می‌کنه.در حالی باعث مشکلات خانوادگی اونها .نبودنشون توی خانه هستش.اگه دقت کرده باشین اغلب آقا زاده ها خط فکری متفاوت با پدرشون دارن.این نشون میده که پدر نتوانسته بالاسر فرزندش باشه.تربیت نیروهای حرفه ای برای پست های حساس نکته ای است که مورد غفلت قرار گرفته
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
شهرام‌جان قانون چند همسری که زندگی گوسنفندی در لوای شرعی بهش اب و تاب داده میشود باید کنار گذاشته شود . شما از مادران و خواهران بپرسید ایا حاضر هستند شوهراشان چهارتا زن داشته باشند ؟ قانون نباید اجازه دهد . اگر ازدواج مجدد میخواهد باید زن اول جدا شود ولا اینکه بعدا درد سر میشود مردم بسرعت در حال گذر از دوران جاهلیت هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
آمریکا هیچ غلطی نخواهد کرد لاکن هر غلطی خواست کرد و کمر مردم عادی زیر فشار های تحریم و کاشبان تحریم خرد شده و هم گوژه پشت شدند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
مطمئن باش کمر مردم ایران را نه امریکا بلکه
خواران و نوکران آمریکا خم کرده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
لیسانس حسابداری ،بازیگر ،کاندیدای شورای شهر اسلامشهر و بدست آورنده دل یک سیاستمدار مطرح دارای مدرک دکترا ، همسر و فرزند که استاد دانشگاه و دارای پستهای مهم کشوری در گذشته نه چندان دور بوده است !!!
خدا بیامرز استعدادهای فراوانی داشته !!!
بی تعارف ، گاهی طمع بیش اندازه نابود کننده است .
پاسخ ها
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
شایدم یکم کمکش کردن
ناشناس
|
France
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
منظور مشاور احمدی نژاد این هست که حدف فیزیکی از طریق برونسپاری چیست . یعنی اجیر کردن افرادی با پرداخت پول و ووو عجب پیشنهاد خطرناکی . بعد اسم اینکار در جامعه چی هست چرا نمیگویید اشکال کار کجاست . من خودم اشکال کار را به کسانی میدانم که گفتند وای بر کسانی که چند همسری را از بین برد . مقصر انها هستند که این کانون خانوتدها را لانه زنبور وارد میکنند
پاسخ ها
ایرانی
| United States |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
ینی برون سپاری قانونیه؟برون سپاری می شد و می شود و خواهد شد؟ منم میتونم برون سپاری کنم؟سازمان برون سپاری داریم یا موسسه؟برون سپار شده تکلیف چیه؟ خودکشانده میشه یا استخر مرانده یا جاسوسانده؟ من یه اختلاف با همسایمون دارم میشه شماره برونی سپاران رو بدید با مبلغ ناچیز برون سپاری کنم.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
ماشاالله مشاوران جناب احمدی نژاد توانستند فرهنگ لغات آدمکشی را کامل کنند !!؟؟
( برونسپاری کشتن همسر ) !!؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
منظور اینبود نجفی قاتل حرفه ای نبود باید یک مشورت میکرد
ناشناس
| France |
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
برونسپاری الان قیمتش چند هست . البته نرخ آزادش
ناشناس
|
France
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
این همه اختلاس و جنایت باعث شرمندگی هست و باید عذر خواهی کنیم یا عذر خواهی کند یا کنند ؟ با عذر خواهی مشکلات اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و خارچی و داخلی حل نخواهد شد . با راهکارهای فعلی یعنی تا ده سال دیگر در تمام‌مسایل اقتصادی و سیاسی به بن بست خواهیم رسید . ابزارهای تحقق عدالت در جامعه بدرد جوامع فعلی نمیخورند . یعنی اینکه در این حوزه های اقتصاد و سیاست و فرهنگ افرادی را از مسجد و کوچه و محل پرس و جو کنیم بی فایده هست . تخصص در صدر امور کشور باید باشد چه نیازی هست برای ساخت پل و جاده و مدرسه و دانشگاه و تونل به خودی بدهیم و شرکت عیر خودی و با تخصص بیکار باشد ووووو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
خانم عزيز ! شما اگر دخترتان را درست تربيت مي كرديد نه با مردي كه هم سن پدرش است ازدواج مي كرد و نه اين عاقبت را پيدا مي كرد .
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
بابا یارو جاسوس بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
اگر نقل قول از مشاور احمدی نژاد درست باشه نباید پیگیر این موضوع بود??
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
روزی در بیابان در حال حرکت بودم. ناگهان خودرویم خراب شد و مجبور شدم توقف کنم. بسیار ترسیده بودم. گوشی همراهم آنتن نمیداد. نمیدانستم چکار باید کنم. هیچ خودروی عبوری هم از آن اطراف دیده نمیشد. در سایه خودرو دراز کشیدم و به آسمان زیبای کویر نگاه میکردم.

ناگهان متوجه شدم تهدادی کفتار به من نزدیک میشوند. بسیار ترسیده بودم. بلند شدم و شروع به دویدن کردم. کفتارها هم دنبالم می آمدند. خسته شده بودم و مطمئن بودم اگر توقف کنم کفتار ها ممن را به قتل خواهند رساند. در وسط بیابان درخت زرد آوی پیر و تنومنی دیدم که حدود 30 متر ارتفاع داشت. از آن بالا رفتم. کفتار ها تا نزدیکی تنه درخت آمدند و همانجان نشستند ودیگر هرگز از آنجا بلند نشدند.

چاره ای نداشتم اما چون نجاری، آشپزی، معماری و چندین هنر دیگر داشتم توانستم برای خود در بالای درخت یک کلبه کوچک 2 متر در 2 متر بسازم.

روزها، هفته ها، ماه ها و سال ها گذشت و کفتارها از پایین تنه درخت نرفتند و من سال به سال پیر تر شدم به امید اینکه کفتار ها بروند و نجات یابم.

ابرهایی که از بیابان گذر میکردند وقتی به پایین نگاه میکردند و درخت زردآلو را میدند شروع به بارش باران کوتاه میکردند و من این باران را در تنه درخت ذخیره و با آن بر روی درخت کشاورزی میکردم.

البته خود درخت هم زرد آلوهای خوبی داشت که از آن تغذیه مینمودم و برخی را نیز برای زمستان خشک میکردم تا از گرسنگی نمیرم.

ادامه دارد...................
پاسخ ها
حمیدخان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
قافیه چو تنگ آید / شاعر به جفنگ آید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
اولا که آسمان کویر تو شبش معروفه نه روز!!!
دوما کفتارها لااقل در ایران در روز و گرمای بیایان حمله نمی کنن
و...
بهلول ملوس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
ای شیطون! چی می خوای بگی بلا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
این چیزهایی که مینویسی منو یاد شخصیت کافمن توی فیلم مردی بر روی ماه میندازه.
ناشناس
| France |
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
ببین در داخل غذا چیز و میزی نمیریزند ؟ شام و نهار و صبحانه کجا و با کی میخوری . دقت کن . اگر از غذا نبود این از علایم و عوارض وارد شدن در فضای سیاست هست . مثلا سرماخوردگی علایمی دارد . در سیاست هم اولین علایم برای اینکه بر فکر و دهن شما غلبه کند اینچنین هست . مطالعه زیاد کن . تغییر اندیشه سیاسی بده مثلا گاهی اصولگرا باش گاهی اصلاح طلب گاهی میانه رو .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
زمانی که معاون اول. یس جمهور اعلام کردند ، فساد بصورت گسترده درجامعه نهادینه شده است ، صدای ،واویلای عده ای بلند شد ؟ اکنون وضعیت بگونه ای شده که اشخاصی که در چهار دهه مسول اداره کشور بوده اند ، ناگهان جانی ،و قاتل میشوند ؟ این یک زلزلهٔ سیاسی اجتماعی اقتصادی میباشد برای مسئولان ایران ، چه بر سر ایران آمده که اینگونه شده است ؟،، از صحبتهای کاندیداهای سال ۸۸ تا صحبتهای سال ۹۲ ،‌ ۹۶ ، ؟
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
دادستان تهران بایستی آقای عبد الرضا داوری را به جرم تهدید امنیت ملی و تشویش افکار عمومی به زندان بیندازد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
نگران نباشید . قضیه ایشون حل میشه ولی تو این شرایط اقتصادی روزی هزارن بار میمیریم و کک کسی هم نمیگزد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
گرسنه، خسته، افسرده و غمگین هستم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
من از تو بدتر
ناشناس
|
France
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
چند همسری برای مردها را چه کسی از بین برده بود ؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
جاده کندوان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
دکتر حسن همچین مشاورانی نداشت اوضاع اقتصاد و فرهنگ به این خوبی و خوشی نبود که!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
چرا مشاورین زیادی در حوزه فرهنگی داشت . چند روزی هست در این جلسات فرهنگی شرکت نکرده و اقای لاریجانی جانشین بودند مشاورین زیادی حصور دارند که ایده پردازی میکنند مثل ازغدی و ضرغامی ولی با بودن این اشخاص روحانی گفتند نیازی به حضور من نیست . چون این افراد از ایده پردازی پا فراتر گداشتند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
خلاصه بگم
لنگ و لوک و شفت و شل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
نجفی هم مثل بقیه رفتنی شد لاکن به کانادا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
یادش بخیر در سال ۶۸ حقوقم ۳۰۰۰ تومان بود که الان باهاش یک نون سنگک خشخاشی دورو هم نمی دهند. دزدی از جیب مردم دیده بودیم اما نه تا این حد؟! ای کاش اون روزها هرچی دریافت می کردیم تبدیل به دلار می کردیم و فریب سخنان توخالی و دروغ دولت مردان را نمی خوردم و از یارانه هم انصراف نمی دادیم. ببینید کاری با مردم کرده اند که میروند وام با بهره ۲۰ درصد می گیرند و خودشان را در قسط و قرض می اندازند و از پول وام دلار و طلا می خرند و تازه کلی هم سود می کنند. و بدتر از همه این حرفها این است که اگر تبدیل به پول افغانی و دینار عراق هم کنند ضرر نمی کنند. آمریکا باید به این اقتصاددان های کشور مان مدال بهترین همراهان سیاست دولت آمریکا بدهند
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
سال ۶۸ در کدام صنف ماهی ۳۰۰۰هزار تومان‌میگرفتی من استخدام سال ۶۹ با ماهی ۸۹۰۰ تومان در وزارت نیرو با مدرک دیپلم برق در انزمان استخدام شدم اشتباه نمیکنی ؟ دوم اینکه اقتصاد دانان ایرانی و بهترین اقتصاد دان خارجی را هم در ایران به مشاوره بگیرید با اهداف انقلاب ایران که با ابرارهای انقلابی و جهادی میخواهند کار انجام دهند ناهماهنگ‌هست و دولت و شبه دولت در اقتصاد هستند . قدرت زبادی میخواهد که از ثروت و قدرت و اقتصاد خارج شوند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
آقای نجفی دیگر زمان قدیم نیست که زن صیغه کنی بعد از چند ماه رها کنی به امان خدا بدون هیچ حق و حقوقی. الان زنان نسبت به قدیم بیدار شده اند. آن هم در کلاس اجتماعی میترا استاد. وقتی آن مرحومه می گفت ما عاشق شدیم ازدواج کردیم باید می فهمیدی او موضوع را جدی گرفته. باید به او به عنوان زنی آبرومند نگاه می کردی نه زن صیغه ای. راستی چرا در دعوا با خانم استاد انگشت پسرش را شکستی؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
خدابیامرز تنها چیزی که نداشت آبرو بود
ربنا
|
Brazil
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
يكبار تو تهران درب خودرو منو كج كردن و لبتابم را دزديدن رفتم اكاهي شكايت كنم,. شلوغ بود يك نفر اومد من و با جند نفر رو تو صف كرد . تا خواستم بيام بكم شكايت دارم كشيده اول را خوردم البته بعدش شيريني و جايي بهم دادن . مزه اوون شيريني هنوز زير دندونم است همونجا دزد و بخشيدم .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
صحبت کاملا درستی هست
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
ادب و رفتار اقاي دكتر نجفي مثال زدنيست. البته من قتل اين خانم را اصلا تاييد نمي كنم وليكن دكتر نجفي دليل بسيار بسيار قوي و محكمي براي كارشون داشتند. با شناختي كه از دكتر نجفي دارم ميتوانم به جرات درصد خطاي خانم راستاد را ٩٩ و ااقاي دكت نجفي را ١ بدهم . ولي آقاي دكتر نجفي همين خطاي يك درصدي هم از شما بسيار بسيار بعيد بود!!!! شما ناسلامتي وزير آموزش و پرورش و شخصيتي فرهنگي بوده و هستيد!!! فقط و فقط بسيار بسيار بسيار متاسفم!؟!؟ من از مونيخ المان اين موضوع را به شدت هر روز پيگيرم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
گند زد به نظام آموزشی
اون زمان که وزیر بود شما کجا بودی
ما دهه شسصتی ها بیشترین لطمه خوردیم
درضمن هر وقت داخل ایران بودی حرف بزن
مسایل داخلی ما بشما ربطی نداره
سنگ همونا رو به سینه بزن که ازشون نون میخوری
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
همینه اشتباهمون. فکر میکنیم هرکی سمت داره منزه و پاکه! مقدس سازی میکنیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
زمانی که وزیر اموزش پرورش طرحهای خیلی خوبی داشت و انجام داد ولی این خدمات خارج از درک بعضیها است
سید رسول زنگانلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
تابی جون من کاری ندارم تو ای مسئله جناب نجفی ولی حساب کن اگه الان این اتفاق در آمریکا افتاده بود الان تلویزیون ما با چه دایره و دمبکی پشت سر هم گزارش تهیه میکرد و سعی میکرد کل سیاست مدران و مردم و کشور آمریکا رو در نظر مردم بد جلوه بده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
جالبه اینوریا فقط مانده مقتوله را فاسد گوشه خیابان معرفی کنند انوریها هم فقط مانده قاتل را قاتل مادرزاد اقا یکی از کوره دررفته به هر دلیل که بوده زده زنش را کشته روزی صدها مورد در کشور رخ میده دیگر چه ربطی به سابقه سیاسی وووو داره طرف شهردار بوده معلم اخلاق که نبوده
پاسخ ها
علی
| - |
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
بله درست می گویید، هر دو طرف افراط می کنند. مسئله را سیاسی نکنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
معلم اخلاق هم بوده
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
آمبولانس برسد نزدیک به ۲۰ دقیقه طول می‌کشد !!!
توی شهر کوچک کازرون - اون هم صبح سحر آمبولانس این همه دیر اومده
باید گردن مسئول رو زد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
دنبال اتوبوس واحد دویدن سر ایستگاه و از نفس افتادن از من تماشا کردن و لبخند زدن و پوزخندزدن و احمق فرض کردن من و امثال من از داخل ماشین با اسکورت و محافظ از تو
چارک میرزا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
یک چهارم مردم مریضند ؛ یک چهارم هم مرض دارند
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
حالا که حواس مردم متوجه این قتلهای اتفاقی! شده وقتشه یه حرکت آکروباتیک نرمش قهرمانانه انجام بدیم چون حفظ شرایط فعلی اوجب واجبات است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
چه حرف وحشتناکی!حذف فیزیکی افراد بدون بر جا گذاشتن هیچ ردی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
مشاور یک رییس جمهور از برون سپاری به عنوان راه حل حرف می زند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
اینم از افتتاح شغل جدید یعنی مراکز برونسپاری قتل همسر با افراد مجرب بدون درد و خونریزی!!!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
این جنایت را در قدرت انجام داده اند وای به روزی که از قدرت بیان پایین..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
نجفی که سابقه خودکشی داشت چرا نهادهای مسئول اسلحه او را ازاو نگرفتند!!!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
نجفی که سابقه خودکشی داشت چرا نهادهای مسئول اسلحه او را ازاو نگرفتند!!!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
چرا برای امام جمعه کازرون در بیشتر متن از کلمه "قتل"، و نه شهادت، استفاده کردید؟
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
موضوع نجفی موضوع ساده و در حد یک قتل معمولی نیست پشت پرده هایی دارد که بعدا آشکار خواهد شد چیزی بیش از یک دعوای خانوادگی است
ناشناس
|
Austria
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
نجفی کار درست را به شیوه غلط انجام داد با یک مهره نفوذی که سر راهش قرار دادند تا از او نقطه ضعف بگیرند باید خیلی خیلی بدتر برخورد می کرد من بودم نمی گذاشتم راحت بمیرد .
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
((واکنش صادق زیباکلام به قتل میترا استاد))آقای زیبا کلام نگویید که یادتان رفته دوستان شما با احمدی نژاد و یاران وفادارش چه کردند.عجب از شما.شما از این حرفها هم بلدید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
"مشاور محمود احمدی‌نژاد بیان کرد: نجفی می‌توانست با مبلغی محدود، حذف فیزیکی میترا استاد را برونسپاری کند."
قابل توجه سینه چاکان احمدی نژاد!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
خدایا این مملکت و کشور و ثبات نسبی را از ما نگیر و به مسؤولین فهیم و به خصوص به ارکان اصلی آن سلامتی عطا فرما
درگیری و جدل و ناامنی به صلاح کسی نیست
بعضی آب به آسیاب دشمنان می ریزند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
سلام بعدازخودکشی نجفی درهتل لاله حتماا برحی اشراف کامل داشتن به مشکل ایشان می توانست ورود کند وازاین فاجع جلوگیری کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
اینطوری برای مردم نسخه میپیچه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
عبدالرضاا داوری چطور به خودت اجازه دادی به دیگران راه سر به نیست کردن افراد را یاد بدی
ناشناس
|
Australia
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
اینکه نجفی از استمرار طلبها بوده هیچ اهمیتی نداره همچنان که اگر از اصولگراها بود اهمیتی نداشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
موافقم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
یک بلوچ ایرانی به راحتی چهار زن می گیرد و احترام به یکدیگربا هم زندگی می کنند

چرا یک وزیر ایرانی نتوانست دو زن را اداره کند؟؟؟؟؟؟ و اور کشت!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
مشاور محمود احمدی‌نژاد بیان کرد: نجفی می‌توانست با مبلغی محدود، حذف فیزیکی میترا استاد را برونسپاری کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
زندگی مرفهین بی درد شبیه سریال های جم تی وی شده که عاشقش بودند و بدنبال رواج این زندگی ها و در انتها جز تباهی جیزی نصیبشان نشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
وکیل محترم با موکلش سفر قم را هماهنگ کنه!!! حرف کدومو باور کنیم؟
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
ال پالیتو محمد باقر قالیباف علی نیکزاد مجلس یازدهم دریای کارائیب قتل رومینا اشرفی